اطلاعات تماس
  • 021888*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139805293971212915

درمان‌های زیبایی توسط دندانپزشک زیبایی

کد: 139805293971212915

http://bit.ly/322UfpV

، تهران , (اخبار رسمی): زیبایی دندان‌ها از ملزومات امروزی است که رجوع به دندانپزشک زیبایی ترمیمی را واجب کرده است. در دندانپزشکی زیبایی، علاوه بر ترمیم دندان‌ها روش‌های کسب زیبایی نیز بکار برده شده که علاوه بر کسب سلامتی دندان‌ها، زیبایی نیز برای بیمار فراهم می‌شود.

درمانهای زیبایی توسط دندانپزشک زیبایی
درمان‌های زیبایی توسط دندانپزشک زیبایی

درمان ارتودنسی

ردیف بودن و یک شکل بودن دندان‌ها یکی از نیازهای مراجعین نزد دندانپزشک زیبایی است که برای این امر روش‌های مختلفی وجود دارد که یکی از کاربردی‌ترین روش‌های درمانی ارتودنسی است. با ارتودنسی دندانپزشک به مرور زمان ردیف بودن و یکنواختی دندان‌ها را میسر می‌کند. امروزه روش‌های جایگزین نظیر پر کردن با مواد همرنگ دندان نیز جهت ردیف کردن دندان‌ها بکار می‌رود.

پوسیدگی دندان‌ها

پوسیدگی دندان‌ها یکی از علل رجوع افراد نزد دندانپزشک زیبایی است. جهت پر کردن دندان‌ها مواد مختلفی وجود دارد که از لحاظ قیمت متفاوت هستند ولی امروزه موادی برای پر کردن دندان‌ها استفاده می‌شود که در عین دوام و ماندگاری بالا دارای زیبایی و یکنواختی و هماهنگی با سایر دندان‌ها نیز باشد. آمالگام جهت پر کردن دندان‌های خلفی بیشتر استفاده می‌شود، این درحالی است که برای دندان‌های قدامی که در معرض دید دیگران است بیشتر از کامپوزیت که همرنگ با دندان‌ها هستند و تشخیص آن از دندان‌های طبیعی غیر ممکن است استفاده می‌شود.

روکش دندان

در برخی موارد که حجم پوسیدگی زیاد باشد نیاز به روکش‌های دندانی است. دندانی که عصب کشی شده است نیاز بارز به روکش دندانی دارد. روکش‌های دندانی متنوع بوده ولی از روکش‌های امروزی می‌توان به روکش‌های سرامیکی و روکش‌های زیرکونیا اشاره کرد. هر یک از روکش‌های فوق الذکر دارای زیبایی منحصر به فردی هستند ولی روکش‌های زیرکونیا علاوه بر زیبایی بالا، استحکام بسیار مناسبی دارند.

سفید کردن دندان‌ها

یکی از ملاک‌های زیبایی در نظر افراد، درخشندگی و سفیدی دندان‌ها است. جهت این امر دندانپزشک زیبایی از روش بلیچینگ استفاده می‌کند. در این روش با ژل بلیچینگ عمل جرم زدایی و سفید کردن دندان‌ها به خوبی انجام می‌شود. در روش‌های پیشرفته با لیزر قدرت اثر بخشی ژل بلیچینگ افزایش می‌یابد.

جراحی‌های زیبایی لثه

متناسب بودن لثه با دندان‌ها در هنگام لبخند زدن یکی از معیارهای زیبایی محسوب می‌شود، اگر میزان زیادی از لثه‌ها نمایان باشد، نامناسب بوده و دندانپزشک زیبایی با جراحی لثه اقدام به برداشتن لثه اضافی کرده و این نقیصه را برطرف می‌کند.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت دندانپزشکی دکتر سعید کریمی به ادرس drskarimi.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دندانپزشکی دکتر سعید کریمی

دکتر سعید کریمی دندانپزشک Master ایمپلنت و زیبایی می باشد، ایشان بعد از اخذ مدرک دکترای دندانپزشکی در سال ۲۰۰۱ از دانشگاه سراسری تبریز و شرکت در دوره های پیشرفته و تخصصی از جمله : Paragon سوئیس، BioHorizons آمریکا،Bego آلمان، Noble Biocare سوئد در شهر یوتوبری ( در سال ۲۰۰۵) اقدام نموده و همچنین دوره های اتچمنت پروتزهای دندانی و ایمپلنت و پیوندهای استخوانی فک و دوره های پیشرفته کاشت دندان را در کشورهای اروپایی همچون: هلند، کرواسی و یونان گذرانده است.

اطلاعات تماس
  • 021888*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | سلامت و زیبایی