اطلاعات تماس
  • 021****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139806023980010811

نشست مدیرعامل بیمه ما با معاون وزیر و رئیس گسترش‌ و‌ نوسازی صنایع ایران

کد: 139806023980010811

http://bit.ly/31Zu4jB

، (اخبار رسمی): نشست صمیمانه حجت بهاری‌فر مدیرعامل بیمه «ما» با دکتر محمدباقر عالی معاون وزیر و رئیس هیأت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در راستای گسترش همکاری‌های دو جانبه برگزار شد.

نشست مدیرعامل بیمه "ما" با معاون وزیر سازمان گسترش ونوسازی صنایع ایران
نشست مدیرعامل بیمه ما با معاون وزیر و رئیس گسترش‌ و‌ نوسازی صنایع ایران

به گزارش روابط عمومی بیمه «ما»، این جلسه با حضور حجت بهاری فر مدیرعامل، محمد جعفریان معاون برنامه ریزی و فناوری، میرسیاوش اسبقی معاون سرمایه انسانی و پشتیبانی، داود شکری مدیر روابط عمومی و بازاریابی و دکتر عالی معاون وزیر و رئیس هیأت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در شرکت ایدرو برگزار شد.

در این نشست طرفین ضمن اشاره به تفاهم نامه منعقد شده بین شرکت بیمه «ما» و وزارت صنعت، معدن و تجارت در راستای گسترش تعاملات در حوزه سرمایه‌گذاری و حضور حداکثری شرکت بیمه «ما» و ارتقاء کیفیت خدمات بیمه‌ای در شرکت ایدرو به بحث و تبادل نظر پرداختند.

حجت بهاری فر مدیر عامل بیمه «ما» رسالت شرکت را رضایت کامل مشتریان در چهار چوب قراردادهای فی‌مابین ذکر کرد و با تاکید بر ارائه خدمات متمایز به مشتریان استراتژیک شرکت، از حضور سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در جمع بیمه گذاران شرکت بیمه «ما» استقبال و اظهار امیدواری کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بانک، بیمه و سرمایه