اطلاعات تماس
  • 083383*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139806094002413018

همکاری مجموعه یانیز با آستان قدس رضوی

مجموعه «یانیز» فعال در ترغیب جوانان به ازدواج ساده

کد: 139806094002413018

http://bit.ly/2ZHilVg

، (اخبار رسمی): سالن زیبایی یانیز با همکاری بنیاد آستان قدس رضوی در راه‌اندازی شرایط ازدواج برای 48 زوج، در راستای ترغیب جوانان به اجرای برنامه ازدواج ساده مشارکت کرد.

مجموعه "یانیز" فعال در ترغیب جوانان به ازدواج ساده
مجموعه "یانیز" فعال در ترغیب جوانان به ازدواج ساده

مجموعه یانیز قصد دارد به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری دهه محرم در امر آزادی زندانیان جرائم غیرعمد مشارکت کند و امیدواریم با همکاری ارگان‌های مربوطه اینگونه برنامه‌ها تداوم داشته باشد

سارا همت پور، مدیر مجموعه یانیز در این خصوص گفت: به برکت بنیاد آستان قدس رضوی برای دومین سال توفیق پیدا کردیم که با همکاری در طرح مراسم جشنی با عنوان «با اجازه امام رضا‌؛ بله»، در راه اندازی مراسم ازدواج 48 زوج مشارکت کنیم.

وی افزود: سال گذشته در امر ازدواج 30 زوج مشارکت داشتیم که امسال با لطف و نظر آقا امام رضا(ع) این تعداد به 48 زوج افزایش پیدا کرد.

وی یادآور شد: به گفته برخی از این زوجین، کسانی بودند که بیش از 2 سال در انتظار فراهم شدن شرایط ازدواج‌شان بودند که این موضوع برای ما باعث خوشحالی مضاعفی شد که آن را مدیون بنیاد آستان قدس رضوی هستیم که به ما لیاقت حضور و مشارکت در این طرح را دادند.

وی تصریح کرد: در پی این همکاری از سوی خادمین آستان مقدس آقا امام رضا (ع) از مجموعه یانیز با اهدای پرچم متبرک، یک جلد قرآن نفیس و لوح یادبود، تقدیر شد.

همت پور با اشاره به شرکت در طرح‌های عام المنفعه از سوی مجموعه یانیز تاکید کرد: ما در مجموعه خود همواره سعی داریم مسئولیت اجتماعی خود را در قبال جامعه به نحو احسن انجام دهیم و در این راستا در طرح‌های مربوط به نهادهای بهزیستی، کمیته امداد، سرای سالمندان؛ حمایت از کودکان بی سرپرست در بهزیستی و حمایت از کودکان کار مشارکت داریم.

وی همچنین افزود: مجموعه یانیز قصد دارد به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری دهه محرم در امر آزادی زندانیان جرائم غیرعمد مشارکت کند و امیدواریم با همکاری ارگان‌های مربوطه اینگونه برنامه ها تداوم داشته باشد، چرا که ما همواره آماده همکاری هستیم.

مجموعه یانیز در بخش های مختلف خدمات عروس، رنگ و لایت، کوتاهی، پوست و زیبایی، ماساژ و ریلکسیشن، خدمات مشاوره پوست و زیبایی و مشاوره روانشناسی ویژه نوعروسان خدمات خود را ارائه می‌دهد.

علاقه‌مندان جهت همکاری و استفاده ار خدمات سالن زیبایی یانیز می‌توانند با شماره  38380068-083 تماس حاصل کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سالن زیبایی یانیز

سالن زیبایی یانیز با همکاری بنیاد آستان قدس رضوی در راه اندازی شرایط ازدواج برای 48 زوج در راستای ترغیب جوانان به اجرای برنامه ازدواج ساده مشارکت کرد.

اطلاعات تماس
  • 083383*****
[نمایش اطلاعات]