اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139806164023013100

به گفته محمد جعفرزاده، مدیرعامل شرکت موکت ترمه:

موکت‌های نمدی، آینده صنعت کفپوش و دکوراسیون را دستخوش تغییر می‌کنند

کد: 139806164023013100

http://bit.ly/2LBv5Il

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت موکت ترمه با قدمتی سی ساله و با فعالیت در سه حوزه‌ موکت، الیاف پلی پروپیلن و نخ BCF در نمایشگاه بین‌المللی کفپوش، موکت و فرش ماشینی 1398 شرکت خواهد کرد.

موکت‌های نمدی، آینده صنعت کفپوش و دکوراسیون را دستخوش تغییر می‌کنند
موکت‌های نمدی، آینده صنعت کفپوش و دکوراسیون را دستخوش تغییر می‌کنند

محمد جعفرزاده، مدیرعامل شرکت موکت ترمه، شرکت در نمایشگاه‌ها را برای صنایع لازم می‌داند و معتقد است که شرکت‌ها باید هر چند وقت یک‌بار با شرکت در نمایشگاه‌ها محصولات خود را محک بزنند.

وی همچنین رکود بازار، دست و پا گیر بودن قوانین دولتی و عدم ثبات را از جمله دغدغه‌های اصلی شرکت‌های فعال در این حوزه دانست و افزود: «آنچه که برای شرکت ما به عنوان دغدغه‌ی اصلی مطرح است این است که علی‌رغم تمام مشکلات، در مقایسه با شرکت‌های مطرح دنیا در صنعت موکت در کجا قرار گرفته‌ایم؛ چگونه می‌توانیم شانه به شانه‌ی آن‌ها در بازارهای جهانی حرکت کنیم و از آن‌ها سبقت بگیریم. چرا که عمیقا معتقدیم باید بین‌المللی کار کنیم؛ در غیر این صورت محکوم به شکست خواهیم بود.»

جعفرزاده افزود: «موکت‌های نمدی از قدیم تخصص ما بوده‌است. برخلاف بسیاری از همکاران ما که معتقد هستند موکت نمدی به پایان چرخه‌ عمر خود نزدیک می‌شود، ما معتقدیم که اتفاقا محصولات نمدی با ویژگی‌های منحصر به فرد و ویژه‌ای که دارند می‌توانند به زودی آینده‌ صنعت کفپوش و حتی دکوراسیون را از آنِ خود کنند. ما در این زمینه تلاش بسیاری کرده‌ایم. محصولاتی مانند مت‌های بازی با هدف آموزش و تقویت خلاقیت کودکان، و نمدهای دیواری با خاصیت‌های منحصر به فرد که جزو محصولات جدید ما هستند، گوشه‌ کوچکی از این تلاش‌ها است. اما همچنان راهی طولانی در پیش داریم تا بتوانیم تاثیر کوچکی در صنعت فرش، موکت و دکوراسیون داشته باشیم.»

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کفپوش، موکت و فرش ماشینی از 22 الی 25 شهریور ماه سال 1398 با حضور فعالان صنعت فرش در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 10 الی 18 از این نمایشگاه بازدید کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]