کد: 139806314066413290

معرفی محصولات شرکت یکره در نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات کشاورزی ایران

کد: 139806314066413290

http://bit.ly/2Ocq9wl

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت بازرگانی بین‌المللی یکره با هدف معرفی محصولات و خدمات خود به شرکت‌کنندگان، در سومین نمایشگاه بین‌المللی آی فارم حضور خواهد داشت.

حضور شرکت یکره در سومین نمایشگاه بین‌المللی آی فارم با هدف معرفی محصولات
معرفی محصولات شرکت یکره در نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات کشاورزی ایران

این شرکت فعالیت خود را از سال 1375 آغاز کرده است. شرکت بازرگانی یکره در طول فعالیت‌های خود برنامه‌های متعددی در زمینه توسعه سازه گلخانه و کشت گلخانه‌ای مطابق با اقلیم‌های ایران ارائه داده است و در زمینه ساخت و تجهیز گلخانه، واردات تجهیزات گلخانه‌ای و نهاده‌های کشاورزی از جمله کود و بذر، سینی‌ها و بسترهای کشت، تورهای ضد حشره و توری‌های سایبان، نوار‌های آبیاری و ... فعالیت داشته است. این شرکت همچنین نماینده انحصاری چندین شرکت از کشورهایی مثل ترکیه، ایتالیا و لیتوانی در زمینه‌های بذر، کود و تجهیزات کشاورزی در ایران است.

عبدالرحمن حسینی فرد، مدیرعامل شرکت بازرگانی بین‌المللی یکره، در مورد چالش‌های این صنعت اظهار داشت: «چالش‌های این صنعت بسیار زیاد است و هر ساله بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود. اما امسال به دلیل نوسانات ارزی و تحریم‌ها، با چالش‌های بیشتری روبرو بودیم. این اتفاقات باعث شد که با چالش‌هایی مثل افزایش قیمت هم روبرو شویم.»

سومین نمایشگاه بین‌المللی مکانیزاسیون، ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی ایران در تاریخ 2 الی 5 مهرماه 1398 در نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب تهران برگزار خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بازرگانی بین‌المللی یکره

شرکت بازرگانی بین المللی یکره از سال 1375 آغاز به کار نموده این شرکت در طول فعالیت های خود طرح و برنامه های متعددی در زمینه توسعه سازه گلخانه و کشت گلخانه ای مطابق با اقلیم های ایران ارائه نموده است. به همین دلیل شرکت یکره یکی از اعضای فعال انجمن گلخانه سازان ایران نیز می باشد.به منظور بهینه کردن مدیریت کشت در گلخانه این شرکت اقدام به واردات انواع بذرهای سبزی و صیفی و تمامی تجهیزات گلخانه از شرکت های معتبر دنیا نموده است.