اطلاعات تماس
  • 021556*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139808024158613574

تولید و عرضه انواع لباس کارهای با دوام و زیبا با قیمتی رقابتی

کد: 139808024158613574

http://bit.ly/36milyT

، تهران , (اخبار رسمی): لباسکار نوآوران خادم دارای تجربه بیست سال تولید و عرضه لباس فرم صنوف مختلف با بهره گیری از کارشناسان داخلی و بین المللی است.

تولید و عرضه انواع لباسکارهای با دوام و زیبا با قیمتی رقابتی
تولید و عرضه انواع لباس کارهای با دوام و زیبا با قیمتی رقابتی

صنایع پوشاک لباسکار نوآوران خادم با سابقه بیش از بیست سال تولید و عرضه لباس فرم صنوف مختلف با بهره گیری از کارشناسان داخلی و بین المللی،تجهیزات و امکانات روز دنیا،پرسنلی مجرب و آموزش دیده و شبکه فروش و خدمات پس از فروش گسترده آمادگی خود را جهت همکاری در طراحی و اجرای البسه و لوازم ایمنی و حفاظت فردی صنایع محترم کشور با برنامه ریزی مشخص، کیفیتی بی نظیر و قیمتی رقابتی اعلام می‌دارد.

لباسکار نوآوران خادم واحدی است که تجهیزات، طراحی و بافت پارچه‌های مقاوم همچنین تولید لباسکارهای با دوام و زیبا را در اختیار دارد.

این شرکت از سال 1379 در خدمت صنایع کشور است، در این مدّت به صنایع بزرگی همچون هواپیمایی جمهوری اسلامی، گروه صنعتیِ سپا سد، ایران خودرو 9سالِ متوالی، گروه صنعتی سایپا 7 سال متوالی، کارخانِجات بنیاد مستضعفان، هلال احمرایران، کمیته امداد، فولاد اسفراین، لوله گستر اسفراین، سازمان انرژی اتمی ایران، راکتورهای هسته‌ای ایران، نفت بهران و دیگر صنایع محترم افتخار همکاری داشته است.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر و خرید، می‌توانند به سایت فروشگاه خادم به آدرس www.lebaskar.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

لباسکار خادم

صنایع پوشاک لباسکار نوآوران خادم با سابقه بیش از بیست سال تولید و عرضه لباس فرم صنوف مختلف با بهره گیری از کارشناسان داخلی و بین المللی،تجهیزات و امکانات روز دنیا،پرسنلی مجرب و آموزش دیده وشبکه فروش و خدمات پس از فروش گسترده آمادگی خود را جهت همکاری در طراحی و اجرای البسه و لوازم ایمنی و حفاظت فردی صنایع محترم کشور با برنامه ریزی مشخص،کیفیتی بی نظیر و قیمتی رقابتی اعلام می دارد لباسکار نوآوران خادم واحدی است که تجهیزات، طراحی و بافت پارچه های مقاوم همچنین تولید لباسکار های با دوام و زیبا را در اختیار دارد. این شرکت از سال 1379 در خدمت صنایع کشور می باشد، در این مدّت به صنایع بزرگی همچون هواپیمایی جمهوری اسلامی، گروه صنعتیِ سپا سد، ایران خودرو 9سالِ متوالی ،گروه صنعتی سایپا 7 سالِ متوالی، کارخانِجات بنیاد مستضعفان، هلال احمرایران، کمیته امداد، فولاد اسفراین، لوله گستر اسفراین، سازمان انرژی اتمی ایران، راکتور های هسته ای ایران، نفت بهران و دیگر صنایع محترم افتخار همکاری داشته است. جوایز و تقدیر نامه ها: کار آفرین برتر ملی ششمین واحد صنعتی برتر واحد نمونه کشوری دریافت لوح و تندیس از دست وزیر کار و امور اجتماعی در سال 1387 دریافت تقدیر نامه و تاییدیه ملی IRSQ انجمن علمی کیفیت ایران سال 89 مدرک tuv سال 90 سال 91 IMQ نشان عالی صادرات در توسعه روابط تجاری ایران و گرجستان 92 مدال نشان عالی مدیریت نوین ایران سال 93 رضایت مندی مشتری و خدمات پس از فروش سال 93 .

اطلاعات تماس
  • 021556*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار