اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139808064166613567

از هر جای دنیا به صورت صوتی و تصویری جلسه مشاوره برگزار کنید

مشاوره روانشناسی آنلاین در سایت ویکی روان

کد: 139808064166613567

http://bit.ly/36dxylv

، (اخبار رسمی): سایت روانشناسی ویکی روان با رو نمایی از بخش مشاوره روانشناسی آنلاین خود بستری برای برقراری ارتباط میان مردم و مشاوران به صورت آنلاین، صوتی و تصویری فراهم کرده است. مشاوره آنلاین امروز این امکان را فراهم می‎‌کند تا فارسی زبانان از هر جای دنیا به بهترین روانشناسان دسترسی داشته باشند.

مشاوره روانشناسی آنلاین در سایت ویکی روان
مشاوره روانشناسی آنلاین در سایت ویکی روان

مشاوره روانشناسی آنلاین در سایت ویکی‌روان راهی برای برقراری ارتباط نزدیک میان مراجعان و مشاوران عالی سایت به صورت صوتی و تصویری است

سال‌هاست که سایت روانشناسی ویکی روان در زمینه تولید محتوای روانشناسی برای عموم مردم فعالیت می‌کند.

محتوایی که در قالب‌های متنی و بصری تهیه و منتشر می‌شوند. رادیو روانشناسی و بخش «تماشا کنید» در سایت ویکی روان به محتواهای بصری مربوط می‌شوند.

تولید محتوای علمی و درجه یک برای عموم مردم باعث شد این سایت در لیست پربازدیدترین‌های روانشناسی ایران قرار بگیرد و هر روز به هدفش که افزایش سطح دانش و آگاهی عموم مردم درباره سلامت روان است نزدیک‌تر شود اما هر روز را با هدف‌های جدیدتری شروع می‌کند. هدف آنقدر بزرگ است که حتی مرزهای جغرافیایی برای این سایت معنی ندارد.

به پشتوانه تیم مشاوران قدرتمند که همگی از روانشناسان با تحصیلات عالی و دارای کد تائید از مراکز مربوط هستند و با وجود بازدیدهای فوق العاده از سایت ویکی روان تصمیم به راه‌اندازی بخش مشاوره روانشناسی آنلاین گرفته است. حرکتی جدید و البته اساسی که باید تغییراتی در شرایط حاکم به وجود بیاورد.

هدف این سایت از طراحی و توسعه بخش مشاوره آنلاین در سایت ویکی روان نزدیک‌تر کردن فاصله مردم با مشاوران روانشناس است. مردم دیگر به خاطر موضوعات پیش پا افتاده از مراجعه به مشاور روانشناس باز نمی‌مانند.

ساز و کار بخش مشاوره روانشناسی آنلاین

ویکی روان در مرحله طراحی بخش مشاوره تمام تلاش خود را بر روی ایجاد بستری آسان قرار داده است تا مردم بتوانند به آسان‌ترین شکل ممکن از هر جای دنیا به مشاور روانشناس دسترسی داشته باشند.

هدف‌ این سایت این بود که هزینه‌های اضافه مانند رفت و آمد، دوری مسافت، ترافیک، کمبود وقت و خیلی موارد دیگر باعث دوری هر چه بیشتر مراجع و مشاور نشود و به همین خاطر تصمیم گرفته شد به صورت آنلاین و بر بستر اینترنت مردم و مشاوران را به هم نزدیک‌تر کند.

در بخش مشاوره روانشناسی سایت ویکی روان مردم می‌توانند با انتخاب مشاور دلخواه خود (بر اساس نیاز و مشکلی که دارند) وقت جلسه مشاوره‌ای را رزرو و تهیه کنند و بعد از پرداخت آنلاین هزینه مشاوره در زمان مقرر با مشاور خود به صورت آنلاین، صوتی و یا حتی تصویری جلسه مشاوره برگزار کنند.

نکته اصلی در مشاوره آنلاین ویکی روان برقراری ارتباط تصویری بین مراجعان و تیم مشاوره است.

مردم می‌توانند از هر جای دنیا با مشاوران خود صحبت کنند و به راحتی به درمان مشکلات خود بپردازند.

همچنین امکان پرداخت ارز (دلاری) با استفاده از مستر کارت، ویزا کارت و حتی اکانت پی پال این امکان را به ایرانیان خارج از کشور می‌دهد تا بتوانند به راحتی جلسه مشاوره خریداری و در آن شرکت کنند.این قدمی بزرگ در راه خدمت رسانی به ایرانیان خارج از کشور و حتی دیگر فارسی زبانان است.

برای بهره‌گیری حداکثری از جلسات مشاوره، بهتر است مشاور و مراجع به صورت حضوری در تماس باشند تا مشاور بر اساس قوائد زبان بدن و حالت‌های چهره مراجع به موضوعات ناگفته پی ببرد و روند درمانی بهتری اتخاذ کند.

در مشاوره روانشناسی تصویری امکان برقراری ارتباط چهره به چهره دو طرف برقرار است و آنها می‌توانند با استفاده از گوشی هوشمند یا کامپیوتر خود جلسه مشاوره برقرار کنند. اما در صورت نیاز و صلاح دید هم می‌توانند تصویر را قطع و تنها از طریق ارتباط صوتی در تماس باشند.

سیستم مشاوره آنلاین سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان با انواع اینترنت خانگی و همراه ایران سازگار است و به خوبی کاربران می‌توانند در جلسه مشاوره شرکت کنند. مشاوره روانشناسی آنلاین هم راهی برای برقراری ارتباط نزدیک تر بین مردم و مشاوران هستند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش و اطلاعات کاربردی در رشته روانشناسی برای همه مردم، اشتراک سوالات و مشکلات شخصی و دریافت پاسخ از متخصصین رشته روانشناسی میباشد. اطلاعاتی که بدون شک در زندگی همه ما کاربردی بوده و تاثیر مثبت فراوان به همراه خواهد داشت. برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس بگیرید

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | روانشناسی و موفقیت