اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139808254226713759

دیگر نیازی به آب معدنی نیست ، شروع فصلی جدید با طعمی لذت بخش

داشتن آبی سالم با دستگاه تصفیه آب خانگی

کد: 139808254226713759

http://bit.ly/2qDtqvg

، تهران , (اخبار رسمی): داشتن یک دستگاه تصفیه آب خانگی یک نیاز مهم و اساسی برای هر خانه و محل کار است. فیلتر تصفیه آب نقش مهمی در تصفیه دارد و همچنین نسبت به تعویض آنها در بازه‌های زمانی خاص باید اقدام شود. یکی از بهترین برندهای دستگاه تصفیه آب، آکوا پرو است. شرکت پاک آب نمایندگی آکوا پرو را دارد.

داشتن آبی سالم با دستگاه تصفیه آب خانگی
شرکت پاک آب ایمن گستر ، تولید کننده و واردکننده دستگاه تصفیه آب خانگی با انواع برند های مطرح
داشتن آبی سالم با دستگاه تصفیه آب خانگی
شیر مجزا برای هر دستگاه تصفیه آب برای دسترسی راحتتر
داشتن آبی سالم با دستگاه تصفیه آب خانگی
شرکت پاک آب ، ارائه کننده دستگاه تصفیه آب

با رشد جمعیت و افزایش روزافزون آلودگی‌های مختلف صنعتی و انسانی در آب و خاک، کیفیت و بهداشت آب، حتی در شهرهایی که در گذشته دارای آب سالم و گوارا بوده‌اند، کاهش یافته است. داشتن یک دستگاه تصفیه آب خانگی یک نیاز مهم و اساسی برای هر خانه و محل کار است.

شرکت پاک آب ایمن گستر، تولید کننده و واردکننده دستگاه تصفیه آب خانگی با انواع برندهای مختلف است.

دستگاه تصفیه آب

چرا امروزه تا این اندازه به لزوم استفاده از دستگاه تصفیه آب در خانه و محل کار تاکید می‌شود؟ می‌توان گفت با رشد جمعیت و افزایش روزافزون آلودگی‌های مختلف صنعتی و انسانی در آب و خاک، کیفیت و بهداشت آب، حتی در شهرهایی که در گذشته دارای آب سالم و گوارا بوده‌اند، کاهش یافته است.

شرکت پاک آب

شرکت پاک آب ایمن گستر بزرگترین وارد کننده و پخش کننده دستگاه تصفیه اب خانگی و نیمه صنعتی در سراسر کشور است.

دستگاه‌ تصفیه آب دارای انواع مختلف خانگی و صنعتی است که هرکدام برای شرایط خاصی کاربرد خواهند داشت. برای مثال در خانه‌‌ها معمولا از دستگاه‌های تصفیه آب زیرسینکی استفاده می‌شود. همانطور که از نام آن‌ها پیداست، دستگاه تصفیه آب زیر سینک ظرفشویی نصب می‌‌ شود و آب تصفیه شده‌‌ی آشامیدنی از لوله‌ و شیرآب جداگانه خارج می‌شود.

این نوع دستگاه تصفیه ‌کننده آب معمولا از سیستم فیلتراسیون اسمز معکوس بهره می‌برد و مجهز به چندین فیلتر است. فیلترهایی نظیر فیلتر کربن فعال، فیلتر UF، فیلتر UV و فیلتر پروپلیلن که هرکدام کاربرد خاصی دارند. برای مثال فیلتر UV  یا لامپ مادون قرمز میکروب‌های موجود در آب را از بین می‌برد و فیلتر کربن فعال کلر و مواد ته نشین شونده در آب را فیلتر می‌کند.

فیلتر تصفیه آب

فیلتر تصفیه آب پاک آب خود را متعهد به ارائه بهترین فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی با مناسب‌ترین قیمت می‌داند. این فیلترها قابل‌ استفاده بر روی انواع دستگاه‌های تصفیه آب خانگی هستند و از معتبرترین برندهای تولیدکننده فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی در دنیا تهیه شده‌اند.

استفاده از این فیلترها علاوه بر تأمین بالاترین کیفیت ممکن برای آب شرب، مصرف‌کننده را از جست‌وجوی فراوان برای خرید فیلتر تصفیه آب خانگی بی‌ نیاز کرده و هزینه‌های گزاف ناشی از خرید فیلتر های بی‌کیفیت را بسیار کاهش می‌دهد.

تعویض فیلتر تصفیه آب

فیلترها دارای بازه مصرفی مشخص هستند و در زمان مشخص نیاز به تعویض دارند. کارایی فیلترها جدا کردن ذرات معلق موجود در آب نظیر شن و ماسه، گل و لای و ذرات فلزی ناشی از خوردگی لوله‌ها است و همین فرایند پاکسازی علت اصلی و مهم در تعویض فیلترها است.

خرید دستگاه تصفیه آب

شما میتوانید جهت خرید دستگاه تصفیه آب به سایت شرکت پاک اب مراجعه کنید و یا اینکه با شماره تلفن 72179-021 تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان پیش از خرید بهره ببرید ، شرکت پاک آب به عنوان بزرگترین ارائه کننده دستگاه های تصفیه آب با بهره گیری از کارشناسان متخصص در این زمینه با برندهای مطرح روز دنیا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می‌کند، خرید تصفیه آب گامی مهم جهت حفظ سلامت خود و خانواده که تاثیر بسیار زیادی دارد.

تصفیه آب آکوا

یکی از بهترین برندهای موجود برای دستگاه تصفیه آب، دستگاه تصفیه آب آکوا است.

شرکت پاک آب با دارا بودن نمایندگی پرمیوم از آکوا پرو تمامی محصولات این برند را به فروش می‌رساند و آمادگی کامل برای ارائه خدمات و تامین قطعات و فیلتر های لازم برای برند آکوا پرو را دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پاک آب

شرکت پاک آب ایمن گستر بزرگترین واردکننده و پخش کننده دستگاه تصفیه اب خانگی و نیمه صنعتی در سراسر کشور می باشد. مجموعه پاک آب تمام تلاش خود را برای ارائه جدیدترین فناوری‌ها و بهترین محصولات تصفیه آب خانگی ، تصفیه آب نیمه صنعتی به کار گرفته است. جلب رضایت حداکثری مشتریان با همراهی آنها در تمام مراحل انتخاب ، مشاوره قیمت و خرید سیستم‌ ها و دستگاه‌ های تصفیه آب از اهداف ما است .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | سلامت و زیبایی