اطلاعات تماس
  • 021****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139809054236812217

گروه مالی ملت برگزیده نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در کیش شد

کد: 139809054236812217

http://bit.ly/34mh4Gw

، (اخبار رسمی): گروه مالی ملت، در ششمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و یازدهمین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری اینوکس 2019 به عنوان شرکت‌کننده برتر به جهت تنوع ارایه خدمات تجمیع شده در یک گروه مالی برگزیده شد.

گروه مالی ملت برگزیده نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در کیش شد
گروه مالی ملت برگزیده نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در کیش شد

به گزارش روابط عمومی گروه مالی ملت در قالب پنج شرکت کارگزاری بانک ملت، بیمه ما، تامین سرمایه بانک ملت، واسپاری ملت و سرمایه گذاری توسعه معین ملت در ششمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و یازدهمین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه گذاری اینوکس 2019 به عنوان شرکت‌کننده برتر به جهت تنوع ارایه خدمات تجمیع شده در یک گروه مالی از جمله ارایه خدمات مالی و بیمه‌ای و تامین سرمایه و میزان بازدیدکننده و مذاکرات صورت گرفته با سرمایه گذاران و مدیران شرکت‌های مختلف دولتی، بخش خصوصی و استقبال بی‌شمار مخاطبان از این غرفه برگزیده شد.

روح الله حسینی مقدم مدیر عامل تامین مالی ملت با بیان اینکه گروه مالی ملت توسعه‌دهنده فعالیت‌های بانکی و مالی بانک ملت و تسهیل‌گر و تسریع‌بخش فرآیندهای آن است، بیان داشت: ما بازوی بانک ملت و واسط میان بازار پول و سرمایه هستیم.

وی عنوان کرد: اصل حاکم بر فعالیت‌های ما، هدفمندسازی سرمایه‌گذاری‌های کنترلی و غیرکنترلی بانک ملت و تکمیل زنجیره ارزش گروه و شرکت‌ها در حوزه فعالیت‌های مالی است.

به گفته حسینی مقدم، گروه مالی ملت به حفظ و افزایش ثروت سهامداران متعهد است و برای تحقق این تعهد، با عزم تمام به راهبری و نظارت پرتفوهای زیرمجموعه و ارزش‌آفرینی در کلیه بازارهای مرتبط با شرکت‌های تابعه می‌پردازیم. همچنین با استفاده از راهکارهای بازار در بازارهای پولی و سرمایه‌ای، تسهیل‌گر بازگشت فعالیت‌های بانک ملت به چرخه ارزش‌آفرینی بانکی هستیم تا تمرکز این نهاد بر کسب‌وکار اصلی‌اش در حوزه بانکی حفظ شود.

وی خاطرنشان کرد: تبدیل شدن به هلدینگ سرآمد و تخصصی مالی در سطح کشور، ضمن تحقق بخش عمده سود، هدف بانک ملت است. مدیرعامل تامین مالی ملت عنوان کرد: نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در کیش فرصت خوبی بود که کسب و کارهای مختلف اقتصادی از نزدیک و در قالب یک نمایشگاه بتوانند ضمن ملاقات و هم اندیشی اقدام به تبادله اطلاعات و آخرین دستاوردهای حوزه مالی و سرمایه ای کنند و شرایط و امان های موجود بازارهای سرمایه ای را بررسی کنند.

حسینی افزود: خوشبختانه نقطه قوت نمایشگاه کیش همواره برگزاری پنل‌ها و نشست‌های تخصصی است و شرکت کنندگان با حضور در این نشست‌ها آخرین دستاوردهای علمی و تخصصی بازار سرمایه را مورد تحلیل و بررسی قرار می‌دهند.

مدیر عامل تامین مالی ملت اظهارداشت: برای گروه مالی ملت هم فرصتی محترم و مناسبی بود جهت شناسایی فرصت‌ها و سرمایه گذاران و مشتریان جدید و همچنین معرفی خدمات و پتانسیل گروه مالی ملت که خوشبتخانه مراجعات بی شماری از جانب سرمایه گذاران و صاحبان پروژه‌های مختلف از جمله سرمایه گذاران جزیره کیش داشتیم که پس از مذاکرات اولیه با جمع‌بندی درخواست‌ها موضوعات مهم و قابل را جهت تامین مالی پس از بررسی و کارشناسی فنی و دقیق گزینش کرده و اقدامات نهایی صورت خواهد گرفت.

حسینی مقدم گفت: متاسفانه بخش عمده‌ای از سرمایه گذاران کیش اطلاع و آشنایی کافی از بازار سرمایه و تامین منابع مالی ندارند، لازم است با برگزاری دوره‌ها و شرکت در کارگاه‌های کوتاه مدت ویژه راهکارهای تامین سرمایه و همچنین جذب مشاوران و کارشناسان خبره حوزه تامین مالی و سرمایه ای پروژه های خود را به پیش ببرند.

وی یکی از اتفاقات خوب و بی نظیر حوزه تامین سرمایه در سال‌های اخیر را صدور اوراق مشارکتی ۳۰۰۰میلیارد ریالی صکوک اجاره جهت تکمیل ترمینال جدید فرودگاه کیش برشمرد که اتفاقی ویژه برای مناطق آزاد کشور به خصوص جزیره کیش در راستای تامین سرمایه از طریق ابزار های مالی اسلامی و بازار سرمایه بود.

وی در پایان ضمن تشکر از برگزارکنندگان نمایشگاه گفت: اگر شرکت‌ها هدفمند و با برنامه تدوین شده در چنین نمایشگاه‌های شرکت کنند مسلما به اهداف و خواسته‌های خود خواهند رسید و بهره‌برداری مناسبی از چنین نمایشگاه‌های می‌توانند داشته باشند.

لازم به ذکر است در این نمایشگاه بیش از 270 شرکت دولتی و بخش خصوصی در حوزه‌های مختلف از جمله بورس بانک و بیمه‌ای و معرفی فرصت‌های سرمایه‌ای از 27 الی 30 آبان ماه 98 حضور داشتند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بانک، بیمه و سرمایه