اطلاعات تماس
 • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139904034386012957

بهترین آموزشگاه آیلتس تهران در سال 99

کد: 139904034386012957

https://bit.ly/380rKx5

، تهران , (اخبار رسمی): اگر به دنبال بهترین آموزشگاه آیلتس تهران در سال 99 هستید ما به شما بهترین موسسه آیلتس رو معرفی کردیم. قبل از شرکت در کلاس های آیلتس در شهر تهران پیشنهاد می کنیم این مطلب را مشاهده کنید تا بهترین موسسه آیلتس را انتخاب کنید.

بهترین آموزشگاه آیلتس تهران در سال 99
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران در سال 99

اغلب افرادی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند، معمولاً با نگرانی‌ها و سوالات مختلفی دست‌وپنجه نرم می‌کنند؛ سوالاتی مثل « چطور می‌توان یک آموزشگاه آیلتس خوب پیدا کرد؟» یا « با چه معیارهایی می‌شود بهترین استاد آیلتس را شناخت؟» و… . این نگرانی‌ها زمانی بیشتر می‌شود که فرصت زیادی هم تا آزمون نمانده باشد!

اگر شما هم دغدغه‌ی شرکت در آزمون آیلتس را دارید و از یک سو استرس آزمون و از سوی دیگر نگرانی بابت پیدا کردن یک آموزشگاه آیلتس خوب، فکرتان مشغول کرده است، پس با این مطلب همراه بهترین آموزشگاه آیلتس تهران در سال 99 باشید تا بدانید برای تشخیص سره را از ناسره و رسیدن به یک انتخاب درست چه معیارهایی را باید در نظر داشته باشید.

بهترین آموزشگاه آیلتس تهران در سال 99 (موسسات برتر آیلتس)

 • آموزشگاه سفیر
 • آموزشگاه آفرینش
 • آموزشگاه ایران اروپا
 • آموزشگاه گاما
 • آموزشگاه دید
 • آموزشگاه نگار
 • آموزشگاه اکسیر 

بهترین آموزشگاه آیلتس تهران ، بهترین استاد آیلتس را دارد

ممکن است با خودتان فکر کنید که داریم چشم بسته غیب می‌گوییم! حق با شماست! درست است که یک موسسه خوب استادان مجربی هم دارد اما سوال مهمی که در ادامه می‌خواهیم به آن پاسخ دهیم این است که: «چه ویژگی‌هایی یک استاد را به بهترین استاد آیلتس تبدیل می‌کند؟»

 1. رزومه‌ی پربار و معتبری دارد
 2. کلاس پویایی دارد
 3. لزوماً Native نیست
 4. لزوماً رفتار صمیمانه ندارد
 5. تجربیاتش را از زبان‌آموزان دریغ نمی‌کند
 6. به‌روز و مشتاق یادگیری است

بهترین موسسه آیلتس ، امکانات و کتاب‌های مناسب ارائه می‌کند

در کنار داشتن استادان مجرب، آنچه یک آموزشگاه آیلتس را به بهترین آموزشگاه تبدیل می‌کند، ارائه‌ی امکانات و منابع مناسب به زبان‌آموزان است. شکی نیست که وجود یک محیط آموزشی حرفه‌ای، ارائه‌ی تجهیزات و امکانات ایده‌آل و داشتن دکوراسیون جذاب از مهم‌ترین ویژگی‌های یک موسسه آیلتس خوب و باکیفیت است اما باید بدانید که بار اصلی این کیفیت را کتاب‌ها به دوش می‌کشند! می‌پرسید چرا؟

خب هیچ کدام از ما نمی‌توانیم مانع پیشرفت علم و بهبود روش‌های آموزشی شویم، پس تنها راه پیش‌رویمان هم‌قدم شدن با این پیشرفت است. برای همین زمانی می‌توانید از بهترین بودن یک موسسه آیلتس مطمئن شوید که بدانید در زمینه‌ی آموزش، از کتاب‌ آیلتس جدید، استاندارد و معتبر استفاده می‌کند. کتاب‌هایی که نه‌فقط از سوی انتشارات معتبر منتشر شده‌اند، بلکه مورد تایید مجامع بین‌المللی هم هستند.

حالا که به‌خوبی می‌دانید برای پیدا کردن بهترین آموزشگاه آیلتس باید به‌دنبال چه معیارهایی باشید، با یک تحقیق ساده به‌راحتی می‌توانید موسسه آیلتس موردنظرتان را پیدا کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه آنلاین سفیرمال

فروشگاه اینترنتی سفیرمال عرضه کننده محصولات فرهنگی آموزشی بوده و تمرکز اصلی آن بر روی کتابها، ویدئوها و پادکستهای آموزش زبان انگلیسی و فرانسه است. علاوه بر این، بازیهای فکری که در تقویت هوش و یادگیری موثر هستند نیز در این فروشگاه به فروش میرسند.

اطلاعات تماس
 • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش