اطلاعات تماس
  • 021284*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139904044390714570

افزایش توانایی‌های مغز به وسیله‌ی بازی‌های کامپیوتری

اندر فواید بازی‌های کامپیوتری

کد: 139904044390714570

https://bit.ly/2Ac1mns

، (اخبار رسمی): آیا می دانستید با انجام بازی‌های کامپیوتری مناسب می‌توانید توانایی و سرعت مغز خود را ارتقا ببخشید، ما یک مرجع معتبر برای خرید بازی‌های اورجینال پیدا کرده‌ایم، پیشنهاد ما به شما سایت آی گیم می‌باشد، این سایت در کنار معرفی ویژگی‌های خوب یک بازی خدمات متعدد دیگری نیز ارائه می‌دهد.

اندر فواید بازی‌های کامپیوتری
اندر فواید بازی‌های کامپیوتری

بازی‌های کامپیوتری؛ محرک رشد یا عامل تنبلی؟!

احتمالا شما هم از جمله کسانی باشید که، خوب و بد بودن بازی و خرید بازی برای شما حائز اهمیت است، حالا یا خود شما قصد دارید بازی کنید یا یکی از افراد خانواده یا ازهمه مهم‌تر فرزند شما! اصلا بازی کردن کار خوبی است یا خیر؟! آیا بازی کردن سبب رشد مغز می‌شود یا خیر؟! 

و سیلی از سوالاتی که در کسری از ثانیه از ذهن شما گذر می‌کند و ممکن است هیچ وقت آنقدر دقیق به دنبال جواب نبوده باشید. با ما همراه باشید تا نگاهی کلی و مفید به این مسئله داشته باشیم.

چه سبک بازی مورد پسند شما است؟ اکشن، نقش آفرینی یا که شوتر کدام یکی؟ جواب این سوالات از یک زاویه بستگی به بازی و محتوای بازی در حوزه‌های مختلف شناختی، انگیزشی، احساسی و اجتماعی دارد. اگر کار در حوزه‌های شناختی در یک بازی قادر باشند مطابق علاقه و نیاز شما عمل کنند قطعا شما راضی خواهید بود. مغز انسان از دو عامل بیرونی یا درونی تاثیر می‌گیرد، که گاه این تاثیر می‌تواند مثبت، منفی و یا تلفیقی از این دو باشد. پس، بازی و بازی کردن هم از این قاعده مستثنی نیست و بازی بر مغز و فرآیندهای ذهنی ما نیز تاثیر می‌گذارد.

تقریبا اغلب افراد فعال در حوزه آموزش به این حقیقت پی بردند که، یادگیری باید با مضمون سرگرمی و تفریح همراه باشد، اما نقش بازی چیست؟ معمولا بازی‌ها را با جنبه سرگرمی یا به طور علمی‌تر با تاکید بر جنبه و حوزه‌های انگیزشی و احساسی می‌شناسند، اما باید توجه کنیم که، بازی‌ها علاوه بر جنبه سرگرمی معمولا فلسفه‌ها و اهداف دیگری را هم دنبال می‌کنند  و یا بر حوزه‌های دیگر از جمله، حوزه‌های شناختی یا اجتماعی هم تاکید دارند. مثلا بازی‌هایی چون، دث استرندینگ و جی تی ای که، باعث تقویت مهارت حل مسأله و سرعت پردازش ذهن می‌شوند که صرفا  مختص تقویت عمل  یادگیری  در نوجوانان و جوانان طراحی شده‌اند و یا حتی بازی‌هایی که برای آلزایمر طراحی شده‌اند مثل، سی هیرو کوئست!  پس باید بدانید که  چه سبک بازی مناسب شخصیت و روحیه شما است؟!

قصد خرید بازی برای چه گروه سنی دارید؟

برای این امر بهتر است  کمی در خصوص بازی‌ها اطلاعات جمع آوری کنید و با شناخت بیشتری انتخاب کنید اگر انتخاب شما تناسبی با هدف شما نداشته باشد به تدریج خسته می‌شوید و  یا اگر بازی را در اختیار شخصی با هدف خاصی قرار دادید متوجه می‌شوید که شخص در مسیر هدف حرکت نمی‌کند. اما باید آگاه باشید که این دلیل بر بد بودن بازی نیست، بلکه مشکل از انتخاب اشتباه شما می‌باشد.

معرفی یک سایت خوب برای خرید بازی

 شما می‌توانید با مطالعه مختصر و مفید در این زمینه و درسایت‌هایی که به صحت ارزیابی عوامل سایت اعتماد دارید مناسب‌ترین نوع بازی را انتخاب کنید. اندکی سرچ در مورد بازی‌ها اطلاعات جامع و مفیدی در این زمینه به شما می‌دهد، البته ما به شما سایت آی گیم را پیشنهاد می‌دهیم. مطالعه مطالب و آموزش‌هایی که در این سایت جمع آوری شده‌اند، حتی فراتر از اینکه بخواهید بازی را تهیه کنید می‌تواند برای شما جذاب و مفید باشد. این سایت در کنار معرفی ویژگی‌های خوب یک بازی مثل سیستم پلتفرم و سبک خدمات مفید بسیاری را هم ارائه می‌کند مثل، اضافه کردن بازی به حساب کاربری شما، خرید بازی اورجینال به صورت نسخه دیجیتالی تحت پشتیبانی (PS4, Xbox One, Origin, blizzard battle net, Uplay, Steam, Rockstar, GoG, Bethesda ) آیتم‌های درون بازی مثل coin,  ,اسلحه و... یا اگر مایل هستید خود شما  این خدمات و آیتم‌های درون پرداختی بازی‌ها را خریداری نمایید، این سایت گیفت کارت با قیمت مناسب نیز ارائه می‌دهد. البته لازم به ذکر است که  اگر محصول یا بازی مدنظر را در سایت پیدا نکردید می‌توانید ابتدا وارد پنل کاربری و در مرحله دوم در تب ثبت سفارش لینک محصول مورد‌نظر خود را ثبت کنید تا کارشناسان سایت محصول را ضمن بررسی در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما خریداری نمایند.

بهترین راه حل  برای بهره بردن از هر چیزی حفظ تعادل در استفاده آن است.اگر تعادل در بازی کردن رعایت نشود حتی اگر بازی و تاثیراتش مطابق با انتظارات شما باشد می‌تواند به مرور تبعات و معایبی را برای شما داشته باشد. توجه کنید که اگر قصد به خرید بازی دارید، نسخه دیجیتالی مزایای خیلی بیشتر و بهتری نسبت به نسخه فیزیکی دارد، زیرا که اگر نسخه دیجیتالی را خریداری کنید با مشکلاتی چون خرابی دیسک مواجه نیستید، نسخه‌های دیجیتالی ماندگار هستند و  در لیست آرشیو حساب کاربری‌ شما قابل ذخیره خواهند بود. خوشبختانه، سایت آی گیم نسخه دیجیتالی اکثر بازی‌ها را با مناسب‌ترین قیمت عرضه می‌کند.

پس اگر آگاه باشید که با چه هدفی قصد به خرید بازی دارید و با در نظر داشتن فاکتور تعادل در بازی کردن می توانید لذت بازی کردن را برای همیشه  در گوشه‌ای از ذهن داشته باشید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

Igame.ir

خلق ایده‌ی iGame وب سایت IGame دربهمن ماه سال 1398 فعالیت خود را در زمینه معرفی و ارائه‌ی جدید ترین و پرطرفدارترین بازی‌های جهان آغاز کرد. تیم آی گیم با تکیه بر دانش مهندسین جوان و خلاق خود در قالب تیم‌های طراحی، تحریریه و فنی-مهندسی گامی بلند در دنیای بازی­‌های ویدیویی برداشته است. تیم آی گیم موفقیت خود را در گرو رضایت مخاطبین دانسته و برای دستیابی به این امر تلاش می‌کند. ارزش‌آفرینی هدف تیم iGame شناخت دقیق نیازهای مشتریان و حرکت به سمت پاسخ‌دهی به نیاز‌های موجود در قالب خدمات زیر است; معرفی کامل ویژگی‌های کارآمد بازی جهت خرید آسان ارائه‌ی طیف وسیعی از انواع گیفت کارت‌ها به صورت قانونی ارائه‌ی مجموعه‌ی کاملی از بازی‌های اورجینال و جدید خرید و ارائه خدمات مرتبط به بازی‌‌ها، مانند خرید سی‌دی کی و… بدون واسطه رفع مشکلات و محدودیت‌های پرداخت ریالی جهت خرید بازی و گیفت کارت ارائه اطلاعات مفید و آموزش‌های کاربردی در خصوص بازی‌ و گیفت کارت‌ها

اطلاعات تماس
  • 021284*****
[نمایش اطلاعات]