اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139904084397312957

12 نکته از گرامر انگلیسی که تا بحال نمی دانستید

کد: 139904084397312957

https://bit.ly/31mlVc6

، تهران , (اخبار رسمی): خیلی از افراد احساس می‌کنند یادگیری مکالمه زبان انگلیسی نیازی به یادگیری گرامر ندارد، این در حالیست که گرامر ستون زبان است و لازمه‌ی صحیح صحبت کردن و نوشتن به زبان انگلیسی، دانستن گرامر و ساختار این زبان است. دنبال کردن دقیق 12 نکته زیر، یادگیری گرامر انگلیسی را برایتان شیرین و لذت‌بخش خواهد کرد.

12 نکته از گرامر انگلیسی که تا بحال نمی دانستید
12 نکته از گرامر انگلیسی که تا بحال نمی دانستید

1. هدف‌گذاری کنید و گرامر را در قالب یاد بگیرید.

2. مهارت شنیداری خود را تقویت کنید و تا می‌توانید به انگلیسی گوش بدهید. به شیوه حرف زدن اشخاص در فیلم‌ها و به برنامه‌ها دقت کنید و آنها را تکرار و تقلید نمایید. از طرفی، نحوه‌ی استفاده از گرامری را که یاد گرفتید در حرف زدن اشخاص پیدا کنید.

3. جملات کامل را به خاطر بسپرید. به جای یادگیری تک کلمه ها، سعی کنید آنها را در قالب عبارات یاد بگیرید.

4. گرامر مانند چسبی است که کلمات را کنار هم نگه می دارد بنابراین ضروری است که گرامر را آموزش ببینید. اگر شما مشکل و اشتباهات گرامری داشته باشید. گاها کلامتان قابل فهم نبوده و یا ممکن است چیزی را بشنوید و متوجه نشوید.

5. به قواعد گرامری پایبند باشید، با این حال بومی زبان ها مکالمه با شما را دوست دارند و از آن لذت می برند. این مهم است که به قواعد گرامری پایبند باشید. درست مثل گرامری که بومی زبان‌ها در جامعه مورد استفاده قرار می‌دهند.

6. گرامر مختص یادگیری فرمولها نیست بلکه شما می خواهید با شنیدن و استفاده مداوم از جملات درک کافی را بدست بیاورید. این یعنی فهمیدن اینکه چه چیزی به نظر درست می‌آید و چه چیزی نه؟

7. دانستن قواعد انگلیسی خوب است ولی اجرای آنها از اهمیت بالاتری برخوردار است. این امر چطور محقق می‌شود؟ گوش دادن… بارها و بارها به بومی زبان‌ها گوش دهید به علاوه اینکه بارها و بارها از گرامر در قالب‌های معنادار استفاده کنید.

8. خیلی خلاصه: بشنوید…تکرار کنید…حفظ کنید … از گرامر جدید استفاده کنید. نه فقط به شکل تکی و بصورت جداگانه. بلکه در بخش‌های معنادار، قالب‌های مناسب. این تنها راهی است که شما می‌توانید یادگیری زبان را کار آمد، جذاب و کاربردی کنید.

9. نسبت به گرامر آگاهی داشته باشید. در مورد گرامر فکر کنید و جنبه‌هایی از گرامر انگلیسی که به دستورات زبان خودتان شباهت دارد را بیابید. اگر شباهت‌ها و تفاوت‌های گرامر را با زبان خودتان بدانید، قوانین آن را سریع‌تر یاد خواهید گرفت.

10. خود را به هر نحوی که شده در معرض زبان انگلیسی قرار دهید .کتاب‌های انگلیسی زیادی بخوانید. در تمام مدتی که انگلیسی می‌خوانید یا به آن گوش می‌دهید، در واقع دارید مدل صحیح گرامر را یاد می‌گیرید که در نهایت به شما در نوشتن و صحبت کردن انگلیسی کمک می‌کند. البته اگر موقع خواندن متن به نکات گرامری آن توجه کنید و سعی کنید گرامری که یاد گرفته اید در متن بیابید، نتیجه به مراتب بهتر خواهد بود.

11. از لحاظ گرامری به خودتان سخت بگیرید. بر جنبه‌هایی از گرامر که به نظرتان مشکل‌تر است، تمرکز کنید. (اگر نمی‌دانید که در کدام قسمت گرامر انگلیسی مشکل دارید،‌ از معلم‌تان بپرسید) مخصوصا موقع نوشتن و اصلاح تمرین‌هایتان قطعا به صحت استفاده از ساختارهای گرامری تاکید کنید. البته موقع صحبت کردن این کار مشکل‌تر است اما می‌توانید وقت بیشتری را صرف این قسمت از یادگیری زبان انگلیسی بنمایید تا شکل صحیح گرامر را در آن قسمت یاد بگیرید.

برای مثال اگر شما در حال گفتن یک داستان در زمان حال هستید به یاد بسپارید که برای بیان افعال سوم شخص مفرد باید از حرف -s در انتها استفاده کنید.

12. نه تنها در تئوری بلکه در عمل هم دقیق باشید. اگر تمایل دارید که تمرینات گرامر را انجام دهید،‌ این کار را انجام دهید، اما خوب بودن در انجام تمرین‌های گرامر به این معنا نیست که شما دیگر مرتکب اشتباه نخواهید شد.

در این صورت شما مانند کسی هستید که سعی دارد با خواندن یک کتاب، بازی تنیس را یاد بگیرد اما زمانی که این شخص در زمین بازی قرار می‌گیرد حتی نمی‌تواند درست به توپ ضربه بزند. اگر تصمیم دارید که تمرین‌های گرامر را انجام دهید تنها به پر کردن جاهای خالی و پاسخ دادن به پرسش‌های چند گزینه‌ای اکتفا نکنید. خودتان چند جمله با استفاده از قوانینی که آموخته‌اید بنویسید.  

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه آنلاین سفیرمال

فروشگاه اینترنتی سفیرمال عرضه کننده محصولات فرهنگی آموزشی بوده و تمرکز اصلی آن بر روی کتابها، ویدئوها و پادکستهای آموزش زبان انگلیسی و فرانسه است. علاوه بر این، بازیهای فکری که در تقویت هوش و یادگیری موثر هستند نیز در این فروشگاه به فروش میرسند.

اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]