اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139904104400812957

آموزش زبان انگلیسی در 50 روز

کد: 139904104400812957

https://bit.ly/3imMvYv

، تهران , (اخبار رسمی): گاهی یک یا چند کتاب خوب، یک استاد حرفه‌ای یا مثلا یک همراه عالی باعث می‌شوند این مسیر را باسرعت بیشتری جلو بروید. مثلا چند کتاب درست‌ و حسابی می‌توانند کمک کنند تا به آموزش زبان انگلیسی در 50 روز هم فکر کنید. برای این‌که بدانید یادگیری زبان چقدر زمان می‌برد تا پایانِ این نوشته با ما همراه شوید.

آموزش زبان انگلیسی در 50 روز
آموزش زبان انگلیسی در 50 روز

آیا می‌دانید یادگیری زبان چقدر زمان می‌برد؟

قبل از هر چیز بهتر است بدانید یادگیری زبان انگلیسی به یک سطح یا درجه‌ی خاص محدود نمی‌شود. یعنی حد مشخص و ثابتی برای یادگیری وجود ندارد تا بتوایم بگوییم یک زبان‌آموز با رسیدن به این نقطه دیگر همه چیز را درمورد زبان انگلیسی می‌داند. درواقع یک مقیاس تسلط بر زبان انگلیسی وجود دارد و براساس این مقیاس استاندارد، سطح تسلط یک زبان‌آموز را می‌سنجند.

برای رسیدن به هر کدام از این سطوح به میزان متفاوتی از کار و تلاش نیاز دارید و البته همه‌ی این‌ها به پیش‌زمینه‌ی قبلی‌تان هم بستگی دارد. ما در این نوشته می‌خواهیم بگوییم جدا از سطح و مقیاس‌های جهانی، می‌شود با رعایت بعضی فاکتورها و مطالعه‌ی تعدادی کتاب کاربردی و اصولی حتی به آموزش زبان در 50 روز هم فکر کرد. دنیا را چه دیدید؟

اگر قهرمانان کتاب ژول ورن با برنامه‌ریزی و تفکر اصولی توانستند دور دنیا را در 80 روز بگردند شما هم می‌توانید آموزش زبان انگلیسی در 50 روز را برای خودتان رقم بزنید.

عجله کنید و از قطار آموزش زبان انگلیسی در 50 روز جا نمانید

اگر به هر دلیلی می‌خواهید در کم‌ترین زمان ممکن انگلیسی یاد بگیرید باید حسابی خودتان را آماده کنید. بی‌هوا و بی‌گدار به دل جنگل تاریک زدن کار عاقلانه‌ای نیست. پس حسابی حواس‌تان را جمع کنید و به نکته‌هایی که در ادامه برایتان خواهیم گفت توجه کنید تا برای یادگیری زبان انگلیسی در 50 روز آماده شوید:  

اندر احوالات هدف گذاری برای یادگیری زبان انگلیسی

قبل از هر قدمی لطفا یک هدف مشخص و واضح برای خودتان تعیین کنید و در قدم‌های بعدی آن را به اهداف کوچک‌تر تقسیم کنید. مثلا با خودتان قرار بگذارید که در فلان بازه‌ی زمانی می‌خواهم به چه مباحثی و از کدام کتاب‌ها مسلط شوم. فراموش نکنید برنامه‌ی نامشخص و هدف‌های پرت شما را به‌جایی نمی‌رسانند و فقط باعث می‌شوند مسیر طولانی‌تر و پر پیچ‌وخم‌تری داشته باشید.  

موتور انگیزه‌تان را روشن نگه دارید

انگیزه را دست‌کم نگیرید. حتی اگر هدف و وسیله آماده باشند باز هم به چیزی احتیاج دارید که دائم هول‌تان بدهد و شما را روی پا نگه دارد. انگیزه می‌تواند از جزئیات خیلی کوچک شروع شود و تا بزرگ‌ترین هدف‌ها نیز ادامه پیدا کند. لیستی از چیزهایی که باعث می‌شود باقدرت جلو بروید، تهیه کنید و مدام به فکر به‌روز کردن لیست مورد نظرتان هم باشید.

  تلاش و تلاش و باز هم تلاش

می‌پرسید یادگیری زبان چقدر زمان می‌برد؟ بگذارید چشم بسته بهتان غیب بگوییم. هرچه بیشتر تلاش کنید و برنامه‌ی منسجم‌تری داشته باشید زودتر زبان انگلیسی را یاد می‌گیرید. می‌خواهیم بگوییم مدت زمان یادگیری زبان انگلیسی با میزان تلاشی که می‌کنید ارتباط خیلی نزدیک و صمیمی دارند و کارشان از یک دوستی معمولی گذشته است.

  ناامیدی بلانسبت شما یک چهارپا با گوش‌های مخملی است

خسته بشوید، بی‌حوصلگی کنید، تا دل‌تان می‌خواهد غر بزنید ولی اگر به‌دنبال آموزش زبان انگلیسی در 50 روز هستید؛ ناامید و دلسرد نشوید.  

هر 4 مهارت آموزش زبان به یک‌اندازه مهم هستند

اگر می‌خواهید زبان را یک‌دست و اصولی یاد بگیرید باید به تمام چهار مهارت Listening ،Writing، Speaking و  Reading به یک‌اندازه اهمیت بدهید و برایشان وقت بگذارید. این‌که فقط روی مکالمه، گرامر یا یک مهارت خاص تمرکز کنید درنهایت باعث پشیمانی‌تان می‌شود.  

همه چیز درمورد یک دفترچه‌ی دوست‌داشتنی لغت

یک دفترچه‌ی لغت داشته باشید و تمام واژه‌های جدید و نکته‌های همراه‌شان را در آن یادداشت کنید. این دفترچه کمک می‌کند آموزش زبان انگلیسی در 50 روز برایتان از رویا به یک واقعیت شیرین تبدیل شود.

برای یادگیری زبان انگلیسی در 50 روز چه کتابی بخوانیم؟

کتاب  Oxford English grammar course

کتاب Oxford word skills

کتاب  Vocabulary in use

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه آنلاین سفیرمال

فروشگاه اینترنتی سفیرمال عرضه کننده محصولات فرهنگی آموزشی بوده و تمرکز اصلی آن بر روی کتابها، ویدئوها و پادکستهای آموزش زبان انگلیسی و فرانسه است. علاوه بر این، بازیهای فکری که در تقویت هوش و یادگیری موثر هستند نیز در این فروشگاه به فروش میرسند.

اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]