کد: 139904134405214007

حرف آخر یک موسسه آموزشی می باشد که توسط استاد عبدالرضا منتظری پایه گذاری شده

انتشارات حرف آخر، رمز موفقیت در کنکور ۱۴۰۰

کد: 139904134405214007

https://bit.ly/2ZLcb8L

، تهران , (اخبار رسمی): مهم ترین سوالی که داوطلبان می پرسند این است که چرا حرف آخر جزو بهترین منابع کنکور است ؟ حرف آخر با استفاده از روش‌های آموزشی جدید، مفاهیم درسی را به صورت تصویرسازی در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد. استفاده از تصویرسازی و انیمیشن‌سازی مفاهیم را به صورت بلندمدت در حافظه دانش‌آموزان ثبت می‌کند.

انتشارات حرف آخر، رمز موفقیت در کنکور ۱۴۰۰
آموزش به روش انیمیشن و الگو

آموزش با تصویرسازی و انیمیشن: خیال تا واقعیت

حرف آخر با استفاده از تصویرسازی و انیمیشن، مفاهیم را آموزش می‌دهد. چرا این موسسه از تصویرسازی استفاده می‌کند؟ زیرا دانش‌آموزان باید از هر دو نیمکره مغز برای یادگیری مفاهیم استفاده کنند. متاسفانه در بیشتر آموزشگاه‌های کشور، دانش‌آموزان برای یادگیری فقط از نیمکره چپ استفاده می‌کنند.

استفاده از الگو به جای تکنیک

بسیاری از موسسات و آموزشگاه‌های کشور برای حل سوالات از تکنیک‌های خاص استفاده می‌کنند. این تکنیک‌ها فقط برای حل یک سوال مناسب هستند. دانش‌آموزان نمی‌توانند در جلسه کنکور تمامی این تکنیک‌ها را به یاد بیاورند. موسسه حرف آخر روش جدیدی را برای این موضوع ابداع کرده است. استفاده از الگو به جای تکنیک! این موسسه با ارائه الگو  کمک می‌کند تا دانش‌آموزان یا یک راه به سوالات مختلفی پاسخ دهند.

پروژه ۶۰۴۰: یادگیری کنکور در ۱۰۰ روز

یکی از متفاوت‌ترین برنامه‌های مطالعاتی در کشور، پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر است. این پروژه در یک دوره ۱۰۰ روزه، تمامی مفاهیم دروس کنکور را به دانش‌آموزان و داوطلبان آموزش می‌دهد. پروژه ۶۰۴۰ از دو قسمت عمده یا دو بازه زمانی تشکیل شده است:

بازه زمانی ۶۰ روزه برای مطالعه

بازه زمانی ۴۰ روزه برای تست زدن

دانش‌آموزان با برنامه مشخص در یک بازه زمانی ۶۰ روزه، تمامی مفاهیم را به طور کامل آموزش می‌بینند. قسمت دوم این پروژه، یک دوره ۴۰ روزه همراه با ۲۰ آزمون شبیه به کنکور است. دانش‌آموزان در بازه دوم با استفاده از پکیج ۶۰۴۰ به سوالاتی همانند آزمون کنکور پاسخ می‌دهند.

دوره ۴۰ روزه پکیج، شامل تحلیل آزمون است. دانش‌آموزان در تحلیل آزمون با استفاده از پاسخ‌نما حرف آخر بر روی سوالات دشوار کلیک می‌کنند. استاد مربوطه پاسخ سوال را برای دانش‌آموزان حل می‌نماید و درسنامه آن مبحث را توضیح می‌دهد.

برای دروس محاسباتی چه راهکارهای ارائه شده است؟

برای اولین بار در کشور دروس محاسباتی به صورت مفهومی و شهودی تدریس شده است،  یعنی اساتید نخبه حرف آخر زمینه راهکارهای کوتاه و سریعی برای دروس ریاضی، فیزیک و شیمی ایجاد کرده اند که یادگیری این دروس را سرعت می بخشد و از سوی نیازی به حفظ کردن فرمولهای متعدد نیست. زمان محدود برای هر تست در آزمون سراسری، فرصت آزمون و خطا برای هر تست را نمی دهد و این امکان را به داوطلب نمی دهد که فرمولهای متعدد را حفظ و موقع هر سوال آن را تست کند. اما اساتید حرف آخر به چند الگوی مفهومی کلیه دروس محاسباتی را تدریس کرده اند. به طور مثال فیزیک دهم حرف آخر در 25 ساعت توسط استاد کامیار مدرس فیزیک حرف آخر تدریس شده است. برای هر فصل و مبحث از فیزیک دهم یک الگوی مفهومی ارائه شده است. کلیه درسنامه و آموزش با این الگو توضیح و ارائه می شود و نهایتا در بخش پایانی هر فصل، تست های کنکوری و تالیفی حل و تحلیل می شود.

۹ فاکتور پکیج‌های حرف آخر

موسسه حرف آخر برای تمامی دروس عمومی و اختصاصی پکیج ‌های منحصر به‌ فردی ارائه می‌کند. پکیج‌ های این موسسه به صورت مفهومی و تصویری تمامی مطالب را آموزش می‌دهند. تصویرسازی در این پکیج‌ ها به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا مفاهیم را در نیمکره سمت راست مغز ثبت نمایند.

پکیج ‌های حرف آخر شامل تعدادی دی وی دی و کتاب‌های کار است. دی وی دی‌ها شامل آموزش به صورت تصویرسازی هستند و کتاب‌ها از الگوها و سوالات تستی تشکیل شده‌اند. داوطلبان پس از مشاهده دی وی دی‌ها به سراغ حل تست و یادگیری الگوها می‌روند.

پکیج‌ های این موسسه مزایای زیر را دارند:

آموزش تمامی مفاهیم به صورت تصویرسازی و انیمیشن

تدریس به صورت معلم و شاگرد

قیمت بسیار مناسب

جامع و کامل

تبدیل تعداد زیادی از فرمول‌ها به یک الگو و نقشه راه

آموزش روش‌های سریع تست زنی

آموزش با استفاده از الگوسازی و شهودی‌سازی

پویانمایی های دقیق و عمیق

تثبیت و تکرار مطالب

نتیجه گیری

حرف آخر تمام آن چیزی هست که شما برای موفقیت در کنکور به آن نیاز دارید. کنکور برای بسیاری از دانش‌آموزان و داوطلبان مقطعی مهم در زندگی است. والدین و دانش‌آموزان به دنبال بهترین راه برای موفقیت در کنکور هستند.داوطلبانی که از پکیج‌های این موسسه استفاده می‌کنند حرف آخر را در کنکور سراسری خواهند زد. داوطلبان کنکور برای قبولی در رشته پزشکی، نیاز به یک برنامه مطالعاتی مناسب دارند.

راه های ارتباطی با حرف آخر

سایت مرکزی حرف آخر: سایت حرف آخر

اولین مشاوره را، رایگان از ما بگیرید

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش