اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139905074463113832

مورد مهمی که در ارتباط با ثبت برند پیش روی شماست ، روش برندینگ و بازاریابی شماست

ثبت درسا و انجام امور ثبت شرکت و برند در کرج

کد: 139905074463113832

https://bit.ly/3i1pold

، کرج , (اخبار رسمی): افراد مقیم در کرج به علت صنعتی بود و موقعیت مناسب جغرافیایی و به علت نزدیک بود به استان تهران تقاضای بسیار برای ثبت شرکت و برند در کرج دارند و این مورد باعث رشد روز افزون مشاغل شده است. اما این نکته را باید مورد اهمیت قراردهیم که فقط با ثبت شرکت و دریافت اوراق آن این موضوع به پایان نمیرسد.

ثبت درسا و انجام امور ثبت شرکت و برند در کرج
ثبت شرکت و ثبت برند با موسسه حقوقی درسا

روش برندینگ و بازاریابی شما مورد مهمی است که در ارتباط با ثبت برند پیش روی شما هست ، ثبت درسا همه تلاش خود را در جهت ثبت علامت و نشان تجاری شما در کرج انجام میدهد

موارد مهم برای ثبت برند در کرج

مورد مهمی که در ارتباط با ثبت برند پیش روی شما هست ، روش برندینگ و بازاریابی شماست. این که توسط چه راه های تبلیغاتی خود را در معرض دید مشتریان قرار می دهید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بدون شک انتخاب روش های تبلیغاتی نادرست می تواند موجب ورشکستگی شما در کسب و کارتان شود ، پس این نکته از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است که ثبت برند در کرج به تنهایی نمی تواند شما را به سودآوری برساند و نخست باید مشتریان شما را به خوبی بشناسند ، ثبت درسا با سال های سابقه درخشان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در این مورد می باشد

بطور کلی تمامی علامت های تجاری را از لحاظ اجزای تشکیل دهنده ، به شش گروه اصلی تقسیم میشوند

  1. علامت هایی که شکل اصلی آن ها از حروف هستند. علامت هایی که نام شرکت یا محصول را به شکلی معما گونه مطرح می‌کنند. علامت هایی که بر اساس نشانه ‌های تصویری یا ترسیمی، نشان ‌دهنده نام یا فعالیت شرکت هستند. علامت هایی که براساس نشانه‌ ها ترسیمی و حروف طراحی شد ه‌اند و ترکیبی از موارد 1 و 3 می باشند. علامت هایی که شعار جدیدی خلق می‌کنند یا به آن دامن می‌زنند. علامت هایی که براساس نشانه‌ های ترسیمی و حروف طراحی شده ‌اند و ترکیبی از موارد 1 و 3 و 5 می باشند.

مدارک ثبت علامت در کرج

برای ثبت برند در کرج به یک سری مدارک نیاز هست. این مدارک می تواند قبل از هر چیزی باید عنوان کنیم که ثبت برند در کرج هم برای شخص حقیقی و هم حقوقی انجام پذیر است به همین دلیل ابتدا شرایط و مدارک مورد نیاز برای شخص حقیقی به شکل زیر می باشد

کپی شناسنامه و کارت ملی

برای اشخاص حقیقی که می خواهند ثبت علامت خود را انجام دهند حتما کارت بازرگانی و یا عضویت اتاق بازرگانی مورد نیاز است و می بایست کپی کارت بازرگانی ارائه شود.

مجوز فعالیت برای اشخاص حقیقی مورد نیاز است. این مجوز می تواند پروانه بهره برداری ، جواز تاسیس و یا هرگونه اوراق ثبت شده ای از ارگان های دولتی باشد.

اما به جهت ثبت برند در کرج برای اشخاص حقوقی مدارک زیر مورد نیاز است

کپی شناسنامه و کارت ملی مدیر شرکت

کپی از روزنامه تاسیس شرکت و هم چنین تغییرات مربوط به شرکت. یکی از نکات مهم در این رابطه این مساله است که نباید از آخرین تغییرات مربوط به اطلاعات و فعالیت های شرکت بیشتر از دو سال گذشته باشد.

در صورتی که از حروف لاتین برای ثبت برند خود استفاده می کنید ، حتما ارائه کارت بازرگانی الزامی است ، اما اگر از حروف لاتین استفاده نمی کنید ارائه کارت بازرگانی و یا کارت عضویت اتاق بازرگانی جهت ثبت علامت تجاری در کرج الزامی نیست.

نکات مهم ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت یکی موضوع های مورد توجه در جوامع می باشد و افراد برای رسمی کرد کسب و کار خود اقدام به ثبت شرکت می کنند. جمعیت بالا در شهرکرج و مهاجرت روز افزون ازسایر شهرها به آن باعث شده است که  کسب کارهای متفاوت در این شهر شروع به فعالیت کنند و افراد تمایل به ثبت شرکت در کرج برای راه اندازی کسب و کار خود کرده اند.

افراد مقیم در کرج به علت صنعتی بود و موقعیت مناسب جغرافیایی و به علت نزدیک بود به استان تهران تقاضای بسیاربرای ثبت شرکت در کرج دارند و این مورد باعث رشد روز افزون مشاغل شده است. اما این نکته را باید مورد اهمیت قراردهیم که فقط با ثبت شرکت و دریافت اوراق آن این موضوع به پایان نمیرسد و در آینده به موارد دیگر چون اخذ کد مالیاتی و دریافت دفاتر پلمپ و همچنین ارائه گزارش های مالی نیز باید رسیدگی کرد.

شرایط ثبت شرکت در کرج

1- حداقل 2 (که به سن قانونی رسیده باشند) یا بیشتر از 2 نفر برای امور تجاری تشکیل‌شده باشد و هرکدام از شرکا فقط به‌اندازه سرمایه خود در شرکت مسئول قروض و تعهدات شرکت می‌باشند.

2- در اسم شرکت می‌بایست کلمات با مسئولیت محدود قید شود و در اسم شرکت نباید تضمین اسم هیچ‌یک از شرکا باشد

3- حداقل سرمایه برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود یک ‌میلیون ریال است.

4- حداقل 2 نفر از اعضای شرکت باید در تأمین سرمایه اولیه شرکت دخیل باشند.

بعد از مرحله ثبت شرکت در کرج متقاضی باید برای اخذ کد اقتصادی و تعیین حوزه مالیاتی در شهر مدنظر خود اقدام کند در غیر این صورت با گذشت مدت زمان مشخص و قانونی شرکت دچار جریمه مالیاتی می شود

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه حقوقی درسا

موسسه حقوقی درسا با بهره گیری از کارشناسان با تجربه و مجرب در زمینه های ثبتی و حقوقی در کرج فعالیت دارد ، ثبت شرکت در کرج و ثبت برند در کرج و انجام امور ثبتی در کرج از جمله خدمات ثبت درسا هست.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]