اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139905114471214754

گفتگو با امیر شریفی کارآفرین اینترنتی جوان

با قانون جذب امیر شریفی به همه خواسته هایتان برسید

کد: 139905114471214754

https://bit.ly/3kp5pPz

، تهران , (اخبار رسمی): امیر شریفی مدیر سایت‌‌های پرورش افکار و چندین سایت پربازدید دیگر است. هرکسی او را ببیند، نخستین چیزی که نظرش را جلب می‌کند، صداقت و انرژی فوق ‌العاده‌‌اش است، طوری که همواره با جنب‌ و جوش حرف می‌‌زند و کمتر می ‌نشیند.

با قانون جذب امیر شریفی به همه خواسته هایتان برسید
امیر شریفی استاد مسلم قانون جذب ایران

قانون جذب ، راز تغییر باورها و جذب خواسته‌ها است استاد امیر شریفی، مربی آموزش قانون جذب و موفقیت در ایران که به عنوان کارآفرین اینترنتی جوان در مدت زمان کمی اتفاقات بزرگی را رقم زده است، در این خصوص مطالبی را بیان کرد که در این مقاله به آن اشاره می‌کنیم.

امیر شریفی مدیر سایت‌های پرورش افکار و چندین سایت پربازدید دیگر است. هرکسی او را ببیند، نخستین چیزی که نظرش را جلب می‌کند، صداقت و انرژی فوق ‌العاده‌اش است، طوری که همواره با جنب‌ و جوش حرف می‌زند و کمتر می‌نشیند.

وقتی حرف می‌زند کاملاً مشخص است که با صداقت کامل حرف می‌زند و انسان محو صداقت و خاکی بودنش می‌شود. مشخص است که کودک درون بسیار قدرتمندی دارد و به قول خودش رفتارهای کودکانه بسیاری دارد و اصلاً هم سعی در مخفی کردنش ندارد. در کل سعی در مخفی کردن هیچ‌ چیزی ندارد. می‌گوید نقاب را دوست ندارم.

این استاد قانون جذب ثروت و قانون جذب عشق جوانی است که در چند مقطع، فقر و ورشکستگی را تجربه کرده است و امروز لقب کارآفرین موفق را به دوش می‌کشد. زمان تعریف کردن هر چیزی اشتیاق زیادی دارد و با حرارت حرف می‌زند. بسیار عاشق است. به گفته خودش اگر عشق به انسان‌ها را فاکتور بگیریم ۲ عشق درونی و معنوی دارد. یکی عشق به تدریس و معلمی و دیگری عشق به کشور عزیزمان ایران.

وی در زیر به پرسش‌هایی در مورد اینکه چگونه در این سن کم تبدیل به کارآفرینی موفق شد، پاسخ داد:

* چطور شد که فکر کردید می‌توانید کارآفرین شوید؟

 - داستانش طولانی است. اول از توانستن شروع نشد. اصلاً به توانستنش فکر نکردم. بیشتر بحث خواستن بود. همه شنیدیم که خواستن توانستن است ولی من این موضوع را یک مدل دیگر مطرح می‌کنم. من اعتقاد دارم وقتی انسان بخواهد اصلاً فکر نمی‌کند که می‌تواند یا نه!‌ فقط شروع می‌کند. البته اگر خواستن، خواستن واقعی باشد. من عاشق کارم هستم و زمانی که نشاط آوران یا سایت قانون جذب پرورش افکار را استارت زدم، ننشستم و حساب کتاب کنم که می‌شود یا نه. فقط گفتم می‌خواهم و بسم الله گفتم و شروع کردم.

* اگر موفق نمی‌شدید چطور؟

 - آنقدر در زندگی‌ام شکست خورده بودم که نمی‌ترسیدم (می ‌خندد). جدای شوخی می‌دانستم موفق می‌شوم چون وقتی ‌که به درک خوبی از قوانین موفقیت رسیدم این قوانین را در جاهای مختلفی تست کردم و نتیجه همواره یک‌ چیز بود: بی‌نظیر! اجازه بدهید تنها یک موردش را برای‌تان خیلی کوتاه تعریف کنم.

من ابتدا کمک مشاور دبیرستان علامه حلی ۴ بود. شروع کردم گفتم خوب من می‌خواهم به درجات بالاتری برسم نه اینکه تایپ و کپی به عهده من باشد. من می‌‌خواهم تأثیرگذار باشم. بعد شروع به استفاده از همین قوانین کردم و کمتر از یک سال مسئول المپیاد همان دبیرستان شدم. درصورتی‌که به طور معمول کمک مشاورها شاید بعد از چندین سال نهایتا مشاور اول دبیرستان شوند ولی من فقط المپیاد را می‌خواستم.

جالب اینجاست که تمام مسئولان المپیادی که می‌شناختم، مدال المپیاد کشوری و یا حتی جهانی داشتند ولی من نداشتم. این باعث نشد ناامید بشوم تنها به خودم گفتم جای مدال را باید با تواناییم پر کنم. در آن زمان دبیرستان علامه حلی ۴ از زمان تأسیس تا همان سال، ۲ مدال طلای کشوری المپیاد داشت و سال اولی که من مسئول المپیاد شدم موفق شدیم ۶ مدال طلا به دست بیاوریم. می‌دانم شاید برای عده‌ای این نتایج خیلی چشم‌گیر نباشد ولی من به بزرگترین هدف کاری‌‌ام در آن زمان رسیدم. در کمتر از یک سال.

* یعنی سه برابر تمام ادوار مدرسه فقط در یک سال مدال طلا کسب کردید؟

- بله

* خیلی عالی است...

- شاید من هم در آن زمان چون تازه این قوانین که آن‌ها را در سایت قانون جذب پرورش افکار نیز درج کرده‌ام، به کار می ‌بستم همین نظر را داشتم ولی الآن می‌‌گویم کاملاً طبیعی است. بعد این قوانین را در مورد قانون جذب ثروت در زندگی شخصیم به کار بردم و به‌ سرعت درآمدم ده برابر شد. به ‌سرعت منظورم ۳ ماه نیست ولی در کمتر دو سال و چند ماه نزدیک به ده برابر شد. این‌ها فقط قسمتی از به کار بردن این قوانین بود. اگر بخواهم نتایجی که از قانون جذب ثروت گرفتم را بگویم یک جلد کتاب می‌شود. حالا فکر می‌کنم جواب سؤالتان را کامل گرفته باشید. آنجا که پرسیدید اگر موفق نمی‌‌شدید چطور؟ من اصلاً به موفق نشدن فکر نمی‌کردم چون می‌‌خواستم و تجربه‌ام می‌‌گفت همه‌ چیز به بهترین شکل پیش خواهد رفت.

برای دانستن اطلاعات بیشتر در مورد امیر شریفی به سایت پرورش افکار مراجعه نمایید

https://parvaresheafkar.com/

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]