اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139905124472112957

معرفی بهترین منابع گرامر آیلتس

کد: 139905124472112957

https://bit.ly/2XnfN0y

، تهران , (اخبار رسمی): دانش گرامر برای موفقیت در کلیه بخش‌های آزمون آیلتس لازم و ضروریست. به عبارت دیگر، درک مطلب بهتر در بخش listening و reading و همچنین تولید جملات صحیح در بخش speaking و writing مستلزم دانستن ساختارهای پیچیده زبان انگلیسی است.

معرفی بهترین منابع گرامر آیلتس
معرفی بهترین منابع گرامر آیلتس

اکثر داوطلبین آیلتس به دنبال یادگیری تکنیک‌های مختلف برای موفقیت در آزمون آیلتس هستند. با توجه به اینکه بخش مجزایی در امتحان آیلتس برای سنجش دانش گرامر انگلیسی افراد وجود ندارد، بسیاری تصور می‌کنند نیازی به مطالعه گرامر برای این آزمون نیست. این در حالیست که دانش گرامر برای موفقیت در کلیه بخش‌های آزمون آیلتس لازم و ضروریست. به عبارت دیگر، درک مطلب بهتر در بخش listening و reading و همچنین تولید جملات صحیح در بخش speaking و writing مستلزم دانستن ساختارهای پیچیده زبان انگلیسی است. در ادامه این مطلب بهترین کتاب گرامر آیلتس را معرفی خواهیم کرد.

لیست بهترین منابع گرامر آیلتس

کتاب Grammar for IELTS

این کتاب گرامر ، که توسط انتشارات کمبریج به چاپ رسیده، شامل تمامی نکات گرامری لازم برای موفقیت در آزمون آیلتس جنرال و آکادمیک است. از نکات بارز کتاب Grammar for IELTS آموزش همزمان گرامر، reading ،listening و writing است. این کتاب شامل 25 درس بوده و به زبان آموزان سطح upper intermediate توصیه می‌شود.

کتاب Oxford Practice Grammar

کتاب آموزش گرامر آکسفور پرکتیس گرامر، در سه سطح basic، intermediate و advanced برای زبان‌آموزان سطوح مبتدی، متوسطه و پیشرفته طراحی شده است. تمامی نکات گرامر انگلیسی به طور کامل در این سه کتاب توضیح داده شده و تمرین‌های و فعالیت‌های متنوعی در هر درس وجود دارد.
در کنار این تمرین‌ها، بخشی به نام Exit Test نیز طراحی شده است که می‌توانید با کمک آن کلیه مطالب کتاب را مرور کرده و از نقاط ضعف و قوت خود آگاه شوید. 

کتاب Grammar in Use

کتاب Grammar in use پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین کتاب آموزش گرامر انگلیسی در سراسر جهان است که به عنوان کتاب اصلی یا کتاب کمکی در کلاس‌های زبان یا به عنوان یک رفرنس گرامر به صورت خودآموز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کتاب در سه سطح basic ، intermediate و advanced برای زبان‌آموزان در سطوح مختلف طراحی شده و قوانین گرامری را با مثال‌ها و تمرین‌های متعدد آموزش می‌دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه آنلاین سفیرمال

فروشگاه اینترنتی سفیرمال عرضه کننده محصولات فرهنگی آموزشی بوده و تمرکز اصلی آن بر روی کتابها، ویدئوها و پادکستهای آموزش زبان انگلیسی و فرانسه است. علاوه بر این، بازیهای فکری که در تقویت هوش و یادگیری موثر هستند نیز در این فروشگاه به فروش میرسند.

اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش