اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990524449256066

دومین دوره کنفرانس آنلاین بازاریابی محتوایی پنج‌شنبه ۳۰ مرداد آغاز می‌شود

کد: 13990524449256066

https://bit.ly/3fXipbA

، تهران , (اخبار رسمی): شیوع کرونا از اسفند 98 مانع بزرگی برای برگزاری رویدادهای حضوری شد، اما دریچه جدیدی به نام «تجربه آنلاین» را به روی برگزارکنندگان و شرکت‌کنندگان باز کرده است.

دومین دوره کنفرانس آنلاین بازاریابی محتوایی پنج‌شنبه ۳۰ مرداد آغاز می‌شود
دومین دوره کنفرانس آنلاین بازاریابی محتوایی پنج‌شنبه ۳۰ مرداد آغاز می‌شود

کنفرانس بازاریابی محتوایی با بهره‌گیری از فرصت پیشِ رو، تصمیم به برگزاری دومین رویداد به صورت آنلاین کرده تا تجربه‌ای نوین، اثربخش و خلاق برای شرکت‌کنندگان فراهم شود. تک‌تک مراحل این کنفرانس، که در بستر سراسری اینترنت و به صورت زنده استریم می‌شود، به گونه‌ای دیزاین شده‌اند تا تجربه‌ای شایسته رقم بخورد؛ تجربه‌ای که پیش از این امکان‌پذیر نبود. سخنران‌ها و پنلیست‌ها در یکی از باکیفیت‌ترین سالن‌های تاتر تهران جلوی دوربین می‌روند و با یک کارگردانی خلاق و استفاده از چند دوربین، امکان تماشای پخش زنده کنفرانس برای مخاطبان در همه شهرهای ایران وجود خواهد داشت.

در اولین کنفرانس بازاریابی محتوایی چه گذشت؟
اولین کنفرانس در اسفندماه 97 برگزار شد. در این رویداد بزرگ 250 نفر شرکت‌کننده حضوری از بزرگان، متخصصان و علاقه‌مندان به حوزه محتوا  گرد هم آمدند تا برای اولین بار در ایران، کنفرانسی تخصصی در حوزه بازاریابی محتوایی تشکیل شود. سخنران‌ها از بین کسانی انتخاب شدند که اولا حرفی نو داشته باشند، ثانیا سکان محتوای بزرگترین برندهای کشور را در دست داشته باشند. با همین نقطه‌نظر، سخنران‌هایی از دیجی‌کالا، علی‌بابا، کاله، اسنپ‌، نویسش، اخبار رسمی، ویرگول، همشهری داستان و... دعوت شدند و محورهای چهارگانه زیر را پوشش دادند:

  • بررسی کارکردهای محتوا در توسعه کسب‌وکار
  • بررسی موردکاوی موفق داخلی در حوزه محتوا
  • بازشناسی انواع کمی و کیفی محتوا
  • بررسی روش‌های بهینه تولید و توزیع محتوا

دومین کنفرانس آنلاین بازاریابی محتوایی در یک نگاه
روز برگزاری: پنجشنبه، 30 مرداد 99
ساعت برگزاری: 10 الی 19
تعداد سخنران‌ها: 12 نفر
تعداد اعضای پنل: 4 نفر
لینک توضیحات بیشتر و ثبت نام: https://evand.com/events/cmconf 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز رویدادهای اخبار رسمی

مرکز رویدادهای اخبار رسمی یکی از دپارتمان های اخبار رسمی است که با هدف انتشار اخبار و وقایع مرتبط با همایش ها، جشنواره ها و رویدادهای مختلف در حوزه های متنوع (اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی )در دنیا و ایران ایجاد شده است. در این مرکز تلاش دائمی می شود تا مخاطبان نخستین نیوزوایر ایران(اخبار رسمی) از تحولات و رویدادهای مهم صنایع و حوزه های خدماتی مختلف با خبر باشند .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش