اطلاعات تماس
  • 021284*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139906034512813007

ارسال پیام انبوه در واتساب

ارسال پیام گروهی در واتساب

کد: 139906034512813007

https://bit.ly/2QE73iR

، (اخبار رسمی): واتساپ به طور نرمال، به شما اجازه ارسال بیش از 100 پیام در روز را نمیدهد (البته خطی که اعتبار و قدمت بیشتری داشته باشد، امکان ارسال بیشتری خواهد داشت)؛ در نتیجه برای اینکه بتوانید در هر روز تعداد زیادی پیام ارسال نمایید، نیاز به خطوط متعددی خواهید داشت.

واتساپ محدودیت هایی دارد اما می توان در ماه هزاران پیام فرستاد!

واتساپ به طور نرمال، به شما اجازه ارسال بیش از 100 پیام در روز را نمیدهد (البته خطی که اعتبار و قدمت بیشتری داشته باشد، امکان ارسال بیشتری خواهد داشت)؛ در نتیجه برای اینکه بتوانید در هر روز تعداد زیادی پیام ارسال نمایید، نیاز به خطوط متعددی خواهید داشت. نحوه تهیه خطوط ارزان قیمت مجازی، روش‌های افزایش اعتبار و قدمت این خطوط، و در نهایت چگونگی استفاده همزمان از آنها، مواردی هستند که در این پکیج به طور کامل شرح داده شده اند تا شما بتوانید به کمک آنها از پیچ و خم تبلیغات انبوه در واتساپ گذر کنید.

برخی از ویژگی های ربات ارسال پیام گروهی در واتساپ

  • رد کردن خودکار شماره هایی که عضو واتساپ نیستند امکان ایجاد پیامهای اختصاصی و سفارشی امکان فروارد کردن پیامهای ستاره دار شده امکان تفکیک شماره های واتساپی از غیر واتساپی امکان استخراج شماره تلفن اعضاء گروه ارسال پیام به شماره‌های ناشناس امکان استفاده بر روی سرورهای مجازی

این ربات برای چه کسانی مناسب است؟

  • اگر لیستی از شماره های دستچین شده متناسب با کار خود دارید و قصد دارید پیشنهاد ویژه ای را برایشان ارسال نمایید اگر شماره مشتریان خود را دارید و می خواهید موضوع جدیدی را به اطلاع شان برسانید اگر میخواهید تبلیغات هدفمندی را برای اعضاء یک گروه ارسال نمایید

طرز کار ربات‌های پکیج ارسال پیام انبوه واتساپ تماماً خودکار بوده و نیاز به یادگیری، پشتیبانی یا آموزش خاصی ندارند.

در نتیجه بحث پشتیبانی این پکیج، فقط زمانی مورد نیاز قرار می‌گیرد که نسخه تحت وب واتساپ، به صورتی آپدیت‌ شود که فرایند کار ربات‌ها را دچار اختلال کند. در این صورت، ما اقدام به ارتقاء و پشتیبانی از ربات‌ها نموده و طی چند روز، نسخه جدیدی ارائه خواهیم داد که با تغییرات سایت‌های مقصد هماهنگ باشد.

بطور کل، ساخت یا آپدیت ربات‌های مختلف (با توجه به توانمندی بالای نرم‌افزار کاربر مجازی) برای مجموعه ما کار آسانی بوده و از بابت پشتیبانی دغدغه خاصی وجود ندارد.

برای دریاف بسته ارسال پیام انبوه در واتساب به لینک زیر مراجعه کنید

https://www.v-user.com/fa/محصولات/ربات-ارسال-پیام-انبوه-در-واتساپ

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بهسازان مجازی فناوری اطلاعات آمارد

کار ما، خودکارسازی، رباتیک کردن و بهینه سازی کلیه امور کامپیوتری است که توسط نیروی انسانی بر روی کامپیوتر قابل انجام باشد. در اصطلاح بین المللی به مدل کار ما، RPA می گویند. RPA مخفف Robotic Process Automation به معنی خودکارسازی فرایندهای رباتیک است. زمانیکه به کمک برنامه نویسی یا نرم افزارهای ربات ساز، امور و فرایند های نرم افزاری (نظیر امور اداری شرکت ها) را طوری خودکار سازی نماییم که برای انجام مجدد آن امور دیگر نیازی به نیروی انسانی نباشد، اصطلاحاً می گویند در آن بخش RPA پیاده سازی شده است. به بیان ساده تر، RPA جایگزینی ربات های نرم افزاری بجای انسان است. برنامه نویسی نرم افزار کاربر مجازی (که ابزار اصلی کار ما در صنعت RPA است و در سایت حاضر به معرفی آن پرداخته ایم) ماژولار بوده و امکان افزودن ماژول های مورد نیاز پروژه های RPA در آن وجود دارد. تیم ما با ابزار RPA خود (نرم افزار کاربر مجازی) و قدرت برنامه نویسی ماژول های RPA و نیز تجربه و مهارت عملیاتی چندین ساله در کار RPA، هم اکنون قادر است بسیاری از فرایندهای پیچیده‌ نرم افزاری را خودکار سازی و رباتیک نماید.

اطلاعات تماس
  • 021284*****
[نمایش اطلاعات]