اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139906204545115161

فروشگاه تردمیل، دوچرخه ثابت، اسکی فضایی و دستگاه بدنسازی مارکتستان

کد: 139906204545115161

https://bit.ly/2RmBEBD

، اصفهان , (اخبار رسمی): فروشگاه اینترنتی مارکتستان ارائه کننده انواع تجهیزات ورزشی مانند تردمیل، دوچرخه ثابت، اسکی فضایی، دستگاه بدنسازی خانگی ، ویلچر برقی و غیره است که می‌توانید در ادامه روند فعالیت‌های این شرکت را مشاهده کنید.

فروزشگاه تردمیل ، دوچرخه ثابت ، اسکی فضایی و دستگاه بدنسازی مارکتستان
تردمیل و دوچرخه ثابت

فروشگاه اینترنتی مارکتستان در حال حاضر، فروشنده لوازم و تجهیزات ورزشی است؛ اما از همان ابتدا به این صورت کار نمی‌کرده و در ابتدا یک استارت آپ کوچک بوده که رفته رفته پیشرفت کرده و به این نقطه رسیده است.

مارکتستان چگونه شروع به کار کرده است؟

استارت آپ مارکتستان در ابتدا اصلا سایت فروشگاهی نبوده و فقط در حد مقاله نویسی و اطلاع رسانی به کاربران بوده ولی با گذشت زمان، با انجام مقاله نویسی‌های اصولی و بر پایه علم روز دنیا، رفته رفته از سوی کاربران تقاضای فروش اعلام شد و بوجود آورندگان این استارت آپ به فکر فروش تجهیزات و دستگاه‌های ورزشی افتادند.

فروش مارکتستان با چه محصولی شروع شده؟

فروش را اول از همه با دستگاه‌های دراز و نشست موسوم به توتال کور شروع کردند و رفته رفته از توتال کور به سمت تردمیل، دوچرخه ثابت ، اسکی فضایی، دستگاه بدنسازی ، ویلچرهای دستی و برقی رفتند و کار خود را گسترش دادند؛ البته فقط فروشگاه نیستند و با تولید مقاله‌های علمی-ورزشی سعی در بالا بردن دانش کاربران خود دارند.

خدمات ارائه شده به مشتریان توسط مارکتستان چیست؟

فروشگاه مارکتستان فقط فروشنده تردمیل، دوچرخه ثابت و اسکی فضایی نیست؛ بلکه با مشاوره اختصاصی رایگانی که به مشتریان خود ارائه می‌دهد آن‌ها را برای داشتن بهترین خرید، راهنمایی می‌کند. تیم فروش مارکتستان، فقط به فکر فروش محصولات خود نیست و همیشه بهترین گزینه را با توجه به شرایط مشتری به او پیشنهاد می‌دهد.

برای تردمیل در سایت مارکتستان یک صفحه اختصاصی، در نظر گرفته‌اند که به محض ورود به این صفحه لیست تردمیل‌ها با قیمت‌ها و برند‌های متنوع مشاهده می‌شود که با کلیک بر هر محصول می‌توانید عکس و مشخصات مربوط به آن محصول را مشاهده کنید. برای دوچرخه ثابت، اسکی فضایی و دستگاه‌های بدنسازی در سایت مارکتستان نیز دقیقا همین شرایط وجود دارد. با وجود اطلاعات کاملی که در سایت وجود دارد، پشتیبان آنلاین سایت همواره در خدمت مشتریان است و آن‌ها می‌توانند سوالات خود را به صورت آنلاین بپرسند و از راهنمایی‌های پشتیبان مارکتستان بهره ببرند؛ حتی اگر از طریق پشتیبان سایت هم به نتیجه نرسیدند هم می‌توانند با مشاوران تلفنی سایت تماس بگیرند و اطلاعات کامل را دریافت کنند.

خرید در سایت مارکتستان چگونه انجام می شود؟

برای انجام خرید، فرد هم می‌تواند به صورت آنلاین و هم به صورت تلفنی ثبت سفارش کند؛ اگر داخل شهر تهران سکونت داشته باشد می‌تواند در حین خرید آنلاین، گزینه پرداخت در محل را انتخاب کند و اگر اقدام به ثبت سفارش تلفنی کرد می‌تواند به کارشناس فروش مربوطه اعلام کند که مبلغ دستگاه را درب منزل پرداخت می‌کند.

فروشگاه مارکتستان برای مشتریان تهرانی خود، ارسال و نصب رایگان دستگاه‌ها را قرار داده و برای آن که گارانتی دستگاه‌ها معتبر باشد با شرکت‌‌های گارانتی کننده هر برند هماهنگ است تا نصب دستگاه‌ها را در محل برای مشتریان انجام دهند و البته که هزینه ارسال و نصب را پرداخت می‌کند و این مورد را به عنوان هدیه برای مشتریان در نظر می‌گیرد. برای مشترین شهرستان هم هزینه ارسال را تا درب منزل مشتری پرداخت می‌کند تا شخص به جز مبلغ دستگاه، هزینه دیگری را متحمل نشود.

حال اگر با خواندن این مطلب، کنجکاو شدید که از سایت مارکتستان دیدن کنید به آدرس https://www.marketestan.com مراجعه کنید و صحت مواردی که گفته شد را با چشمان خود ببینید و تجربه کنید. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

مکان‌های ورزشی | تجهیزات ورزشی