اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139906304563515234

تحقق رویای استفاده از دیوارهای جداکننده متحرک در منزل

کد: 139906304563515234

https://bit.ly/2ImzLnp

، تهران , (اخبار رسمی): دیوار های متحرک و جداکننده چوبی، راه حلی مدرن برای حل مشکل کمبود فضا در آپارتمان های امروزی هستند.

تحقق رویای استفاده از دیوارهای جداکننده متحرک در منزل
پاراوان - دیوار جداکننده متحرک

پاراوان، نوعی جداکننده فضا در منازل مسکونی و ادارات است. به طور جامع، به مدل های پارتیشن تاشو که بیشتر مصرف خانگی دارند و جمع شو هستند، پاراوان می گویند.

روند پیشرفت شهرنشینی باعث شد که خانه های حیاط دار با اتاق های تو در تو، تبدیل به آپارتمان های پنجاه شصت متری یک خوابه با آشپزخانه های اپن شوند!

یکی از مهم ترین المان ها در معماری و دکوراسیون داخلی منازل دیوارهایی هستند که وظیفه فضاسازی را به دوش می کشند، اما در منازل کوچک و آپارتمانی امروزی کمبود اتاق و دیوارهای حائل غیر قابل انکار است. به عنوان مثال اگر سرویس بهداشتی شما مجاور با سالن پذیرایی است، یا داخل منزل هنگام باز شدن درب آپارتمان نمایان است، و یا به دنبال جداسازی قسمتی از اتاق خواب و فضاسازی برای ایجاد یک انبار کوچک هستید، اهمیت استفاده از دیوارهای جداکننده مشخص می‌شود. و چه بهتر که این جداکننده ها متحرک نیز باشند!

دیوار متحرک شاید اسمی اغراق آمیز به نظر بیاید، اما جداکننده های چوبی ای وجود دارند که مانند یک دیوار متحرک به شما کمک می‌کنند که داخل منزل خود قسمت هایی را جدا کنید و خیلی سریع فضاسازی انجام دهید؛ حتما شما هم داخل بانک ها و یا سایر ادارات مشاهده کرده اید که چگونه فضای بین کارمندان را با دیوارهای چوبی جدا کرده اند. به این کار در دکوراسیون پارتیشن بندی می گویند. پارتیشن به دیوار های جداکننده گفته می شود که به منظور تقسیم بندی فضا در مکان مورد نظر نصب می‌شود.

همانطور که در پاراگراف قبل توضیح داده شد، پارتیشن ها نیاز به نصب دارند و در جای خود ثابت می شوند. شاید از آن بتوان به عنوان دیوار جداکننده یاد کرد اما پارتیشن ها دیوار متحرک نیستند.

به دیوارهای متحرک جداکننده چوبی پاراوان گفته می شود. در ادامه بیشتر با این وسیله ی کاربردی در دکوراسیون منزل ها آشنا می‌شوید:

پاراوان چیست؟

پاراوان ها نوعی جداکننده چوبی هستند که کاربرد آن پارتیشن بندی مکان ها به صورت موقت است. می توان آن ها را دیوار جداکننده متحرک نیز نامید.

پاراوان ها چه کاربردی در دکوراسیون منزل دارند؟

از آن ها استفاده های زیادی در منازل، شرکت ها و ادارات می شود. به طور مثال جداکردن قسمتی از اتاق، پوشش دادن دید سرویس های بهداشتی، ساخت اتاق پرو، جداسازی فضای ورودی خانه و سایر فضاسازی ها.

اندازه پاراوان چقدر است و چه مقدار فضا را پوشش می دهد؟

معمولا پاراوان ها از چهار لنگه 40 تا 50 سانتی ساخته شده اند. نوع ایستایی پاراوان ها روی زمین بصورت زیگزاگ است و پایه خاصی ندارند، پس فضایی حدود 150 تا 180 سانتیمتر را پوشش می دهند.

پاراوان های چوبی وسیله‌ای ارزان قیمت برای پارتیشن بندی هستند، با خرید یک پاراوان شما می توانید فضاسازی داخل منازل خود را به سادگی انجام دهید. پاراوان ها مانند یک دیوار متحرک هستند که قابلیت جمع شدن آن ها باعث شده که فضای کمتری را داخل خانه اشغال کنند. مدل های پاراوان بسیار متنوع است: پاراوان چوبی، ام دی اف، حصیری و... از انواع مختلف پاراوان هستند که می تواند تصاویر آن‌ها را داخل سایت خانه حصیر (khane-hasir.ir/paravan) به همراه قیمت مشاهده کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

دکوراسیون و منزل