اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139907014569615244

مشاوره چندجانبه حقوقی و عمرانی در آذربایجان شرقی

کد: 139907014569615244

https://bit.ly/30rzZ2T

، تبریز , (اخبار رسمی): هلدینگ شریفی شرکتی بزرگ در زمینه تخصصی طراحی دکوراسیون داخلی، دیزاین، طراحی نما، مشاوره و خدمات حقوقی و خدمات عمرانی است که با به کارگیری کارشناسان خبره و متخصص در همه این زمینه ها در حدود 10 سال اخیر، توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.

هلدینگ شریفی حاصل تجربه و تخصص
لوگو هلدینگ شریفی
هلدینگ شریفی حاصل تجربه و تخصص
دکوراسیون داخلی تبریز هلدینگ شریفی
هلدینگ شریفی حاصل تجربه و تخصص
مشارکت در ساخت در تبریز هلدینگ شریفی

هلدینگ شریفی متخصص در طراحی دکوراسیون داخلی، دیزاین، طراحی نما، مشاوره و خدمات حقوقی و خدمات عمرانی در تبریز با به کارگیری کارشناسان خبره و متخصص با بیش از 10 سال سابقه فعالیت.

Sharifi.co در استان آذربایجان شرقی (شهر تبریز) مستقر بوده و آماده عقد قرارداد به منظور پذیرش پروژه ها و انجام خدماتی که در قسمت های بعد ذکر می شود، هست.

در این مقاله شما با هر کدام از بخش های خدماتی هلدینگ شریفی به طور کامل آشنا می شوید تا با توجه به رویکرد علمی و مدرن در انجام تمامی پروژه ها، شما با اطمینان کامل بتوانید سفارش های خود را به این هلدینگ بسپارید.

دکوراسیون داخلی :

یکی از خدمات شرکت هلدینگ شریفی، sharifi.co، دکوراسیون داخلی تبریز است. این شرکت به طور تخصصی به طراحی دکوراسیون داخلی فضاهای مسکونی، اداری، آموزشی و... پرداخته و به عنوان یکی از فعالان حرفه ای حوزه طراحی داخلی در تبریز شناخته می شود.

اجرای انواع دیزاین های متنوع در اتاق ها و بخش های مختلف منازل مسکونی، اعم ازآشپزخانه ها، اتاق های خواب و اتاق نشیمن از تخصص های کارشناسان هلدینگ شریفی است.

اگر محل کار شما محلی پر رفت و آمد بوده و به طور مرتب با ارباب رجوع در ارتباط هستید، به طور حتم باید برای  طراحی و چیدمان داخلی محل کارتان برنامه دقیق و منظمی پیاده کنید. تفاوتی ندارد شما شرکتی تجاری و بین المللی با مشتریان و مهمان های خارجی داشته باشید، یا یک کلینیک دندانپزشکی که با بیمار سر وکار دارد، یا یک کافی شاپ و رستوران.

در همه این مشاغل، زیبایی و نظم در چیدمان اجزا و وسایل، اولین مسئله ای است که یک مراجع، مهمان، بیمار و . . . با آن برخورد خواهد داشت و براساس آن به خدمات کاری شما نمره خواهد داد.

طراحی نما :

یکی دیگر از خدمات نوین معماری که در هلدینگ شریفی قابل اجراست و این  شرکت تاکنون در رابطه با آن پروژه های بسیاری را با موفقیت پشت سر گذاشته، خدمات طراحی نما در تبریز است.

طراحی نما همانگونه از نامش پیداست ، به زیباسازی نمای بیرونی یک ساختمان مسکونی یا اداری، ویلا یا هر سازه دیگر اختصاص دارد. طراحی نما از این جهت که در اولین نگاه دیده شده و مورد سنجش قرار می گیرد، از اهمیت بالایی برخوردار است. البته طراحی نما علاوه بر زیبایی بصری، باید به نوعی نشان دهنده کاربری آن ساختمان هم باشد و همچنین موارد ایمنی و الزامات فنی، معماری و عمرانی را هم در بر بگیرد.

یکی از مصادیق مهم در طراحی نما که جدیدا هم مورد اقبال بسیاری قرار گرفته، نحوه نورپردازی در نمای ساختمان و یا محوطه حیاط و پارکینگ است. هلدینگ شریفی یکی از شرکت های حرفه ای در طراحی نورپردازی در تبریز به حساب می آید.

خدمات عمرانی :

یکی دیگر از فعالیت های زیرمجموعه فعالیت های sharifi.co، خدمات عمرانی و ساخت و ساز است. مجموعه خدماتی که شامل مشارکت در ساخت تبریز ( نوسازی بناهای فرسوده شهری، ساخت و ساز مجموعه های جدید، بازسازی ساختمان و غیره ) و پیمانکاری ساختمان در استان آذربایجان شرقی هستند.

خدمات حقوقی :

از فعالیت های دیگری که تا کنون به نحو احسن و با رضایت کامل مراجعان انجام گرفته، خدمات مربوط به مشاوره حقوقی در تبریز بوده است. یکی از پیش نیازهای اساسی برای عقد هرگونه قرارداد، تعهد، پیمان یا هر توافق دو طرفه، آگاهی از قوانین و مقررات و به اصطلاح بایدها و نبایدهای بین طرفین است. در صورت عدم آگاهی کامل، به طور قطع در مرحله ای از این قرارداد و توافق دو نفره - که می تواند حقیقی یا حقوقی باشد - مشکلی پیش خواهد آمد.

هلدینگ شریفی، پیرامون ارائه خدمات متنوع خود، به عنوان یک مشاور حقوقی در تبریز وارد عمل شده و در رابطه با انواع قراردادهای ملکی مانند ساخت و ساز، پیش فروش ساختمان و قراردادهای تجاری مشاوره حقوقی مفید ارائه می دهد.

یکی از خدمات حقوقی دیگر که هلدینگ شریفی به مراجعان خود ارائه می دهد، قرارداد داوری است. اگر بخواهید از قرارداد داوری بدانید، به طور خلاصه یعنی طرفین یک معامله یا قرارداد، از لحاظ قانونیبرای حل و فصل اختلافات احتمالی در طول این قرارداد می توانند هر کدام یک یا چند داور را انتخاب کنند که به عنوان مرجع، به اختلاف پیش آمده رسیدگی کند و روند صلح و سازش را بهبود ببخشد.

اطلاعات تماس جهت ارتباط با هلدینگ شریفی + مشاوره رایگان

جهت کسب اطلاعات بیشتر با هلدینگ شریفی می توانید با شماره ۰۹۱۴۳۰۲۸۹۸۵ از طریق واتساپ و یا تماس تلفنی و همچنین شماره دفتر ( ۳۴۷۷۲۶۱۶ (۰۴۱) ) تماس حاصل فرمایید. در ضمن می توانید از مشاوره رایگان در زمینه خدمات این مجموعه با کارشناسان خبره استفاده نمایید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]