اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139907054576015262

دستگاه های گلاب گیری و آسیاب؛ کاربردی ترین وسایل مورد نیاز منازل

کد: 139907054576015262

https://bit.ly/36kyyXA

، تهران , (اخبار رسمی): دستگاه های گلاب گیری برای گرفتن عصاره ی انواع گیاهان ایده آل هستند. این محصولات در انواع مختلف تولید می شوند و تنوع زیادی از آنها را می توانید در بازار مشاهده کنید.

دستگاه های گلاب گیری و دستگاه های آسیاب کاربردی ترین وسایل مورد نیاز منازل
تصویری از کارگاه تولیدی دستگاه گلاب گیری بازرگانی بهار

در دستگاه های آسیاب لازم است نکاتی را رعایت کنید زیرا این امر مانع خرابی آنها خواهد شد؛ به عنوان مثال خوراک گیری بیش از ظرفیت تعیین شده برای آسیاب به طور کلی می تواند کارکرد آن را تحت تاثیر قرار دهد.

دستگاه های گلاب گیری برای گرفتن عصاره ی انواع گیاهان و گل ها یک گزینه ی ایده آل هستند. در ادامه به برخی از مهمترین مزایای به کارگیری آنها و  دستگاه های گلاب گیری (تقطیر ) و دستگاه های آسیاب پرداخته می شود. اگر شما نیز کسب و کاری در زمینه ی گرفتن عرق و عصاره ی گیاهان راه انداخته اید و یا کلا به این حرفه علاقه مند هستید، بهتر است از مزیت به کارگیری دستگاه های گلاب گیری غافل نباشید، زیرا با استفاده از آنها به سهولت می توانید اقدامات لازم برای گرفتن عصاره گیاهان را در مدت زمان کم، با کمترین دردسر نهایی کنید.

این دستگاه ها با توجه به شرکت تولیدی و استانداردهایی که در نظر گرفته می شود، در انواع مختلف تولید شده و به فروش می رسد و تنوع وسیعی از آنها را می توانید در بازار مشاهده کنید.

 به کار گیری دستگاه های گلاب گیری دارای مزیای فوق العاده ای است که از جمله مهمترین آنها می توان به قیمت خرید مناسب عرق گیری بهتر و آسانتر کیفیت کار بیشتر دردسر کمتر آسانی به کارگیری این دستگاه ها اشاره کرد.

این دستگاه ها با توجه به مدلی که دارند در توان و ظرفیت های مختلف تولید می شوند. شما می توانید با در اولویت قرار دادن نیازها، مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید. گفتنی است که با استفاده از هر یک از دستگاه های گلاب گیری می توانید عرق گیاهی و یا گلاب تهیه کنید و هیچ محدودیتی در این باره نیست. این امر برای افرادی که به طور ویژه در این زمینه فعالیت دارند می تواند بسیار کارساز باشد. به کار گیری این دستگاه آنچنان سخت نیست، هر فردی با اندکی مهارت می تواند به راحتی از آن استفاده کند.

دستگاه های گلاب گیری همانطور که در بخش قبلی یاد آور شدیم در مدل و انواع مختلف تولید و طراحی می شود که از مهمترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دستگاه عرق گیری ساده
 • دستگاه عرق گیری پایه دار
 • دستگاه عرق گیری سرد کن دار

هر یک از این دستگاه ها دارای کارایی متفاوتی هستند و متناسب با کیفیتی که تولید می شوند، به قیمت های مختلف به فروش می سرند. در خرید این محصولات، حتما مراکز و فروشگاه های معتبر را هدف قرار دهید تا از کیفیت آنها مطمئن باشید. یک دستگاه مرغوب، دارای طول عمر بیشتری خواهد بود.

دستگاه های آسیاب یکی از مهمترین محصولات می باشد که دارای انواع مختلف بوده و با توجه به کیفیت تولید شده در قیمت های مختلف به فروش می رسد به منظور خرید محصول با کارایی مطلوب، حتما مراکز معتبر را هدف قرار دهید. از مهمترین ویژگی های بکارگیری این دستگاه ها می توان به موارد زیر را نام برد:

 • آسانی در تمیز کردن دستگاه تخلیه آسان
 • دارای تیغه های استیل
 • قدرت موتور بالا
 • دارای تایمر

با به کارگیری آنها انواع ادویه جات را در کوتاهترین مدت زمان آسیاب خواهید کرد.

در انتخاب دستگاه آسیاب لازم است با توجه به کیفیت کاری که انتظار دارید برخی از فاکتورهای مهم را در اولویت قرار دهید. از مهمترین پارامترها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ابعاد توری
 • تعداد و کمیت تیغه ها
 • سرعت موتور
 • ابعاد محفظه برش
 • نوع ماده و پلاستیک ورودی
 • جنس تیغه ها

امروزه تولید کننده های بسیاری دستگاه های آسیاب را در مدل و ظرفیت های گوناگون طراحی می کنند. هر یک از این محصولات دارای کیفیت و کارایی مختلف می باشد که به مراتب هزینه ی متفاوتی را نیز درخواست می کنند. شما می توانید با اطلاع از ویژگی های منحصر به فرد محصول و در اولویت قرار دادن نیازهای درخواستی مناسب ترین گزینه را خریداری کنید.

در به کارگیری دستگاه های آسیاب لازم است نکات و الزامات خاصی را در اولویت قرار دهید زیرا این امر مانع خرابی زود هنگام آنها خواهد شد؛ به عنوان مثال خوراک گیری بیش از ظرفیت تعیین شده برای آسیاب به طور کلی می تواند کارکرد آن را تحت کنترل قرار دهد. همواره قبل از بکارگیری و راه اندازی آن از محکم بودن تیغه های موجود در آن مطمئن باشید زیرا این امر می تواند به خسارت های مالی و جانی منجر شود. به کار گیری این دستگاه اگرچه آسان است ولی نیازمند دقت است زیرا هرگونه سهل انگاری می تواند به آسیب های جدی منجر شود.

به منظور افزایش راندمان، توری موجود در این دستگاه را به صورت دوره ای بازدید کنید و از کارکرد آن مطمئن باشید. اگر بتوانید به طور مطلوب از آن نگهداری کرده و سرویس های دوره ای را در اولویت قرار دهید به مراتب بیشتر از کارایی آن بهره مند خواهید شد.

برای مشاهده محصولات دستگاه های گلاب گیری - دستگاه های تقطیر و دستگاه های عرق گیری و همچنین دستگاه آسیاب به وبسایت بازرگانی بهار به آدرس www.bazarganibahar.com مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بازرگانی بهار

بازرگانی بهار با دارا بودن کادری با بیش از دو دهه تجربه در عرصه تولید و تهیه و توزیع و مشاوره آمادگی خود را جهت تجهیزهتل ها رستوران ها و سلف سرویس ها آشپزخانه های صنعتی و بیمارستانی ، ادارات ، وسایل و ادوات مورد نیاز عطاری ها و… اعلام می دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]