اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139907084581415300

اهمیت آمدن به صفحه اول گوگل با یک سئوی اصولی

کد: 139907084581415300

https://bit.ly/30BBlIn

، کرج , (اخبار رسمی): آمدن به صفحه اول گوگل با یک سئو اصولی از این جهت بسیار مهم است که تاثیر مستقیم در تعداد بازدیدکننده سایت شما دارد. برای اینکه در رتبه های اول گوگل باشید باید سئو داخلی و خارجی قوی داشته باشید که این موضوع نیازمند آموزش اصولی است.

اهمیت آمدن به صفحه اول گوگل با یک سئو اصولی
اهمیت آمدن به صفحه اول گوگل با یک سئو اصولی

فرقی نمی‌کند شما یک شرکت خدماتی دارید یا یک فروشگاه اینترنتی، پزشک هستید یا وکیل، مهم این است که شما برای جذب خریداران، کاربران، بیماران یا هر عنوان دیگری احتیاج به بیشتر دیده شدن دارید. گوگل ابزار مهم و کاربردی است در بهتر دیده شدن. در این مطلب اهمیت آمدن به صفحه اول گوگل با یک سئو اصولی بررسی می شود.

چرا آمدن به صفحه اول گوگل مهم است؟

این یک راز نیست بلکه موضوع آماری است که حتماً وقتی آن را مطالعه کنید خودتان هم به این نتیجه خواهید رسید. طبق آمارهای رسمی و ثبت شده ۸۹% جستجوگران گوگل فقط لینک های صفحه اول گوگل را باز می کنند. این ۸۹% اصلاً به صفحه دوم مراجعه نمی کنند چرا که در همان صفحه اول گوگل به نتیجه مورد نظر خود رسیده‌اند.

از بین ۱۱ درصد باقی مانده که به صفحه دوم و صفحات بعد مراجعه می‌کنند، 2 درصد بدون هیچ نتیجه ای بنا به دلایل متعددی از صفحه جستجو خارج می‌شوند و تنها ۹ درصد هستند لینک های صفحات دوم و بعدی را باز می کنند و همین دلیل برای رقابت و آمدن به صفحه اول گوگل کافی است. چرا که بودن در صفحات ۲ و ۳ مساوی است با دیده نشدن و باید بدون تعارف بگوییم اگر در صفحه ۲-۳ هستید وضعیت شما با کسانی که در صفحه ۱۰ هستند چندان متفاوت نیست.

اینکه کدام لینک صفحه اول گوگل باشیم مهم است

باز بر اساس آمار موجود، مشخص شده است افرادی که در صفحه اول گوگل لینک مورد نظر خود را کلیک می‌کنند تمایل زیادی به سه لینک اول دارند. بر این اساس ۶۴ درصد افراد تنها روی لینک اول کلیک می کنند، ۲۴ درصد روی لینک دوم و ۱۲ درصد روی لینک های دوم به بعد صفحه اول گوگل کلیک می کنند.

البته در این آمار افرادی که روی هر سه لینک و یا چندین لینک کلیک می کنند دیده نشده اند.

توصیه های پزشک سایت برای بهتر دیده شدن در گوگل

کار باید به افراد خبره سپرده شود. آمدن به جایگاه مناسب و قابل قبول در گوگل تنها با کار فنی که به آن سئو می گویند قابل انجام است و هیچ جادوگری و رشوه ای در کار نیست.

در پزشک سایت مقالات متعددی در مورد سئو سایت پزشکی وجود دارد که بیشتر از آن در اینترنت وجود دارد اما اجرای این کارهای فنی زمان بسیاری از شما خواهد گرفت. پیشنهاد پزشک سایت این است که کار را به بلد کار بسپارید تا در هزینه‌ها و وقتتان صرفه جویی شود و از آن مهمتر اینکه شما از طریق گزارش‌های آماری خواهید دید که نتیجه به دست آمده ارزش این هزینه را خواهد داشت. اگر تمایل داشتید از خدمات سئو پزشک سایت استفاده کنید، تماس بگیرید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پزشک سایت - طراحی و سئو سایت پزشکی و شرکتی

پزشک سایت بصورت متمرکز طراحی ، پشتیبانی و سئو سایت پزشکان را برعهده دارد. سئو سایت پزشکی و آمدن به صفحه اول گوگل تخصص ما است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش