کد: 139907084582414007

محصولی از انتشارات اجی مجی

اجی مجی ؛ آموزش دروس ابتدایی اول دبستان تا ششم

کد: 139907084582414007

https://bit.ly/30YNJlF

، تهران , (اخبار رسمی): استفاده از انیمیشن و تولید محتوای جذاب از لحاظ بصری، امروزه با استقبال شدیدی در میان دانش آموزان مواجه شده است.

اجی مجی ؛ آموزش دروس ابتدایی اول دبستان تا ششم
مجموعه اجی مجی یکی از بهترین مجموعه‌های آموزش مقطع ابتدایی در کشور است.

20 درصد از محتوای آموزشی اجی مجی به صورت رایگان در دسترس شماست.

بعد از مدت ها اجی مجی وارد بازار شد. اجی مجی حاصل ماه ها تلاش و زحمت اساتید پرتلاش ابتدایی است که به آموزش دروس ابتدایی از سال اول تا ششم دبستان پرداخته اند.

آموزش دروس ابتدایی همواره یکی از اهدافی بود که این مجموعه دنبال می کرده است. به خصوص که در طول سال گذشته و با توجه به شیوع کرونا بیش از پیش اهمیت آموزش مجازی بر همگان آشکار شد. در مجموعه اجی مجی معلمان نمونه کشوری با خلاقیت مثال زدنی به آموزش دروس ابتدایی می پردازند.

محصولات اجی و مجی در مهرماه سال ۹۹ در اختیار دانش‌آموزان ابتدایی قرار خواهد گرفت.

بحران کرونا برنامه های آموزشی مدارس را به هم ریخته و هنوز راه حل مناسبی برای عبور از این بحران پیدا نشده است. از طرفی والدین هم با یک دوراهی روبرو شده اند. از یک طرف بحث سلامتی فرزندشان و از طرفی عدم دسترسی به آموزش. در برخی موارد دیده شده حتی والدین حاضر شده اند دانش آموز خود را یک سال دیرتر به مدرسه بفرستند. وزارت آموزش و پرورش با چالش بزرگی روبرو شده است و بزرگترین اقدام آن ها، ایجاد شبکه «شاد» بود که در میان اکثر دانش آموزان کارایی ندارد. اما چاره چیست؟ پدر و مادرها از چه سیستم جایگزینی می توانند برای آموزش فرزندانشان استفاده کنند؟

جدیدترین تکنولوژی های آموزشی در یادگیری دروس ابتدایی

در سال های اخیر اتفاقات جدیدی در مورد آموزش دروس به منظور یادگیری بهتر و آسان تر رخ داده است که از جمله این رخدادها می توان به آموزش با انیمیشن اشاره کرد. در یادگیری با انیمیشن علاوه بر اینکه فهم مطالب برای دانش آموز راحت تر می شود، ماندگاری بیشتری هم در ذهن او خواهد داشت. در این روزهای کرونایی که والدین حاضر نیستند دانش آموز خود را به مدرسه بفرستند، بهترین جایگزین و راهکار، استفاده از همین تکنولوژی های آموزشی است.

استفاده از انیمیشن و تولید محتوای جذاب از لحاظ بصری، امروزه با استقبال شدیدی در میان دانش آموزان مواجه شده است. کافیست برنامه اینستاگرام را باز کنید و خواهید دید اکثر معلمان در پیج های خود از همین شیوه ها برای یاد دادن مطالب به دانش آموزان استفاده می کنند. بالطبع شما به عنوان والدین دانش آموز انتظار دارید که بهترین نوع آموزش در اختیار فرزندتان قرار گیرد.

اجی مجی؛ انقلابی در آموزش دروس ابتدایی با انیمیشن

مجموعه اجی مجی با استفاده از انیمیشن و شخصیت های عروسکی خود به نام اجی (خواهر) و مجی (برادر) و همچنین با بهره گیری از اساتید برتر کشوری، تمام دروس ابتدایی از اول دبستان تا ششم دبستان را به سبکی جدید آموزش داده است. اجی مجی دقیقا همان راهکاریست که شما به آن نیاز دارید. آموزشی با کیفیت بالا در دوران کرونا توسط معلمان نمونه کشور برای تمام پایه ها. 

در تدریس تمام دروس از سناریوها و انیمیشن های جذاب برای فهم بیشتر مطالب استفاده شده است. برای اولین بار شاهد هستیم که از نرم افزارهای سه بعدی برای آموزش مفاهیم استفاده شده و در هنگام تدریس دو عروسک اجی و مجی معلم را همراهی می کنند. این دو عروسک هر سوالی را که ممکن است برای دانش آموز پیش بیاید از معلم می پرسند و بدین ترتیب تا حد زیادی این خلا که دانش آموز در کلاس درس و نزد معلم حضور ندارد، پر می شود.

معلمان اجی مجی چه کسانی هستند؟

اجی مجی از برترین معلمان نمونه کشوری برای آموزش دروس بهره برده است. 

خانم مینا قجر: معلم پایه اول ابتدایی و درس های فارسی, علوم و ریاضی اول دبستان

خانم نرجس نوربخش: آموزگار پایه دوم و مدرس فارسی، علوم، ریاضی و هدایای آسمانی دوم دبستان

خانم اکرم دمرچلی: آموزگار فارسی پنجم و ششم

خانم زهرا بلیوند: معلم درس علوم پایه پنجم

خانم مریم احمدی: آموزگار پایه ششم و درس های علوم و مطالعات اجتماعی

خانم مریم احمدپور: معلم پایه پنجم دبستان درس هدایای آسمانی و مطالعات اجتماعی

خانم ریحانه رضایی: آموزگار پایه سوم ابتدایی

خانم فرزانه صدیقی: معلم پایه چهارم

خانم نیلوفر قهرمانی: آموزگار درس ریاضی پنجم و ششم ابتدایی

خانم مینا قجر از اساتید نمونه کشور و بهترین معلم اول دبستان و خانم نوربخش از زبده ترین دبیران نمونه کشور هستند که پایه دوم دبستان را آموزش می دهند و ایشان در میان دانش آموزان به «خانوم اجازه» معروف هستند. معلم چهارم دبستان این مجموعه خانوم صدیقی با استفاده از بازی های بی نظیرشان سبب می شوند تا دانش آموز احساس خستگی نکند و با علاقه به درس خواندن بپردازد. هم چنین خانوم صدیقی شاعر، داستان سرا و کاملا مسلط به آموزش نمایشی هستند. خانم اکرم دمرچلی نیز دانش آموخته دانشگاه الزهرا تهران و تخصص وی آموزش درس فارسی است.

ویژگی های تدریس در مجموعه اجی مجی

ساده و قابل فهم

در دی وی دی های اجی مجی دانش آموزان دروس را به ساده ترین روش ممکن یاد خواهند گرفت به طوری که کاملا برای شان قابل درک خواهد بود و مانند آن است که آن ها سر کلاس هستند و به توضیحات معلم خود گوش می دهند.

جذاب و پر از سرگرمی

در این دی وی دی ها معلمان با استفاده از سرگرمی های جذاب سعی کرده اند تا آموزش را برای دانش آموز ساده تر جلوه دهند و یادگیری برای دانش آموز یک اجبار نباشد بلکه با ذوق و علاقه خود پای تدریس نشسته و مطالب را بیاموزد.

آموزش با تصویر و انیمیشن

برای این که یادگیری بدون فراموشی اتفاق بیفتد و دانش آموزان عزیز به خصوص اولی ها مطالب را یک بار برای همیشه یاد بگیرند تدریس با تصویر و انیمیشن است.

جامع و با بیانی شیوا

تمامی مطالب از تمامی دروس تدریس شده و هیچ مطلبی جا نمانده است و هم چنین اساتید مجرب این مجموعه با بیانی شیوا و رسا دروس را آموزش می دهند به طوری که دانش آموز از گوش کردن خسته نمی شود و با اشتیاق مطالب را فرا می گیرد.

20 درصد از محتوای آموزشی اجی مجی به صورت رایگان

برای آشنایی با مجموعه اجی مجی و دریافت 20 درصد از محتوای آموزشی همه درس ها با تدریس این آموزگاران، کافیست کلمه «اجی مجی» را به سامانه پیام کوتاه مجموعه ارسال کنید. مشاوران ارشد این مجموعه با شما تماس می گیرند و فقط با پرداخت هزینه ارسال (حدود 20 هزار تومان) می توانید یک پنجم تدریس ها را داشته باشید. 

برای خرید پکیج های اجی مجی می توانید به سایت مرکزی اجی مجی به نشانی ajimaji.co مراجعه کنید و علاوه بر دریافت تخفیف ویژه، خریدی مطمئن را تجربه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش