اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139907144691014920

کلیک‌های بیشتری را به مشتری تبدیل کنید

با لندین به راحتی با چند کلیک لندینگ پیج خود را بسازید

کد: 139907144691014920

https://bit.ly/2SJsaBa

، تهران , (اخبار رسمی): وقتی بخواهید یک کمپین دیجیتال اجرا کنید متناسب با هدف کمپین و مخاطب‌ها نیاز به یه لندینگ پیج استاندارد دارید که نرخ تبدیل مناسبی داشته باشد. در لندین می‌توانید براساس ساختار و چارچوب های تعیین شده با هویت بصری و پکیج‌های تصویرسازی آماده لندینگ پیج خودتان بسازید.

 با لندین به راحتی با چند کلیک لندینگ پیج خودتون رو بسازید.
با لندین به راحتی با چند کلیک لندینگ پیج خود را بسازید

شما در لندین می‌توانید با هویت بصری و پکیج‌های تصویرسازی آماده لندینگ پیج خودتان را بسازید. لندینگ پیج خود را می‌توانید به راحتی به سایر سرویس ها از جمله گوگل آنالیتیکس متصل کنید.

در سالیان اخیر استفاده از لندینگ پیج در کمپین‌های دیجتال و معرفی محصولات مرسوم شده است.  اما لندینگ پیج دقیقا چیست و به چه کاری می‌آید؟

هنگامی که محصولی یا سرویسی را برای گروهی از مخاطبان می‌خواهید معرفی کنید یا کمپین دیجیتال مارکتینگ با هدف انجام عمل مورد انتظار خود اجرا می کنید، به جای اینکه مخاطب را به سایت اصلی خود هدایت کنید به صفحه‌ای مجزا هدایت می‌کنید تا بتوانید در آن صفحه به ‌کمک اجزای بصری و محتوایی پیام مرتبط با توجه به نوع مخاطب و هدفی که به دنبال آن هستید ارائه بدهید تا کاربران را به سمت انجام مورد انتظار خود هدایت کنید.

بیایید مثال واقعی را بررسی کنیم. فرض کنید شما فروشگاه اینترنتی فروش پوشاک دارید و می‌خواهید برای فروش محصولات ویژه بانوان کمپین دیجیتالی اجرا کنید تا به مخاطبان مورد نظر پیشنهاد ویژه ارائه دهید و در صورت تمایل برای خبردار کردن مخاطبان از تخفیفات آینده شماره تماس یا ایمیل جمع آوری کنید. این صفحه دقیقا لندینگ پیج شماست که مخاطبان را از رسانه‌های مختلف خود به آن صفحه هدایت می‌کنید. لندینگ پیج شما در آدرس شما در صفحه دلخواه است به جای اینکه کاربران را به صفحه اصلی هدایت کنید تا مخاطبان گم شوند. و هدف شما را دنبال نکنند شما آنها را به صفحه‌ای هدایت می‌کنید تا کاربران یک هدف را برای تبدیل شدن دنبال کنند.

در این مقاله سرویسی به شما معرفی می شود که با چند کلیک لندینگ پیج خود را بسازید. با لندین لندینگ پیج حرفه ای بسازید و و کلیک‌های بیشتری را به مشتری تبدیل کنید.

لندین یک سرویس ساده و حرفه‌ای برای ساخت و مدیریت لندینگ پیج شما بدون دانش فنی و هدر رفت زمان است.

شما در لندین می‌‌توانید بر اساس ساختار و چارچوپ‌های تعیین شده با هویت بصری و پکیج‌های تصویرسازی آماده لندینگ پیج خودتان بسازید. برای تحلیل عملکرد لندینگ پیج خود را به انواع ابزارهای آماری متصل کنید و جهت ارتباط مستقیم با مخاطبان خود افزایش نرخ تبدیل ابزارک چت آنلاین رایچت را به لندینگ پیج خود اضافه کنید. در مرحله آخر لندینگ پیج خود در آدرس دلخواه بر روی بستر زیرساخت لندین بسازید و در صورت تمایل با اسکریپت اتصال از لندینگ پیج خود در هر آدرسی که دوست دارید بارگذاری و استفاده کنید. ۷ روز به صورت رایگان از لندین استفاده کنید.

برخی از ویژگی‌های لندین به این شرح است:

قابلیت اتصال به دامنه

با اسکریپت اتصال لندین می‌توانید لندینگ پیج خود را به آسانی به آدرس دلخواه خود متصل کنید. کافیست اسکریپت را کپی کنید در قالب یک فایل با پسوند html در آدرس و صفحه مورد نظر خود آپلود کنید تا به سرورهای لندین متصل شود و لندینگ پیج شما بر روی آدرس دلخواه شما بارگزاری شود.

شخصی سازی در چارچوب استاندارد

با توجه به اهدافی که برای لندینگ پیج خود دارید می‌توانید با مدل‌های مختلف سکشن‌های آماده را در چارچوبی شفاف و استاندارد شخصی سازی کنید تا بتوانید یک لندینگ پیج استاندارد داشته باشید تا کاربران تعامل بیشتری با لندینگ پیج شما داشته باشند و نرخ تبدیل افزایش یابد.

مدیریت لیدهای جمع‌آوری شده

در صورتی که هدف اصلی شما در لندینگ پیج جمع آوری لید (Leads) باشد و سکشن جمع‌آوری لید را به لندینگ پیج خود اضافه کنید، می‌توانید در قسمت مدیریت لیدها، اطلاعاتی که از کاربر درخواست کرده بودید را مشاهده کنید و از آن فایل خروجی دریافت کنید.

اتصال به سایر سرویس‌ها

می‌توانید لندینگ پیج خود را به سایر سرویس‌های مکمل متصل کنید. با آمار و تحلیل های سایر سرویس ها رفتار کاربران را مانیتور کنید و یا با مشتریان خود با اتصال به سرویس چت آنلاین رایچت در ارتباط باشید تا بتوانید در مجموع نرخ تبدیل لندینگ پیج خود را افزایش دهید. اگر در پلتفرم تبلیغاتی یکتانت قصد دارید کمپین ریتارگت برای مخاطبانی که لندینگ پیج شما را دیدند برگزار کنید به راحتی می‌توانید لندینگ پیج خود در لندین را به کمپین ریتارکت یکتانت متصل کنید.

هویت بصری آماده

در لندین متناسب با موضوع لندینگ پیج شما پکیج‌های تصویرسازی آماده و به همراه مجموعه آیکون استاندارد قرارداده شده تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان لندینگ پیجی با هویت بصری کاربر پسند بسازید.

میزبانی زیرساخت فنی

هر لندینگ پیج بر بستر زیرساخت لندین میزبانی می‌شود. این باعث می‌شود ترافیک ورودی لندینگ پیج بر منابع زیرساختی سایت اصلی شما فشاری وارد نکند و در نتیجه عملکرد شما با مشکل مواجه نشود.

همین حالا در لندین اولین لندینگ پیج خود را رایگان بسازید. ثبت نام کنید. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

لندین

لندین یک سرویس لندینگ پیج ساز است که می‌توانید با چند کلیک ساده بدون دانش فنی و هدر رفت زمان لندینگ پیج حرفه‌ای خود را بسازید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]