اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139907164693815332

شروع به کار رسمی استارتاپ پنجم استارتاپ استودیوی کنترل‌تک

«تستادی»، اولین پلتفرم آنلاین تست‌های کاربری در ایران افتتاح شد

کد: 139907164693815332

https://bit.ly/3iT6v46

، تهران , (اخبار رسمی): کسب و کارها می‌توانند به کمک تستادی، تنها با چند کلیک، وبسایت و اپلیکیشن ‌خود را روی جامعه هدف‌شان تست کنند و در کمترین زمان نتیجه این تست‌ها را در قالب ویدیوهای کوتاه ببینند.

«تستادی»، اولین پلتفرم آنلاین تست‌های کاربری در ایران افتتاح شد
صفحه اول سایت تستادی

چشم‌انداز تستادی، کمک به تبدیل تست‌های کاربری به یک عادت روزانه و ارتقای کاربردپذیری در کسب و کارهای آنلاین ایرانی است.

امروزه تمامی کسب و کارها، از فروشندگان بزرگ و کوچک گرفته تا سازمان‌ها و دفاتر خدماتی، نیاز به حضور در فضای مجازی دارند و اهمیت بازخورد گرفتن از مشتریان و بهبود تجربه کاربری در موفقیت کسب و کارها، روز به روز پر رنگ‌تر می‌شود. اما واقعیت این است که تنها تعداد محدودی از آن‌ها، بازخوردهای مشتریان خود را جمع‌آوری و تحلیل می‌کنند. عمده‌ترین دلیل این بی‌توجهی ناخواسته به نظرات کاربران، کمبود وقت و زیاد بودن هزینه‌ی انجام تست‌های کاربری است.

از سوی دیگر کاربران نیز درگیر مشکلات ریز و درشت سایت‌ها، ابزارها و اپلیکیشن‌های مختلف هستند. از کار نکردن دکمه‌ها و نامفهوم بودن پیام‌ها، تا ابهام در فرآیندها و وجود خطاهای ناشناخته. از طرفی راه‌های ارتباط و بازخورد دادن به کسب و کارها، اغلب برای آن‌ها ساده و در دسترس نیست.

تستادی اواخر آذرماه افتتاح شده و در این مدت بیش از 500 تستر از سراسر ایران مشغول به انجام تست‌های کاربری شده‌اند و این آمار هر روز درحال افزایش است. تسترها نیاز به هیچ تخصص خاصی ندارند و تنها با داشتن یک کامیپوتر یا لپ‌تاپ و گوشی اندرویدی متوسط، می‌توانند تست‌ انجام دهند و در اوقات قراغت خود درآمد داشته باشند.

تستادی، یکی از استارتا‌پ‌های مستقر در «استارتاپ استودیوی کنترل‌تک» از زیر مجموعه‌‌های «گروه مالی فیروزه» است. چشم‌انداز تستادی، کمک به تبدیل تست‌های کاربری به یک عادت روزانه و ارتقای کاربردپذیری در کسب و کارهای آنلاین ایرانی اعلام شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کنترل تک

کنترل تک (Ctrl+Tech) یک استارتاپ استودیو مستقر در تهران و از زیرمجموعه‌های گروه مالی فیروزه می‌باشد که از خرداد ماه سال ۱۳۹۶ آغاز به کار کرده است. در کنترل‌تک ایده‌های موفق دنیا به صورت استارتاپهای فناوری‌محور پیاده‌سازی و اجرا میشوند. سه‌سوت‌جابز، بیدزیلا، کاریزما، تستادی و تازه‌بار از استارتاپهای موفق کنترل‌تک هستند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]