اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139909054771812957

پر دانلودترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی

کد: 139909054771812957

https://bit.ly/2Vc9cEA

، تهران , (اخبار رسمی): همه‌ی ما این روزها حداقل یک تلفن هوشمند همه‌فن حریف در جیبمان داریم. تلفن‌ها و موبایل‌ها هیچ‌وقت فکرش را نمی‌کردند از دستگاه‌هایی بزرگ با ظاهری عجیب، به یک کامپیوتر کوچک و ظریف تبدیل شوند.

پر دانلودترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی
پر دانلودترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی

این ظریف‌های دوست‌داشتنی حالا با اپلیکیشن‌های مختلف می‌توانند برای ما نقش یک کتاب‌خانه‌ی بزرگ، باشگاه ورزشی، کلاس آشپزی و … را ایفا کنند. طولی نکشید که تلفن‌ها هوس کرده‌اند، پا توی کفش کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی هم بکنند و کمی هم در نقش معلم‌های زبان فرو بروند.

باور نمی‌کنید؟ با ما در مقاله بهترین اپلیکیشن زبان انگلیسی رایگان همراه بشوید تا تمام راه‌ های یادگیری انگلیسی از طریق اپلیکیشن موبایل را بررسی کنیم و البته این وسط با بهترین اپلیکیشن آموزش زبان برای آیفون و اندروید آشنا شویم.

معرفی بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای اندروید و آیفون

اپلیکیشن Busuu

 بیایید اول ببینیم اصلا این busuu به چه معناست؟ Busuu یک زبان خیلی ناشناخته در کشور کامرون است که فقط هشت نفر با آن زبان صحبت می‌کنند.

از آن‌جایی که صاحبان این اپلیکیشن دوست دارند، آدم‌های بیشتری به زبان‌های روز تسلط داشته‌باشند، و دایره‌ی مخاطبانشان محدود به هشت نفر نشود، دست به کار شدند و busuu را وارد بازار کرده‌اند.

این اپلیکیشن فعلا فقط می‌تواند زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی، پرتغالی، لهستانی و چینی را آموزش بدهد و کارش هم در زمینه‌ی آموزش بد نیست.

در busuu درس‌ها سطح‌بندی شده‌اند، و خبر خوب این‌که هر درس راجع به یک موضوع خاص صحبت می‌کند و سیر تا پیاز آن موضوع را برایتان روشن می‌کند. کم‌کم و بعد از این‌که با لغت‌های جدید آشنا شدید، کارکرد و نوع استفاده از کلمه‌ها و نکات گرامری مربوط به آن‌ها را هم در همان مبحث یاد می‌گیرید و البته بوزو جان حسابی حواسش به نوع املا و نوشتارتان و مکالمه هم هست.

اپلیکیشن Elevate

بازی با ریاضی‌های دوران کودکی را یادتان هست؟ Elevate نسخه‌ی امروزی شده‌ی همان بازی‌هاستف که قرار است هم حافظه‌ی شما را تقویت کند و هم به شما زبان آموزش بدهد، و هم کلی با سلول‌های خاکستری مغزتان بازی کند و آن‌ها را حسابی چاق و چله کند.

این اپلیکیشن کمک می‌کند تا بهتر صحبت کنید و البته در لحظه، کلمه‌ی مناسب‌تری را انتخاب کنید.

ابزارهای این اپلیکیشن مشترک اندروید و آیفون، به همین‌‌ها محدود نمی‌شود، بازی‌های تقویت هوش، تمرکز و حافظه که هر لحظه با پیچیدگی جدید منتظرتان هستند، ارائه الگوریتم منظم پیشرفت‌تان و …. از امکانات خوب این اپلیکیشن محبوب هستند که سرگرمی را در کنار آموزش قرار داده و یک پکیج کامل را فراهم کرده‌است. 

اپلیکیشن duolingo

اپلیکیشن duolingo را شاید بتوانیم به عنوان بهترین اپلیکیشن آموزش زبان برای اندروید و آیفون که به صورت رایگان خدمات می‌دهد، معرفی کنیم.

این اپلیکیشن از زبان‌های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ایتالیایی و … پشتیبانی می‌کند. خب تا اینجا شاید کمی شبیه به بقیه اپلیکیشن‌ها باشد، اما خوبی این نرم‌افزار این است که همان شروع ماجرا، از شما یک آزمون می‌گیرد و سطح‌تان را مشخص می‌کند، بعد از آن لغت‌ها را به شکل تصویری به شما آموزش می‌دهد، پس اگر قلاب حافظه‌تان به تصاویر بهتر گیر می‌کند، و شکل‌ها و نقاشی‌ها حاکم بی‌رقیب ذهنتان هستند، می‌توانید با خیال راحت به سراغ این اپلیکیشن بروید و از بازی با تصاویر و کلمه‌ها لذت ببرید.

آدمیزاد وسط این همه درس خواندن نیاز به زنگ تفریح هم دارد، حالا اگر بازی و آموزش در کنار هم باشند که عالی است. Duolingo جان حواسش به این مورد هم بوده‌است و هر وقت از درس خسته‌شدید، می‌توانید با خیال راحت سری به بازی‌‌های موجود در اپلیکیشن بزنید، و سعی کنید لغت مناسب را در جای درستش قرار بدهید.

اپلیکیشن Memrise

اپلیکیشن memrise به دانشگاه مجازی اهالی گوشی‌های هوشمند معروف است.چرا؟ چون این اپلیکیشن دقیقا شبیه به یک مدرسه‌ی بزرگ است و در آن می‌توانید تقریبا در هر زمینه‌ای از هنر و تاریخ و جغرافیا تا انواع‌ زبان‌ها آموزش ببینید.

Memrise توسط جامعه‌ی هواداری بزرگی توسعه پیدا می‌کند و هر کسی می‌تواند در زمینه‌ای که اطلاعات بیشتری دارد، به دیگران آموزش بدهد.

یادگیری زبان انگلیسی از طریق این اپلیکیشن، خیلی راحت است، شما کافی است این اپلیکیشن را نصب کنید، و بعد زبانی که می‌خواهید یاد بگرید در منو مشخص کنید. پس از آن شما با کمک تصاوری که به شکل موضوعی طبقه‌بندی شد‌ند، می‌تواند معنای واژه‌های مختلف را بیاموزید.

نکات گرامری هم به شکل‌های مختلف آموزش داده‌می‌شود و البته تلفظ صحیح هم نقش مهمی در هر درس دارد. آخر هر دوره هم اپلیکیشن از شما با یک آزمون جذاب، پذیرایی می‌کند، در این آزمون‌ها شما باید لغت‌های صحیح را در جای درست قرار دهید، معنای کلمه‌ها را حدس بزنید و … در پایان وقتی ممورایز مطمئن شد که خوب آن مبحث را یادگرفته‌اید، می‌توانید با سه چراغ روشن راهی مرحله‌ی بعد شوید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه آنلاین سفیرمال

فروشگاه اینترنتی سفیرمال عرضه کننده محصولات فرهنگی آموزشی بوده و تمرکز اصلی آن بر روی کتابها، ویدئوها و پادکستهای آموزش زبان انگلیسی و فرانسه است. علاوه بر این، بازیهای فکری که در تقویت هوش و یادگیری موثر هستند نیز در این فروشگاه به فروش میرسند.

اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش