اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139909094778115598

فراخوان جذب آنلاین متخصصین طراحی و معماری داخلی و دکوراسیون:

هداچ پلتفرمی تخصصی برای سفارش پروژه‌های معماری

کد: 139909094778115598

https://bit.ly/34GUCdi

، تهران , (اخبار رسمی): دریافت سفارش به صورت پروژه‌ای در صنف معماران و طراحان دکوراسیون از جایگاه خاصی برخودار است و سایت هداچ به عنوان یک پلتفرم تخصصی در این زمینه وارد شده است و با امکان ثبت پروفایل معماران و طراحان گامی بزرگ در این صنف برداشته است.

هداچ پلتفرمی تخصصی برای سفارش پروژه‌های معماری
هداچ پلتفرمی تخصصی برای سفارش پروژه‌های معماری
هداچ پلتفرمی تخصصی برای سفارش پروژه‌های معماری
هداچ پلتفرمی تخصصی برای سفارش پروژه‌های معماری

فعالان عرصه معماری و دکوراسیون می‌توانند به صورت رایگان پروفایل خود را در هداچ ایجاد کنند

این روزها بسیاری از متخصصین بخصوص در زمینه طراحی، معماری، برنامه‌نویسی و... به سمت دریافت سفارش کار به صورت پروژه‌ای و یا همان freelance رفته اند و همین مساله باعث شده است تا پلتفرم‌های مختلفی برای ارتباط کارفرما و سفارش گیرنده ایجاد شود. هداچ که زیر نظر شرکت دانش بنیان سپارش فعالیت می‌کند یکی از این پلتفرم‌ها است که این امکان را به صورت تخصصی برای معماران، طراحان دکوراسیون و داخلی ایجاد کرده است تا بتوانند به صورت freelance با کارفرمایان متقاضی در تماس باشند و سفارش آنها را دریافت کنند.

فعالان عرصه معماری و دکوراسیون می‌توانند به صورت رایگان پروفایل خود را در هداچ ایجاد کنند و با بارگذاری نمونه کارها  و رزومه اجرایی خود در پی جلب توجه کارفرمایان به سوی خود باشند. هداچ بر اساس حوزه فعالیت طراحان و نیاز کارفرمایان آنها را به هم معرفی می‌کند و بعد از اینکه طراح پروژه کارفرما را پذیرفت به صورت مستقیم می‌تواند با کارفرمای مورد نظر وارد مذاکره و انجام کار شود.

در حال حاضر پلتفرم‌های بسیاری در این عرصه در کشور فعالیت کرده‌اند، اما هداچ تمرکز خود را تنها بر روی زمینه تخصصی معماری و دکوراسیون قرار داده است تا بتواند از این طریق به مرجعی کامل از فعالان این حوزه تبدیل شود. از دیگر قابلیت‌های هداچ، امکان گفتگو خصوصی از طریق فضای پلتفرم، ارائه و مشاهده نظرات کارفرما و معماران و قابلیت انتخاب ویژه و یا استخدام شدن توسط کارفرما برای پروژه های بعدی به صورت دورکار است که می‌تواند در رابطه کارفرما و معماران بسیار مثمر ثمر باشد.

علاقمندان به کار به صورت freelance در زمینه معماری، طراحی دکوراسیون می‌توانند با مراجعه به سایت هداچ پروفایل خود را ایجاد کنند و به راحتی با دریافت سفارش از سوی کارفرما به ایجاد درآمدی پایدا و مناسب با نیاز خود بپردازند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فن آوران سپارش پویا

مجموعه سپارش به عنوان یک استارتاپ استودیو میخواهد محصولاتی را بسازد که نه تنها مشکلات مشتریان خود را حل کند بلکه بتواند با خلق یک تجربه ناب، با مشتریان خود یار و همراه باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]