اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139909104780014920

بیش از ۱۰۰۰ کسب و کار فعال در لندین

کد: 139909104780014920

https://bit.ly/37gQ6Ta

، تهران , (اخبار رسمی): پس از گذشت چهار ماه از فعالیت سرویس لندینگ پیج ساز لندین، بیش از ۱۰۰۰ کسب و کار فعال لندینگ پیج خود را برای کمپین‌های دیجیتال با لندین ساخته اند.

بیش از ۱۰۰۰ کسب و کار فعال در لندین
بیش از ۱۰۰۰ کسب و کار فعال در لندین

هم اکنون بیش از ۱۰۰۰ کسب و کار آنلاین لندینگ پیج خود را با لندین می‌سازند و توانسته اند مخاطبان بیشتری را به مشتریان خود تبدیل کنند. لندین میزبان نیم میلیون ترافیک ورودی لندینگ پیج‌های کسب و کارهاست.

پس از گذشت چهار ماه از فعالیت سرویس لندینگ پیج ساز لندین، بیش از ۱۰۰۰ کسب و کار فعال لندینگ پیج خود را برای کمپین‌های دیجیتال با لندین ساخته اند. 

هنگامی که بخواهیم یک کمپین دیجیتال اجرا کنیم باید متناسب با هدف کمپین و نوع مخاطبان خود یک لندینگ پیج استاندارد بسازیم که نرخ تبدیل مناسبی داشته باشد. شما در لندین می‌توانید براساس ساختار و چارچوب‌های استاندارد یک لندینگ پیج با نرخ تبدیل مناسب بسازید. در لندین شما می‌توانید هویت بصری لندینگ پیج خود را با پکیج‌های تصویرسازی آماده و فونت‌های فارسی متناسب با هویت برند و علایق خود شخصی سازی کنید.

یکی از دغدغه‌هایی که ممکن است در کمپین‌های دیجیتال با آن رو به رو شوید میزان ترافیک همزمان ورودی کاربران است. تمامی لندینگ پیج‌هایی که شما با لندین می‌سازید بر بستر زیر ساخت ابری میزبانی می‌شود و ترافیک بین چندین سرور توضیع می‌گردد. درلندین شما می‌توانید بدون دغدغه غیرفعال شدن سایت اصلی خود بدلیل حجم ورودی ترافیک بالا لندینگ پیج خود را در لندین بسازید و با استفاده از اسکریپت اتصال به آدرس دلخواه خود متصل کنید. 

برای بهینه سازی لندینگ پیج خود و تبدیل کاربران بیشتری به مشتریان خود می‌توانید لندینگ پیج خود در لندین را به سایر سرویس‌هایی همچون گوگل آنالیتیکس، گوگل تک منیجر، رایچت، یکتانت، هاتجر و… متصل کنید تا بتوانید کمپینی یکپارچه و بهینه اجرا کنید.

هم اکنون بیش از ۱۰۰۰ کسب و کار آنلاین لندینگ پیج خود را با لندین می‌سازند و توانسته اند مخاطبان بیشتری را به مشتریان خود تبدیل کنند. لندین میزبان نیم میلیون ترافیک ورودی لندینگ پیج‌های کسب و کارهاست. جهت ساخت اولین لندینگ پیج خود به راحتی می‌توانید در لندین ثبت نام کنید. و اولین لندینگ پیج خود را بصورت رایگان بسازید و یک هفته استفاده کنید در صورت تمایل برای ارتقا پکیج خود و امکانات بیشتر خوانندگان خبر اخبار رسمی می توانند از کد تخفیف akhbarrasmi استفاده کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

لندین

لندین یک سرویس لندینگ پیج ساز است که می‌توانید با چند کلیک ساده بدون دانش فنی و هدر رفت زمان لندینگ پیج حرفه‌ای خود را بسازید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]