اطلاعات تماس
  • 041323*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139909174793615645

جشنواره شگفتانه بیمه ایران به مناسبت سالگرد تاسیس بیمه ایران

کد: 139909174793615645

https://bit.ly/37N8mnF

، تبریز , (اخبار رسمی):  جشنواره شگفتانه بیمه ایران به مناسبت سالگرد تاسیس بیمه ایران از 99/8/15 آغاز وتا 15 دی ماه99 ادامه دارد.

تخفیف‌35 درصدی بیمه بدنه از 99/8/15
جشنواره شگفتانه بیمه ایران به مناسبت سالگرد تاسیس بیمه ایران

براساس اعلام بیمه ایران برای 85 نفر از بیمه گذارانی که از تاریخ 15 آبان 1399 از شرکت سهامی بیمه ایران بیمه نامه تهیه کنند، هدایای ارزنده ای در نظر گرفته شده که براساس قرعه کشی به ایشان تعلق خواهد گرفت

به گزارش روابط عمومی بیمه ایران، جشنواره تخفیف‌های ویژه محصولات این شرکت با عنوان جشنواره  شگفتانه بیمه ایران به مناسبت سالگرد تاسیس بیمه ایران و در دوره زمانی معین برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، مشتریان در مدت این جشنواره می‌توانند بیمه بدنه را از طریق نمایندگی های شرکت و با 35 تخفیف تهیه کنند.

محمد رضایی مدیرعامل شرکت بیمه ایران مشتری مداری را هدف اصلی برگزاری این جشنواره دانست و تصریح کرد: سعی می‌شود در دوره زمانی مشخصی با برگزاری جشنواره‌هایی از این دست، ضمن افزایش ارتباط دوسویه با مشتریان، بستری برای بهره‌مندی همه اقشار از محصولات شرکت فراهم شود.

او به تشریح جزئیات بیشتر این جشنواره پرداخت و ادامه داد: * ارائه طیف گسترده ای از بیمه نامه های بیمه ایران با 10 تا 50 ‏درصد تخفیف ، اهدای 170 جایزه ، و تسهیلات فروش اقساطی از جمله مزایای این جشنواره است به مناسبت فرارسیدن 15 آبان، هشتاد و پنجمین سالروز تاسیس شرکت سهامی بیمه ایران و ‏تقارن مبارک آن با اعیاد پر‏برکت میلاد فرخنده پیامبر اعظم حضرت محمد (ص) و امام جعفر ‏صادق (ع)، عرضه طیف گسترده ای از بیمه نامه های بیمه ایران با 10 تا 50 ‏درصد تخفیف صورت می گیرد.‏ به گزارش روابط عمومی بیمه ایران، به پاس قدردانی و تشکر از اعتماد و همراهی هم میهنان عزیز و همزمان با جشن هشتاد و پنج سالگی بیمه ایران، بزرگترین جشنواره فروش انواع ‏محصولات بیمه ای بیمه ایران با تسهیلات و تخفیفات ویژه و هدایای ارزنده از 13آبان 99 آغاز می شود و جامعه معظم و معزز بیمه ‏گذاران و عموم مردم عزیز ایران می توانند از ‏مزیتها و امتیازات شگفت انگیز تخصیص داده شده در طول یک ماه برپایی این جشنواره بهره مند شوند. ‏* اهدای جوایز ارزنده براساس اعلام بیمه ایران برای 85 نفر از بیمه گذارانی که از تاریخ 15 آبان 1399 از شرکت سهامی بیمه ایران بیمه نامه تهیه کنند، هدایای ارزنده ای در نظر گرفته شده که براساس قرعه کشی به ایشان تعلق خواهد گرفت و به عنوان هدیه ویژه بیمه ایران همزمان با نوروز سال 1400 تقدیم برندگان ‏خواهد شد. همچنین بیمه ایران به آن گروه از بیمه گذاران بیمه های زندگی نیز که از تاریخ 15 آبان امسال به بعد از ‏پوشش بیمه های زندگی بیمه ایران بهره مند گردند، به قید قرعه 85 جایزه ارزنده دیگر اهدا ‏خواهد کرد.‏ * تخفیفات و تسهیلات تخفیفات، تسهیلات و امتیازات بیمه ایران در طول برپایی جشنواره در 25 موضوع بیمه ای تعریف شده است و طیف گسترده ای از بیمه نامه ها، از بیمه نامه بدنه انواع خودروها و بیمه نامه های مسئولیت کارفرمایان و تولیدکنندگان و مهندسان و پزشکان تا بیمه نامه های حوادث انفرادی و مسافران عازم به خارج کشور و درمان گروهی و آتش سوزی و انواع بیمه نامه های رشته حمل و نقل کالا را شامل می شود. برای صدور این 25 نوع بیمه نامه تخفیفاتی از 10 تا 40 درصد در نظر گرفته شده است و تمامی آنها در صورت پرداخت یکجای وجه حق بیمه شامل 10 درصد تخفیف اضافه نیز خواهند شد. درجشنواره بزرگ بیمه ایران، همچنین فروش اقساطی بیمه نامه های مورد اشاره برای متقاضیان در نظر گرفته شده است. باتوجه به شرایط و پروتکل های بهداشتی شیوع کرونا، علاقه مندان و بیمه گذاران محترم می توانند برای کسب اطلاعات کامل از جزییات تسهیلات جدید و تخفیفات تخصیص داده شده به سایت www.iraninsurance.ir یا به نمایندگان بیمه ایران در سراسر کشور مراجعه نمایند..

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 041323*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه