اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139909234808712957

یادگیری زبان فرانسه برای مبتدیان

کد: 139909234808712957

https://bit.ly/3nbLc0F

، تهران , (اخبار رسمی): می‌خواهید یادگیری زبان فرانسه را آغاز کنید؟ بسیار خوب! در حال حاضر میلیون‌ها زبان‌‌آموز در سراسر جهان، در حال یادگیری زبان فرانسه هستند بنابراین شما در این راه تنها نیستید. می‌توانید سریع‌تر از آنچه فکر می‌کنید، صحبت کردن به زبان فرانسوی را بیاموزید.

یادگیری زبان فرانسه برای مبتدیان
یادگیری زبان فرانسه برای مبتدیان

مطمئناٌ اگر کسی روبرویتان بایستد و با چشمان نم‌داری بگوید :« Tu es l’amour de ma vie» (بخوانید: توو عه لِموغ دِمَوی) و متوجه شوید منظورش این بوده که شما عشق زندگی‌اش هستید، حسابی قند توی دلتان آب می‌شود.

برای درک بهتر چنین موقعیتی پیشنهاد می‌کنیم یک فلاش بک ذهنی بزنید به فیلم رگ خواب تا به یاد بیاورید که کامران چطور با یک جمله‌ی فرانسوی دل مینای قصه را برد. برای همین چیزهاست که زبان فرانسوی را زبان عشاق می‌دانند. ریتم کلمات و آهنگ جملات، صحبت‌های معمولی را هم به سمفونی کلمات تبدیل می‌کند.

اگر شما هم عاشق زیبایی‌های این زبان ‌شده‌اید و دلتان می‌خواهد فرانسوی صحبت کنید، یا اصلا به زیبایی و عشق و آهنگ و این حرف‌ها کاری ندارید و برای مهاجرت به کبک، خیز برداشته‌اید یا به هر دلیلی نمره‌های بالا در آزمون DELF را هدف گرفته‌اید، در هر صورت شما مخاطب اصلی یادگیری زبان فرانسه برای مبتدیان هستید!

چون قصد داریم بهترین منابع یادگیری زبان فرانسه را به شما معرفی کنیم تا با هر قصدی که یادگیری این زبان را شروع می‌کنید به هدفتان برسید!

یادگیری زبان فرانسه به سبک خاص ECHO

ECHO نام یک روش خاصِ آموزش زبان فرانسه است. یک روش مکالمه محور که اولین بار توسط Jacky Girardet و Jacques Pêcheur پیشنهاد شد. در روش ECHO تمام مهارت‌های زبان‌آموزی یعنی مهارت گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن آموزش داده می‌شود اما روی مهارت‌های شفاهی تاکید بیشتری وجود دارد.

سری کتاب‌های ECHO که بر اساس این متد تالیف شده‌اند، اولین بار در سال 2010 توسط انتشارات معتبر ELC به دست زبان‌آموزان رسید. یک مجموعه‌ی پنج جلدی که تا الان طرفداران بسیاری پیدا کرده و به عنوان پرفروش‌ترین کتاب آموزش زبان فرانسوی شناخته شده است. تاآنجا که مدرسینی که بر اساس این روش، زبان فرانسه را آموزش می‌دهند شعارشان این است: «چوب خشک بدهید، اگزوپری تحویل بگیرید»!!

خب حالا وقتش رسیده که متد ECHO را بیشتر برایتان توضیح ‌بدهیم تا این شعار باورپذیرتر شود. همان‌طور که گفتیم این مجموعه پنج جلد دارد که هر جلد شامل 12 درس است. در ادامه محتوای هر جلد را جداگانه بررسی می‌کنیم:

کتاب ÉCHO A1

اولین جلد سری کتاب‌های ECHO یعنی Echo A1 Method De Francais با سطح Élémentaire یک دوره مقدماتی کامل برای زبان‌آموزان مبتدی ترتیب داده است. محتوای این جلد بیشتر شامل مباحث روزانه است. جالب اینکه آموزش این اصطلاحات و لغات پرکاربرد همراه با داستان‌سرایی است. به همین خاطر یادگیری برایتان جذاب‌تر خواهد شد.

کتاب سبز ÉCHO A2

این جلد با سطح میانی (Intermédiaire)، کتاب مناسبی برای دانشجویان خواهد بود. زیرا با کمک این کتاب می‌توانند نیازشان به زبان فرانسه را در سطح فردی و حرفه‌ای رفع کنند.

کتاب آبی ÉCHO B1 vol.1

جلد سوم این مجموعه که در سطح آستانه (Seuil) طراحی شده به دانشجویان کمک می‌کند تا در موقعیت‌های مختلف زندگیِ روزمره و حرفه‌ای با تسلط بسیار بالایی فرانسوی صحبت کنند.

کتاب قرمز ÉCHO B1 vol.2

اگر دلتان می‌خواهد در یادگیری زبان فرانسه سنگ تمام بگذارید، پس این جلد را هم کامل بخوانید. سطح این کتاب پیشرفته (Avancé) است و با مطرح کردن موضوعات متنوع به شما کمک می‌کند به اصول نگارشی فرانسه مسلط شوید و دامنه‌ی لغات گسترده‌تری داشته باشید.

کتاب بنفش ÉCHO B1

با کمک آخرین جلد این مجموعه که دارای سطح فوق پیشرفته (Perfectionnement linguistique) است، مهارت‌هایتان را در زمینه‌ی فرهنگ و زبان‌شناسی تکمیل کنید. با به پایان رساندنِ این جلد از کتاب، می‌توانید با افتخار پرچمتان را روی قله‌ی زبان‌آموزی به اهتزاز درآورید.

کلام آخر

ما در این مقاله ساده‌ترین کتاب گرامر فرانسه و بهترین کتاب لغت فرانسه را به شما معرفی کردیم. از طرفی با معرفی سری کتاب‌های ECHO با معتبرترین و پرطرفدارترین شیوه‌ی آموزش زبان فرانسه آشنا شدید. گفتنی است که همه‌ی این کتاب‌ها توسط تخصصی‌ترین و معتبرترین انتشارات فرانسه یعنی CLÉ INTERNATIONAL منتشر شده‌اند.

کتاب‌هایی استاندارد، حرفه‌ای و منحصربه‌فرد که با انواع مثال و تمرین، حسابی ذهنتان را مشت ومال می‌دهند. وجود پاسخنامه در این کتاب‌ها هم به شما کمک می‌کند تا بتوانید به‌ صورت خودآموز از این کتاب‌ها استفاده کنید.

پس اگر می‌خواهید به زبان عشاق مسلط شوید، بهتر است با توجه به سطح زبانتان، مناسب‌ترین کتاب آموزشی را انتخاب کنید. خبر خوب اینکه سفیرمال تمام این کتاب‌ فرانسه را با قیمت‌هایی ویژه در اختیارتان خواهد گذاشت. مطمئن باشید مسیر زبان‌آموزی پر از جذابیت‌های آموزشی است. جذابیت‌هایی به دلنشینی و ماندگاری عطرهای فرانسوی!

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه آنلاین سفیرمال

فروشگاه اینترنتی سفیرمال عرضه کننده محصولات فرهنگی آموزشی بوده و تمرکز اصلی آن بر روی کتابها، ویدئوها و پادکستهای آموزش زبان انگلیسی و فرانسه است. علاوه بر این، بازیهای فکری که در تقویت هوش و یادگیری موثر هستند نیز در این فروشگاه به فروش میرسند.

اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش