اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139909254815115696

موسسه فرهنگی هنری هامین هنر در ترم زمستانه از سراسر کشور هنرجو می پذیرد

کد: 139909254815115696

https://bit.ly/3r0qFOO

، بوشهر , (اخبار رسمی): موسسه هامین هنر در دوران کرونا توانسته با جلب اعتماد هموطن های عزیز در هشت رشته مختلف جذب هنرجو کند.موسسه که در بوشهر واقع شده است با همه گیری کرونا مرزهای تدریس را فراتر برده و استان های همجوار نیز از آموزش های موسسه استقبال کرده اند.هم اینک بیش از 90 هنرجو در رشته های مختلف در حال آموزش هستند.

موسسه فرهنگی هنری هامین هنر در ترم زمستانه از سراسر کشور هنرجو می پذیرد
موسسه فرهنگی هنری هامین هنر در ترم زمستانه از سراسر کشور هنرجو می پذیرد

مدرسه ادب که شامل مشاعره،فن بیان و گلستان خوانی و نویسندگی هست در پکیج فوق العاده با هزینه مناسب ارائه شده است.

موسسه هامین هنر که فعالیت خود را بعنوان اولین موسسه فرهنگی هنری که بصورت تخصصی به کودکان و نوجوانان مشاعره تدریس می کند شروع کرده بود ،در ماه های بعد دوره های فن بیان و سخنوری، گلستان خوانی و نویسندگی را به پکیج آموزشی خود تحت عنوان مدرسه ادب اضافه کرد.

مدرسه ادب که شامل مشاعره،فن بیان و گلستان خوانی و نویسندگی هست در پکیج فوق العاده با هزینه مناسب ارائه شده است.

در ماه های بعد فلسفه برای کودک و نقاشی و هنرهای تجسمی با تدریس اساتید مجرب در تهران به برنامه آموزشی موسسه اضافه شد.

همچنین دوره های روانشناسی از جمله مهارت های زندگی به دوره های موسسه اضافه شد و همینطور دوره تئاتر و مجسمه سازی.

خانواده های عزیز که در دوران کرونا با محدودیت های زیادی برای آموزش فرزندان شان مواجه شده اند ، با وجود آموزش آنلاین اینک این توانایی را دارند که بدون محدودیت مکانی در سراسر کشور و فقط با یک گوشی هوشمند و اینترنت به دوره های موسسه بپیوندند و پیشرفت فرزندان شان را در اندک زمانی مشاهده کنند.

هموطن های عزیز می توانند به سایت موسسه  مراجعه کرده و از اطلاعات موجود در سایت استفاده کرده و در صورت تمایل در دوره های مدنظر خود شرکت بعمل بیاورند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه فرهنگی هنری هامین هنر هومان

موسسه ما در دیماه سال 98 شروع به کار کرد و با یک مدرس شروع به کار کرد و هم اکنون بیش از هفت رشته مختلف در موسسه در حال برگزاری می باشد. مدیرمسئول موسسه مرضیه سلیمانی می باشد که سابقه هفت سال تدریس در حوزه کودک و نوجوان می باشد و مدرس تخصصی مشاعره و گلستان خوانی برای اولین بار در سطح کشور می باشد. حدود یکسال از عمر موسسه می گذرد و در حال حاضر بیش از 80 هنرجو از سراسر کشور در دوره های آنلاین موسسه شرکت می کنند. دوره های در حال برگزاری به شرح زیر می باشد: مشاعره گلستان خوانی فن بیان و سخنوری نویسندگی فلسفه برای کودک نقاشی و هنرهای تجسمی تئاتر کارگاه های روانشناختی و ... حوزه فعالیت موسسه کودک و نوجوان می باشد ولیکن معدود دوره هایی برای بزرگسالان تشکیل می شود. این موسسه در تلاش است که فرهنگ کتابخوانی در تمام حوزه ها برای کودکان و نوجوانان بواسطه طرح هایی مانند طرح ماهتاب جا بیندازد. همچنین بعنوان نقش کوچکی در جامعه تلاش کرده ایم که افراد بی بضاعت و کم بضاعت ولی با استعداد جامعه را شناسایی کرده و دوره های موسسه را بصورت رایگان در اختیار ایشان قرار دهیم. و در آخر: هامین هنر جائیه که سقفش به اندازه آرزوهای ما بلنده گوشه گوشه این خونه با لبخند های ما قد کشیده و به آسمون رسیده. هامین هنر جائیه که میشه تو آسمونش پرواز کرد با بال خیال و احساس ، عقل و عشق. این خونه رو ساختیم تا همیشه دست پر به سوی آینده حرکت کنیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش