کد: 139909264815715698

کشورهای پر طرفدار جهت اخذ اقامت اروپا

کد: 139909264815715698

https://bit.ly/3aFs3kv

، تهران , (اخبار رسمی): موسسه حقوقی سام با داشتن سالها تجربه و وکلای متعدد، متخصص در زمینه مشاوره و اخد اقامت کشورهای اروپایی می باشد. نمونه کار های متعدد و شماره تماس مشاوره رایگان موسسه حقوقی سام در وب سایت رسمی این مجموعه قابل دسترسی است.

کشورهای پر طرفدار جهت اخذ اقامت اروپا
مشاوره رایگان اقامت اروپا توسط موسسه حقوقی سام
کشورهای پر طرفدار جهت اخذ اقامت اروپا
اخذ اقامت اروپا توسط موسسه حقوقی سام

معرفی کشورهای پر طرفدار جهت اخذ اقامت اروپا

موسسه حقوقی سام با داشتن سالها تجربه و وکلای متعدد، متخصص در زمینه مشاوره و اخد اقامت کشورهای اروپایی است. نمونه کارهای متعدد و شماره تماس مشاوره رایگان موسسه حقوقی سام در وب سایت رسمی این مجموعه قابل دسترسی است. شما می توانید با کلیک روی این کلمه ( اقامت اروپا ) به وبسایت موسسه سام دسترسی پیدا کنید.

به طور کلی کشور های پر طرفدار اروپایی برای اخذ اقامت اروپا عبارتند از:

  • فرانسه یونان آلمان اتریش اسلواکی انگلستان

در ادامه، توضیحاتی در خصوص روش های اخذ اقامت از کشور های فوق ارائه می شود:

اقامت فرانسه

در سالهای اخیر روش تمکن مالی برای متقاضیان مهاجرت به فرانسه و اخذ اقامت فرانسه دارای جذابیت فراوان بوده است، اگرچه سابقا بسیاری از متقاضیان از روشهای دیگر از قبیل روش خرید ملک و سرمایه گذاری یا ثبت شرکت برای مهاجرت به فرانسه واخذ اقامت فرانسه اقدام می‌کردند، اما هم اکنون روش تمکن مالی طرفداران بیشتری پیدا کرده و با توجه به شرایط بسیار سهل الوصول آن و راه های Vip که به واسطه اقدامات ویژه موسسه حقوقی بین المللی آتیه نگر سام جهت اخذ اقامت فرانسه در کمترین زمان ممکن ایجاد شده است، بهترین گزینه برای متقاضیان اخذ اقامت فرانسه می باشد. اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی بدون نیاز به داشتن مدرک زبان خارجی و قابلیت تمدید قطعی و راحت، نسبت به سایر روش های موجود مورد استقبال بیشتری از سوی متقاضیان اخذ اقامت اروپا و فرانسه قرار گرفته است.

در حالیکه سایر روشهای مهاجرت به فرانسه و اخذ اقامت فرانسه بر اثبات دارایی های فرد یا انتقال دارایی های متقاضی در خارج از کشور اشاره دارد و متقاضی ملزم به سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت در خارج از کشور می باشد، اما در این روش، تاکید بر داشتن تمکن مالی در داخل کشور دارد ومتقاضی الزامی در خارج کردن سرمایه خود ندارد.

اقامت یونان

با خرید ملک به ارزش حداقل 250 هزار یورو می‌توان اقامت دائم یونان را از روش سرمایه گذاری اخذ کرد.
اقامت از طریق سرمایه گذاری یونان، شامل افراد ذیل است :

مالک، پدر، مادر، همسر و فرزندان زیر 21 سال ایشان. نکته قابل توجه در مورد اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری این است که پدر و مادر همسر هم مشمول دریافت اقامت دائم اروپا خواهند شد.

همچنین تمکن مالی پر طرفدارترین روش اخذ اقامت اروپا می باشد. معروف ترین مورد در این روش، اقامت یونان است. این نوع اقامت اروپا به اشخاصی تعلق میگیرد که از تمکن مالی بالایی در کشور خود برخوردار باشند. این اقامت در ابتدا به صورت دو ساله و سپس هر سه سال تمدید میشود.

اقامت آلمان

طبق قوانین مهاجرتی آلمان ، اشخاص غیر اروپائی می توانند اقامت اروپا و مشخصا اقامت آلمان را از طریق ثبت شرکت برای سهامداران و مدیر عامل شرکت بدست آورند.

ثبت شرکت در آلمان به تنهایی باعث دریافت اقامت نمی شود. برای اخذ اقامت آلمان ابتدا باید طرح توجیهی اقتصادی(Business plan)  به اداره بازرگانی آلمان ارائه شود که برنامه کار 3 سال آینده شرکت خود را توضیح داده و هدف خود را برای دریافت اقامت آلمان و ورود به این کشور را بیان کند، در صورت موافقت با طرح تجاری و ارائه مدارک معتبر توسط متقاضی، اخذ مجوز اقامت آلمان امکانپذیر است.
دولت آلمان به دلیل دارا بودن اقتصاد قوی در اروپا و همچنین شرایط سخت اقامتی نسبت به کشورهای اتحادیه اروپا و حوزه ی شینگن ، پس از تحقیق و تائید درخواست متقاضی، ابتدا اقامت موقت به متقاضی اعطا می نماید که این اقامت در صورت اجرای موفق فعالیت اقتصادی عنوان شده درB.P  و صلاحیت داشتن متقاضی به اقامت دائم آلمان تبدیل میشود.

اقامت اتریش

برای متقاضیان اقامت اتریش جالب است که ابتدا اطلاعاتی عمومی از این کشور کسب نمایند. کشور اتریش اول ژانویه ۱۹۹۵ به اتحادیه اروپا پیوست. اتریش با نام رسمی جمهوری اتریش در مرکز اروپا قرار دارد. پایتخت و بزرگترین آن اتریش وین است. اتریش از سمت شمال با آلمان و جمهوری چک، از سمت شرق با اسلواکی و مجارستان هم مرز است. از سمت جنوب به ایتالیا و اسلونی و از غرب به سوئیس و لیختن اشتاین وصل می شود. ۹۸درصد جمعیت کشور اتریش به زبان آلمانی صحبت میکنند.

اتریش از لحاظ فرهنگی و اقتصادی کشوری مرفه و غنی به شمار می آید. از مزایای کسب اقامت در اتریش می توان به این موارد اشاره کرد.

  • اتریش عضو بی طرف در اتحادیه اروپاست. پاسپورت آن ارزش بالایی دارد به گونه ای که می توان به 180 کشور دنیا از جمله بریتانیا، آمریکا و کانادا و کشورهای حوزه شنگن به صورت آزادانه سفر کرد. امکان کار و زندگی در بقیه کشورهای اروپایی نیز وجود دارد. می توان برای خانواده و فرزندان زیر 18 سال حق شهروندی گرفت. اتریش دارای موقعیت با ثبات و شرایط خوب اقتصادی است و از رفاه اجتماعی بالایی برخوردار است.

بر اساس قوانین و مقررات دولت اتریش، تابعیت اتریش پس از ده سال اقامت به متقاضی داده می شود. چند روش مختلف برای کسب اقامت اتریش وجود دارد که می توانید در وب سایت موسسه حقوقی سام آنها را مطالعه فرمایید.

اقامت اسلواکی

جمهوری اسلواکی کشوری در اروپای مرکزی است که تا دهه ۹۰ در کنار کشور چک، کشور چکسلواکی را تشکیل می داد.

اسلواکی سرزمینی نیمه کوهستانی دارد. کوه های آن در شرق و شمال و قسمتی از غرب کشور واقع شده و آب و هوایش معتدل و مرطوب است. این کشور از غرب با جمهوری چک و اتریش، از شمال با لهستان ، از شرق با اوکراین و از جنوب با مجارستان هم مرز است. اسلواکی کشوری محصور به خشکی در اروپای مرکزی است.
بیشتر سطح کشور اسلواکی با کوهستان ها پوشیده شده است و این کوه ها همگی جزئی از رشته کوه های بسکید و کارپات هستند. اسلواکی در میان کوه های خود صدها غار دارد که 15 عدد از آنها برای بازدید عموم باز است.
موسسه حقوقی سام با داشتن بیش از 170 نمونه کار موفق در دریافت و تمدید کارت اقامت اسلواکی ، آماده ارائه خدمات به متقاضیان محترم می باشد. با اقدامات ویژه این گروه، متقاضی اقامت اسلواکی نیازی به مصاحبه و دانستن زبان و همچنین ارائه طرح بیزنسی ندارد. پروسه دریافت اقامت اسلواکی حدود 6 ماه به طول می انجامد.

روش های دریافت اقامت انگلستان

  • اخذ اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری اخذ اقامت انگلستان از طریق تمکن مالی اخذ اقامت انگلستان از طریق تحصیل اخذ اقامت انگلستان از طریق کار اخذ اقامت انگلستان از طریق تولد اخذ اقامت انگلستان از طریق ازدواج
  • اخذ اقامت انگلستان از طریق پناهندگی

هر کدام از روش های فوق مفصلا در وب سایت موسسه حقوقی سام توضیح داده شده اند که متقاضیان محترم می توانند مطالعه فرمایند.

اخذ اقامت از کشورهای ذکر شده در سالهای اخیر بسیار پر طرفدار بوده و مورد توجه متقاضیان قرار گرفته است. روشهای متنوع ثبت شرکت، اقامت کاری، اقامت تحصیلی، سرمایه گذاری، ازدواج و .... از روشهای دریافت اقامت از این کشور های محبوب اروپایی است. به دلیل اینکه مباحث مرتبط با اخذ اقامت و مهاجرت بسیار مبسوط و پیچیده است، از مخاطب محترم دعوت می شود با مراجعه به وب سایت موسسه حقوقی سام ضمن مطالعه مقالات تهیه شده، با شماره های مشاوره رایگان تماس گرفته و اطلاعات کامل اختصاصی با شرایط شان را دریافت کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف