اطلاعات تماس
 • 021229*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139909264816915702

استوک یدک ( گرند یدک ) لوازم یدکی یوسفی

استوک یدک لوازم یدکی یوسفی

کد: 139909264816915702

https://bit.ly/3kfy8H5

، (اخبار رسمی): لوازم یدکی خودروهای مدل بالا و لوکس به دلیل حساسیت موجود و ازدیاد قطعات کپی و بی کیفیت و یا لوازم برندهای مشابه که قابل استفاده در سایر خودروها هستند امروز بسیار حساس شده است. لذا استوک یدک اقدام به فروش بی واسطه و اصل استوک قطعات یدکی نموده است.

استوک یدک لوازم یدکی یوسفی
موتور بی ام و استوک یدک

انجام خدمات ۲۴ ساعته، ارائه قطعات یدکی، انجام تعمیرات خودرو و امکان ارائه قطعات استوک یدک موجود می باشد، سابقه ۳۰ ساله و شهرت ”گرند یدک” برند استوک یدک یوسفی ضمانت اصالت و کیفیت کالاهای ارائه شده است.

همانطور که می دانید لوازم یدکی خودروهای مدل بالا به دلیل حساسیت موجود و ازدیاد لوازم کپی و بی کیفیت و یا لوازم برند های مشابه که قابل استفاده در سایر خودروها هستند امروز بسیار حساس شده است. با توجه به افزایش قیمت ارز ها و خودرو در سال های اخیر ، تعمیر و نگهداری خودروهای مدل بالا یکی از مواردیست که نباید آن را سرسری گرفت. مالکان خودروهای کلاس A و لوکس می توانند با استفاده از بررسی صفحه محصولات استوک یدک با برند گرند یدک به بررسی خدمات و محصولات موجود برند خودروی خود رسیده و دقیقا لوازم اصلی مورد نیاز خودروی خود را در با تماس با مشاوران استوک یدک تهیه و خرداری نمایند.

انجام خدمات ۲۴ ساعته ، ارائه لوازم یدکی ، انجام تعمیرات خودرو و امکان ارائه قطعات استوک یدک همگی بصورت 24 ساعته قابل ارائه می باشد این مجموعه تلاش میکند تا هزینه های واسط را در خصوص استوک قطعات کاهش داده تا خریداران با قیمت مناسب قطعات مورد نیاز خود را تهیه نمایند.

سابقه ۳۰ ساله و شهرت ” گرند یدک ” ضمانت اصالت و کیفیت کالاهای ارائه شده است.

محصولات استوک یدک و خدمات خود را در مورد وارد کردن قطعات استوک یدک مانند موارد زیر انجام و قابلیت تعمیر را هم در خدمات خود قرارداده است.

 1. گیربکس بنز
 2. گیربکس پرادو
 3. گیربکس هیوندا
 4. گیربکس سانتافه
 5. گیربکس توسان
 6. میل لنگ کیا
 7. سر سیلندر بنز
 8. موتور بنز
 9. موتور تویوتا
 10. موتور بی ام و
 11. ...

و بسیار قطعات استوک که می توانید پیگیری کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
 • 021229*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید