اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139909274818515707

یلدا فرصتی برای رفع پیشرفت کسب و کارهای کوچک و متوسط

یلدای امسال کسب و کارتو آنلاین کن

کد: 139909274818515707

https://bit.ly/3rcVdNC

، تهران , (اخبار رسمی): آنلاین کردن یک کسب و کار، چالش‌های فراوانی به همراه دارد؛ استخدام نیروهای برنامه نویس، ادمین شبکه‌های اجتماعی، متخصص تولید محتوا، طراح وب‌سایت و اپلیکیشن و عیره ، اما پلتفرم هایی وجود دارد که تمام این چالش‌ها را مدیریت کند و تنها مسئولیت تامین محصولات با کیفیت را بر عهده شما بگذارد.

یلدا فرصتی برای رفع پیشرفت کسب و کارهای کوچک و متوسط
تجارت هوشمند، کسب و کار ارزشمند
یلدا فرصتی برای رفع پیشرفت کسب و کارهای کوچک و متوسط
در تعطیلی کرونا، شما تعطیل نباشید
یلدا فرصتی برای رفع پیشرفت کسب و کارهای کوچک و متوسط
عضویت رایگان یلدا

در شرایط فعلی، بیشترین ضرر اقتصادی شامل حال کسب و کارهایی می‌شود که ناچار به تعطیلی‌های پی در پی و تعدیل نیروهای سودآور، به دلیل کاهش درآمد و بودجه هستند. اما اگر فکر می کنید دیجیتال شدن کسب و کار هزینه و دردسر بیشتری دارد، باید بگوییم که گرچه در بیشتر مواقع این تفکر درست است، اما استثناهایی نیز وجود دارند.

زیاد شنیده‌ایم که کسب و کارهای آنلاین، در شرایط سختی همچون پاندمی کرونا و حتی قبل از آن، در حال رشد و توسعه هستند. همه روزه بر تعداد فروشگاه‌های آنلاینی که در شبکه‌های اجتماعی محصولات خود را می‌فروشند و یا با ایجاد یک وب‌سایت، ویترین مغازه خود را از خیابان به فضای وب منتقل می‌کنند، افزوده می‌شود. اما چه چیزی باعث رشد سرسام‌آور این فروشگاه‌های آنلاین شده است؟

دلایل منطقی زیادی برای این امر وجود دارد که مشتریان بیشتر از سراسر کشور، هزینه تبلیغات کمتر، هزینه نگهداری به مراتب کمتر نسبت به فروشگاه فیزیکی، فروش شبانه روزی و غیره از مهمترین آنها هستند. همه این موارد و موارد دیگر باعث می‌شود تا صاحبان کسب و کار به این نتیجه برسند که باید فروشگاه خود را آنلاین کنند و محصولاتشان را به افراد بیشتری معرفی کنند. اما این کار مانند همه کارهای دیگر، سختی‌های خودش را دارد.

"آنلاین شدن یک کسب و کار، مزایای زیادی برای صاحبان آن دارد؛ اما چالش‌های این مسیر را هم باید در نظر بگیریم"

آنلاین کردن یک کسب و کار، چالش‌ها و هزینه‌های فراوانی به همراه دارد؛ استخدام نیروهای برنامه نویس، ادمین شبکه‌های اجتماعی، متخصص تولید محتوا، طراح وب‌سایت و اپلیکیشن و...

اما اگر پلتفرمی وجود داشت که تمام این چالش‌ها را مدیریت کند و تنها مسئولیت تامین محصولات با کیفیت را بر عهده شما بگذارد، قطعا فرصت بی‌نظیری برای استفاده از همه مزایای آنلاین شدن کسب و کار و دوری از تمام چالش‌ها و هزینه‌ها بود. پلتفرمی که تمام هزینه‌های بخش فنی، طراحی، تبلیغات، تولید محتوا و حتی یافتن مشتری را بر عهده بگیرد. 

وجود چنین پلتفرمی به نظر دور از واقعیت می‌آید و حتی اگر هم وجود داشته باشد، حتما هزینه زیادی را به همراه دارد.

"اما یلدای امسال می تواند یک روز به یاد ماندنی برای شما و کسب و کارتان باشد."

از امروز تا شب یلدا می توانید بدون پرداخت حق عضویت، کسب و کار خود را در پلتفرم هزاران ثبت کنید و برای اولین بار آرامش حاصل از فروش شبانه روزی و بدون محدودیت را تجربه کنید.

گروه هزاران یکی از اولین پلتفرم‌های ایرانی است که می‌توانید با عضویت در آن، به راحتی محصولات خود را به صورت آنلاین به فروش برسانید و چالش‌ها و هزینه‌های جانبی از قبیل عکاسی، طراحی، دریافت درگاه پرداخت، مدیریت فرایند فروش و بازاریابی را به آن بسپارید. مهندسین و متخصصین گروه هزاران، از لحظه عضویت با شما خواهند بود تا تمام چالش‌های پیش روی شما را به بهترین شکل و در سریع‌ترین زمان رفع کنند و مسیر را برای کسب درآمد شبانه روزی شما هموار سازند.


برای ثبت نام رایگان در طرح ویژه یلدایی هزاران و ورود به دنیای کسب و کار آنلاین، اینجا کلیک کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تجارت الکترونیک هزاران

رشد سریع شرکتهای فعال تجارت الکترونیک در جهان و البته در ایران داغ ترین موضوع گفتگوی سرمایه گذاران است. رقابت شدید در تجارت از سویی و اتفاقات غیرمترقبه نظیر پاندمی کرونا هم توجهات را به سمت گسترش مبادلات تجارت الکترونیک جلب کرده است. طبیعی است که بهره مندی از ابزارهای نوین مبتنی بر فناوری اطلاعات به ساده سازی فرآیندها و کاهش قیمت تمام شده محصولات کمک شایانی می کند. بر اساس تصمیمی استراتژیک، شرکت بازرگانی هزاران که از ابتدا با موضوع تجارت الکترونیک تاسیس شده بود به صورت جدی وارد تجارت آنلاین شد. طبق بررسی های انجام شده و پیش بینی روندهای تجاری، ایجاد سایت بازرگانی B2B و با محوریت کسب و کارهای کوچک و متوسط (SME) را به عنوان قدم اول شروع نمود. به دلیل شرایط فعلی، تمرکز جغرافیایی در محدوده کشور جمهوری اسلامی ایران است. طبیعی است هر کسب و کاری برای حضور در بازارهای جهانی ابتدا باید مشتریان داخلی را با کیفیت و کمیت مطلوب پاسخگو باشد. آنچه که در این سایت اینترنتی مدنظر است : - توسعه کسب و کارها با بهره گیری از تکنولوژی - خلق فرصت و تجربه جدید برای صاحبان کسب و کارها - هوشمند سازی از طریق پردازش اطلاعات جمع آوری شده - انجام بیزنس در هر زمان و به سهولت

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]