اطلاعات تماس
  • 021887*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139910044831615737

انواع روش های کاشت ناخن

کد: 139910044831615737

https://bit.ly/35wA0oo

، (اخبار رسمی): به روش های مختلفی که به کمک مواد و پودرهای مخصوص یا قالب های ناخن مصنوعی تلاش میشود تا شکل طبیعی ناخن و قد آن دچار تغییر شده و بهتر جلوه کند، کاشت ناخن گفته میشود.

کاشت ناخن
انواع روش های کاشت ناخن

جدیدترین مدل کاشت ناخن

با توجه به مواد مورد استفاده برای طراحی ناخن های جدید و بلندتر و مرتب تر از ناخن های طبیعی می توان کاشت ناخن را در انواع مختلفی تقسیم بندی نمود که برخی از آنها عبارتند از:

ناخن قالبی

ارزان ترین و آسان ترین روش برای کاشت ناخن های جدید که از گذشته نیز کاربرد بسیر زیاد داشته است، استفاده از ناخن های قالبی یا مصنوعی است.

در این شیوه ابتدا مواد ضد قارچ و چسب های مخصوص روی ناخن قرار گرفته و در نهایت ناخن های مصنوعی روی آنها قرار میگیرند. این شیوه کاشت نه تنها بسیار مصنوعی بوده،

بلکه به دلیل برجستگی نسبتا زیاد آن از روی سطح ناخن های اصلی جلوه مناسبی نداشته و به مرور عوارض متعددی از قبیل ایجاد قارچ روی ناخن و هوا گرفتن آن اشاره نمود که با درد همراه است.

ناخن ژله ای

یکی از مهم ترین اصول در هر یک از کارهایی که با زیبایی فرد در ارتباط است، طبیعی جلوه دادن آن می باشد. به عبارت دیگر، تفاوت ندارد که آرایش صورت انجام می دهید یا طراحی ناخن، در هر صورت بهتر است کاملا طبیعی بنظر برسد.

ناخن های ژله ای یکی از بهترین انتخاب ها برای افرادی است که قصد دارند ناخن های بسیار زیبا داشته باشند و مصنوعی بودن آنها قابل تشخیص نباشد.

مراحل طراحی و کاشت ناخن ژله ای به این صورت است که ابتدا ناخن طبیعی فرد کاملا پاکسازی شده و روی آن مواد ضد قارچ قرار خواهد گرفت. در نهایت تیپ یا لایه ای از ناخن مصنوعی از ابتدای ناخن طبیعی فرد قرار گرفته و مواد ژله ای مخصوص روی آن قرار میگیرد.

در نهایت برای افزایش استحکام ناخن ها لازم است برای چند دقیقه ناخن در دستگاه یو وی قرار گیرد. این ناخن ها به دلیل سوهان کشی که در مرحله آخر انجام میشود و مواد ژله ای شفاف جلوه بسیار زیبایی دارند.

ناخن پودری

ناخن های پودری از دیگر گزینه های بسیار پرطرفداری است که از جلوه خوبی برخوردار بوده و شباهت زیادی با ناخن های ژله ای دارند. نحوه کاشت این ناخن ها کاملا شبیه به نوع ژله ای بوده و تنها تفاوت آنها در نوع موادی می باشد که روی تیپ قرار میگیرد.

در این روش از نوع پودر مخصوص استفاده شده و پس از انجام کار سوهان کشی ناخن ها انجام شده و از زیبایی منحصر به فردی برخوردار است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021887*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مد و لباس