اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139910104840414577

راه حل شرکت دانش بنیان برای حل مشکل انتقال ارز صادرات و واردات

کد: 139910104840414577

https://bit.ly/388u0nP

، (اخبار رسمی): شرکت دانش بنیان ایرانی، راه حلی برای حل مشکل انتقال ارزی صادرکنندگان و واردکنندگان جهت تامین نیازهای ارزی بدون نگرانی نسبت به تحریم های آمریکا ارائه کرد.

راه حل شرکت دانش بنیان برای حل مشکل انتقال ارز صادرات و واردات
راه حل شرکت دانش بنیان برای حل مشکل انتقال ارز صادرات و واردات

اکسکوینو به عنوان یک شرکت دانش بنیان ایرانی با مجوز از معاونت علمی ریاست جمهوری، راه حلی برای حل مشکل انتقال ارزی صادرکنندگان و واردکنندگان جهت تامین نیازهای ارزی بدون نگرانی نسبت به تحریم های آمریکا ارائه کرد.

براساس این گزارش، اکسکوینو به عنوان نخستین شرکت دانش بنیان حوزه رمز ارز با ارائه پلتفرم جامع رمز ارزها به صادرکنندگان و واردکنندگان این امکان را می دهد که ارز مورد معامله در صادرات یا واردات کالاها و خدمات را در قالب رمز ارز (بیت کوین، اتریوم، تتر و ...) از طریق این سامانه انتقال دهند.

این درحالی است که طرح تامین ارز با استفاده از صنعت استخراج رمز ارز توسط دولت برای تامین ارز واردات هفته گذشته مصوب شده و طبق مصوبه جدید ستاد هماهنگی اقتصادی دولت نیز وارد کنندگان می توانند علاوه بر استفاده از سامانه نیما، ارز مورد نیاز را از محل ارز صادرکنندگان به شکل تهاتر به نحو گسترده تامین کنند.

صادرکنندگان و واردکنندگان در اکسکوینو می توانند به راحتی رمز ارزهای دریافتی را در لحظه به ریال تبدیل کرده و به حساب بانکی منتقل کنند یا همزمان با رشد رمز ارزها نسبت به نگهداری آنها در اکسکوینو سود کسب کنند.

امکان معامله و تهاتر با رمز ارزها موجب تضعیف جهانی دلار و پایان سلطنت این ارز در جهان شده است. لذا در دنیای کنونی، مسئله اصلی در بحث واردات و صادرات امکان تبادلات مالی است. ارز یا پولی که در همه جهان قابل پذیرش است باید بدون هیچ محدودیتی در دسترس و قابل تبدیل به ریال و بالعکس باشد. ارزهای دیجیتال یا رمز ارزها بهترین جایگزین و راه حل برای دور زدن تحریم ها و دریافت ارز در داخل است چرا که علاوه‌ بر امنیت و سرعت بیشتر، کارمزد بسیار کمتری دارد و موجب حذف واسطه‌ها می‌شود.

اکسکوینو، به عنوان اولین شرکت دانش‌بنیان ارائه‌دهنده کیف پول رمز ارز با مجوز معاونت علمی ریاست جمهوری در اواخر سال 96 شروع به فعالیت کرد و با بیشترین تعداد کیف پول از حیث تنوع شبکه بلاک چین در تلاش است تا با ایجاد بستری امن و رایگان جهت انجام معاملات رمز ارزها و آگاهی‌بخشی به فعالان این حوزه، صنعت ارز‌های دیجیتال را تقویت کند.

وارد کنندگان و صادر کنندگان هم اکنون می‌توانند با ثبت نام در سامانه اکسکوینو بصورت لحظه ای ارز مورد نیاز را تامین و یا تبدیل کنند و به راحتی و بدون هیچ نگرانی از چگونگی ارسال و یا دریافت پول، اقدام به خرید و فروش کالا و خدمات با هر نقطه دیگر از جهان کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار