اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139910174850815433

دومین رویداد به‌هم‌رسانی مرکز نوآوری انرژیک

کد: 139910174850815433

https://bit.ly/3q4MdZC

، تهران , (اخبار رسمی): مرکز نوآوری انرژیک به عنوان اولین مرکز نوآوری خصوصی در حوزه نفت و انرژی، دومین رویداد «Energic Pitch Session» خود را با هدف بهم‌رسانی نوآفرینان و شرکت‌های صنعتی و سرمایه‌گذاران حوزه نفت و انرژی و تسریع و تسهیل ارتباط ما بین ایشان برگزار خواهد کرد.

دومین رویداد بهم‌رسانی مرکز نوآوری انرژیک
دومین رویداد بهم‌رسانی نوآفرینان و شرکت‌های صنعتی و سرمایه‌گذاران حوزه نفت و انرژی

در این رویداد مدیران ده‌ها شرکت‌ صنعتی حوزه نفت و انرژی و سرمایه‌گذاران خطر پذیر تخصصی این حوزه حضور دارند و شرکت‌های فناور و نوآفرین به معرفی کسب‌وکار، محصولات و یا خدمات می‌پردازند.

مرکز نوآوری انرژیک به عنوان اولین مرکز نوآوری خصوصی در حوزه نفت و انرژی، دومین رویداد «Energic Pitch Session» خود را با هدف بهم‌رسانی نوآفرینان و شرکت‌های صنعتی و سرمایه‌گذاران حوزه نفت و انرژی و تسریع و تسهیل ارتباط ما بین ایشان برگزار خواهد کرد.

مرکز نوآوری انرژیک برای اولین بار شرایط شرکت در این رویداد را برای شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور و  نوآفرینان غیرعضو مرکز نیز به صورت محدود فراهم کرده است تا در کنار سایر اعضای انرژیک، از بستر ایجاد شده در راستای جذب سرمایه و فروش محصول و خدمت استفاده کنند. 

در این رویداد مدیران و افراد کلیدی تصمیم‌گیر ده‌ها شرکت‌ صنعتی حوزه نفت و انرژی و سرمایه‌گذاران خطر پذیر تخصصی این حوزه حضور دارند و شرکت‌های فناور و نوآفرین به معرفی کسب‌وکار، محصولات و یا خدمات و گفت‌وگو در این خصوص می‌پردازند تا فضای ارتباط و تعامل دوسویه میان صنعت و نوآفرینان به صورت موثر شکل گیرد.


📆 زمان برگزاری: سه‌شنبه 14 بهمن ماه

مهلت ثبت‌نام اولیه: 30 دی ماه

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز نوآوری انرژیک

انرژیک مرکز نوآوری حوزه نفت و انرژی است که توسط شرکت «آپادانا ونچرز» و با سرمایه‌گذاری شرکت‌های گسترش انرژی پاسارگاد، انرژی دانا، و سرمایه‌گذاری صنعت نفت در ساختمان دانشکده مهندسی نفت دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه‌اندازی شده است. فضاهای این مرکز به استقرار کارآفرینان، شرکت‌های نوآور و دانش‌بنیان، و همچنین نمایندگان شرکت‌های بزرگ حوزه انرژی کشور اختصاص یافته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

نفت، انرژی و صنایع وابسته