اطلاعات تماس
  • ۰۴۱۳۷۷*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139910294865615863

در سال جدید در فصل بهار و تابستان رویه مد کودکان چگونه خواهد بود؟

طراحی های بهاری و تابستانی لباس کودک در سال جدید

کد: 139910294865615863

https://bit.ly/3k7jxNy

، (اخبار رسمی): آنچه که در طراحی لباس کودک و نوزاد در سال جدید حائز اهمیت است تغییر روش زندگی مردم با توجه به رعایت موازین بهداشتی و دوری از جنسیت گرایی در کودکان می باشد که باعث ایجاد الگوهای طراحی خاصی در صنعت لباس و پوشاک کودکان گردیده است

طراحی های بهاری و تابستانی لباس کودک در سال جدید
طراحی های بهاری و تابستانی لباس کودک در سال جدید

در مورد رنگ سال برای لباس کودکان، گروه های رنگ و محصولات پوشاک و لباس کودک در فصل بهار و تابستان سال جدید آنچه که حائز اهمیت است ، اولویت های جدید مصرف کنندگان می باشد ، ویژگی هایی که تولید کنندگان باید بر آنها تأکید کنند ، در این زمینه مفاهیمی که مطرح می شوند عبارتند از راحتی ، پایداری و دوام.
ابتدا ، بیایید با صحبت در مورد پالت رنگی مرسوم مد لباس کودکان شروع کنیم. پالت های رنگی لباس کودکان بیشتر در حول رنگ سبز و خاکی خودنمایی می کند. رنگهایی که کمی به روشنی مایل هستندو با الهام از رنگهایی که معمولا مد نظر قرار میگیرند مانند فندقی ، قهوه ای زنگ آهن و میخکی در صف مقدم خواهد بود. همچنین به این نکته اشاره می کنیم که امسال ، به ویژه به دلیل اینکه مفاهیم تک جنسیتی و طرز فکر دوری از نسبت دادن رنگها به جنسیت کودکان مطرح است ، تمایل به رنگ هایی که می توانیم آنها را بدون توجه به جنسیت کودک انتخاب کنیم بسیار زیاد خواهد بود. در این رنگ ها ، نیلی ، خربزه ای، زردآلویی ، فندقی ، صورتی بیشتر به چشم میخورد.

باید اشاره کنیم که عادات خرید مصرف کنندگان به صورتی همه گیر تغییر کرده است. در نتیجه ی مراعاتهای بهداشتی و تغییرات وضع اقتصادی مردم، مصرف کنندگان اکنون به محصولاتی بادوام با طول عمر بیشتر، راحت و پایدار روی آورده اند. لذا محصولاتی که می توانند در چندین فصل استفاده شوند را می توان به عنوان طرح های مناسب و بدون محدودیت توصیف کرد ، از مواد سبک تولید می شوند و طول عمر بیشتری دارند. یکی دیگر از جذابیت های این طرح های طولانی مدت این است که می توان آنها را از نسلی به نسل دیگر انتقال داد.

روند مد کودکان و نوجوانان بهار و تابستان 2021
تأثیر تغییر در عادات خرید، انتخاب طرحهای متفاوت تری نسبت به قبل را در سبد خرید خانواده ها شکل داده است، لذا طراحی های انتزاعی ، ملایم و ساده تری از دیزاین لباس برای مردم به نمایش در می آید. علاوه بر آن ، طرحهایی که باعث القا حس انرژی و آزادی در کودکان می شود مانند رنگ هایی که از طبیعت ، تم اقیانوس و دریا ، الگوهای گرمسیری ، زیور آلات الهام گرفته اند بسیار محبوب خواهند بود. در این زمینه ، ما با بسیاری از جوانه های تازه ، پیچک ، الگوهای گل مروارید ، الگوهای گیاهان گرمسیری بزرگ و الگوهای حیوانی روبرو خواهیم شد. باز هم ، جشنواره های فروش لباس روند دیگری است که لباس کودکان را تحت تأثیر قرار می دهد. به ویژه محصولاتی که اندکی از ملایمات رنگی دهه 1970 الهام گرفته اند و به احتمال زیاد با نمادهای طبیعت ، گلدوزی های دست ساز و پیام های معنوی ارائه خواهد شد.

هشتگ "در خانه بمان" که به شعار اصلی بهداشتی امروزه تبدیل شده است ، همچنان تأثیر خود را به عنوان یک عامل مهم در انتخاب لباسهای راحتی در مد نشان خواهد داد. طرحهایی که ظاهری شخصی با پیام های تایپی و نشان های مختلف بر روی خود دارند و همچنین محصولاتی که برای لباس خانگی مناسب هستند و می توانند برای خواب ، ساحل و بازی استفاده شوند ، متشکل از بلوک های رنگی با ملایمت های زیبا ، جیب های فراوان توسط والدین ترجیح داده خواهد شد. لباسهای کار مانند لباسهای راحتی ، کتهای چاکرا و شلوارها با پارچه های نرم و سبک تر برای کودکان با پارچه های ملایم و سبک تر طراحی و تولید می شوند و باعث ایجاد راحتی و سبکی می شوند.

طبق تحقیقات گروه طراحی لباس بچه گانه پیونا یکی از روندهای طراحی لباس بچه گانه این دوره ، لباس هایی با سایز بزرگ است. لباسهای باز و فراح، طرح های مینیمالیستی ، استفاده لایه ای از رنگ ها و الگوها و برش های هندسی برای لباس های بزرگ ضروری به نظر می رسد. باز هم ، طراحی بدون محدودیت و به عبارتی جذابیت فصلی ، دلیل مهمی است که مصرف کنندگان را به سمت این محصولات سوق می دهد.

رنگ های گرم و خنثی و ترکیبات پاستیلی در لباس های ورزشی رواج پیدا خواهد کرد. تأثیرات ظهور فناوری و عصر دیجیتال بر روی مد ، به ویژه لباس ورزشی ، ادامه خواهد یافت. در این موازی ، طرحهای ملایم فوتورستیک مانند دوره قبل محبوب خواهند بود. به خصوص رنگ های فلزی ، بافت های الاستیک ، جزئیات نئون را در فصل بهار و تابستان خواهیم دید.

در شلوارک کوتاه کودکانه، که برای تابستان ضروری است ، با زیبایی شناسی روزانه راحتی به منصه ظهور می رسد. ما شلوارک کوتاه با رنگ های ملایم ، از جنس بافت ، کمر الاستیک ، بند مچ دار را خواهیم دید. محصولات چاپی ، الگوهای گرافیکی بزرگ روند رایج در تی شرت های تابستانی خواهد بود و محصولات راحتی که زندگی شهری و تفریحات ساحلی را ترکیب می کنند به مصرف کنندگان ارائه می شود.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • ۰۴۱۳۷۷*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی