اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139911014871115783

اقدامات یک نوآفرین برای حل مشکلات فعالان حوزه طراحی و هنر

کد: 139911014871115783

https://bit.ly/3iOvFTh

، تبریز , (اخبار رسمی): در سال های اخیر مشکلات جامعه طراحی زیادتر شده است. نیاز کارفرماها به طراحان و شکایات طراحان از کم رونق بودن بازار و متقاضی باعث نارضایتی روابط مابین طراح و کارفرما شده است. یک استارت آپ جدید با هدف استحکام این روابط و تامین امنیت شغلی برای طراحان فعالیت خود را شروع کرده است.

اقدامات یک نوآفرین برای حل مشکلات فعالان حوزه طراحی و هنر
اقدامات یک نوآفرین برای حل مشکلات فعالان حوزه طراحی و هنر

در صحبت های کوتاهی که با کافرمایان انجام دادیم , متاسفانه درصد بالایی از آنها از عدم تحویل پروژه در زمان مقرر توسط طراحان , عدم تحویل پروژه مطابق انتظار آنها , عدم مشخص بودن تعرفه ی واضح و مشکلاتی از این نوع را بیان فرمودند . طراحان نیز دلی پر از کارفرمایان داشتند و آنها از عدم تسویه حساب کامل کارفرما گله مند بودند و همیشه نگران تسویه حسابهای مالی بودند .این مشکلات که شاید در تمامی طراحان یا کارفرمایان وجود ندارد , ولی باعث ایجاد دید منفی نسبت به هم شده است . 

همچنین اخیرا سایت هایی در داخل و خارج به عنوان واسط و دلال مابین طراح و کارفرما , شدت این مشکلات را بیشتر کرده اند .  چون که طراحی را به مزایده گذاشته می شود و معمولا قیمت های پایین برنده همیشگی می باشد . البته در سایتهای خارجی چون این درآمد به دلار می باشد عموما به عنوان درآمد دلاری مطرح می شود و برای طراحان ایرانی درآمد خوبی می تواند باشد و هزینه های آنها را پوشش میدهد . البته به علت تحریم ها فعالیت در آن سایتها مشکلات خاصی دارد . ارزش هنر و طراحی بالاتر از آنی هست که به مزایده گذاشته شود . این اعمال باعث خداحافظی طراحان از حرفه ی خود می شود و ضررهای جبران ناپذیری برای آینده طراحی کشورمان دارد . 

یک استارت آپ ایرانی در مدت کوتاهی توانسته است خیلی از این مشکلات را حل کند و با استقبال گسترده طراحان و کارفرمایان قرار بگیرد . سامانه پل , سامانه ای برای ثبت سفارشات طراحی می باشد . این شرکت اینترنتی با شعار رابط طراح و کارفرما وارد بازار کار شده است . بنا به اعتقاد این شرکت , یک طراح به هیچ وجه نباید نگران امنیت شغلی , نگران امور مالی , نگران بازار یابی باشد و هدف پل تامین این موارد برای طراحان می باشد . پل برای تک تک طراحان برند سازی انجام می دهد . ضامن تسویه پروژه توسط کارفرما می باشد . 

همچنین کارفرمایان زمانی که از این سامانه سفارش میدهند نباید نگرانی داشته باشند . تمامی طراحان عضو مورد تایید پل می باشند . رزومه و نمونه کارهای آنها بررسی شده و دپارتمان طراحی پل آن را تایید کرده است . کارشناسان پل روند طراحی را در نظر دارند .پل کمک میکند  که طراح و کارفرما به بالاترین میزان تعامل برسند و محصول نهایی حاصل حداکثر خلاقیت طراح , مطابق با سلیقه ی کارفرما باشد . 

فاز اول پل از آبان ماه سال1399 شروع به کار کرده است . در این فاز طراحان ایرانی برای کارفرماهای ایرانی طراحی میکنند و حوزه های معماری , گرافیک , نقاشی فعال است و فاز دوم هدف کارفرماهای کل جهان , بستری چند زبانه برای عموم , فعال شدن حوزه های مدل سازی و عکاسی می باشد . کارفرمایان می توانند برای سفارش دکوراسیون , طراحی گرافیک , طراحی چهره , و بقیه پروژه های مرتبط با گرافیک , معماری , نقاشی سفارش ثبت نمایند . 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامانه سفارش آنلاین طراحی پل

پل سامانه ای ثبت سفارشات آنلاین طراحی می باشد . کافرمایان میتوانند از بین بسیاری طراح , یکی از آنها را انتخاب و قراردادشان را ثبت نمایند . پل رابط و ضامن طراح و کارفرماست .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کارآفرینی و استارتاپ