اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139911054881112957

هرآنچه که باید درباره کارگاه آیلتس بدانیم

کد: 139911054881112957

https://bit.ly/2OdTNn1

، تهران , (اخبار رسمی): در کارگاه آموزشی آیلتس نکاتی به شما یاد داده می‌شود که با استفاده از آن‌ها بتوانید با آمادگی کامل خود را برای آزمون آیلتس آماده کنید. در واقع شما با حضور در کارگاه آیلتس خودتان را کوتاه ترین زمان به بالاترین سطح آمادگی می رسانید.

هرآنچه که باید درباره کارگاه آیلتس بدانیم
هرآنچه که باید درباره کارگاه آیلتس بدانیم

داستان کوزه‌گری که به شاگردش راه و روش درست کردن کوزه‌های گلی را آموزش می‌داد شنیده‌اید؟ همان داستانی که شاگرد کوزه‌گر از اول تا آخر مراحل کار را مطابق راهنمایی‌های استادش انجام می‌داد ولی کوزه‌ای که عاقبت از کوره درمی‌آمد، هیچ وقت همانی نمی‌شد که شاگرد بینوای ما انتظار داشت.
قضیه این بود که استاد ناقلا همه‌ی مراحل را موبه‌مو به شاگردش یاد داده بود، مگر همان فوت آخری که کوزه پخته شده را براق و زیبا می‌کرد. اگر به دنبال گرفتن نمره بالای 7 در آزمون آیلتس هستید، باید به دنبال همان فوت کوزه‌گری مخصوص باشید، یعنی درست همان چیزی که استادان برجسته سفیر در کارگاه‌ آیلتس در اختیارتان می‌گذارند. پیشنهاد می‌کنیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا با ورک بشاپ آیلتس بیشتر آشنا شوید.

قدم اول را محکم و استوار بردارید

یک لحظه خودتان را به جای شاگرد کوزه‌گر بگذارید. اشتیاق بی‌اندازه‌ای برای یاد گرفتن دارید، آینده و شغل‌تان در گروی یادگیری همین کوزه‌گری است و فعلا به چیزی غیر از این فکر نمی‌کنید.

خب در قدم اول باید تمام مقدمات و پیش‌نیازها را یاد بگیرید و تا می‌توانید، از سطح اولیه‌ای که در آن بوده‌اید، فاصله بگیرید. باید بگوییم شما و هدف‌تان نیز به عنوان یک زبان‌آموز فرق چندانی با یک شاگرد کوزه‌گر ندارید. پس در قدم اول واقع‌بین باشید، فرصت‌ها و محدودیت‌ها را لحاظ کنید و با مشاوره گرفتن از کاربلدهای این حوزه، بهترین برنامه را در مدت زمانی که در نظر گرفته‌اید، دریافت کنید. 

فوت آخر؛ کارگاه فشرده آیلتس

فرض کنید مسیر یادگیری و پیشرفت را در مدت زمانی که در نظر داشته‌اید، گذرانده‌اید. دایره‌ی لغات‌تان را افزایش داده‌اید؛ به گرامر مسلط هستید؛ از شنیدن سخنرانی‌ها یا مکالمه‌های مختلف گیج نمی‌شوید، توانایی نوشتن یک متن بدون غلط را دارید و اگر همین فردا در آزمون ماک آیلتس شرکت کنید، نمره قابل قبولی به‌دست می‌آورید. در این مرحله، پیشنهاد ما این است که دست نگه‌دارید و عجله را کنار بگذارید. 

کارگاه آموزشی آیلتس (مهارت نوشتن) Uni-Skills Writing

ورکشاپ‌های Writing در شاخه‌های Academic و General برگزار می‌شوند. شما با توجه به چیزی که در نظر دارید و شاخه مورد نظرتان می‌توانید در هر دوره‌ای که بخواهید ثبت‌نام کنید. در این دوره‌ها سوالات گوناگون Writing بررسی می‌شوند و شما برای روبه‌رو شدن با هر نوع سوالی آماده می‌شوید. استادان برجسته سفیر که در برگزاری ماک آیلتس هم دستی دارند، نکات مورد نظرشان را ریزبه‌ریز در اختیارتان می‌گذارند و خیال‌تان را تا حد زیادی برای آزمون اصلی راحت می‌کنند. 

کارگاه فشرده آیلتس یک روزه مهارت شنیدن Uni-Skills Listening

سوالات Listening در آزمون آیلتس ویژگی‌های خاص خودشان را دارند. از طرفی در این مرحله از آزمون ممکن است با لهجه‌های مختلف و سرعت گفتار بالا مواجه شوید و همه‌ی این‌ها می‌توانند ترسناک باشند.

در این مرحله انگار قرار است از پله‌های یک سرسره‌ی بلند، بالا بروید که اگر هول شوید یا حواس‌تان پرت شود با سر به زمین می‌خورید و هر چه در مدت یادگیری رشته بودید پنبه می‌شود. استادان سفیر فکر همه جا را کرده‌اند و تمام چالش‌هایی را که ممکن است، سر راه‌تان قرار بگیرند، پیش‌بینی کرده‌اند. در ورکشاپ آیلتس استادان سفیر تکنیک‌هایی برای پاسخ دادن به سوالات در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شما آموزش می‌دهند.

کارگاه فشرده آیلتس یک روزه Uni Skills Reading

  • برای پاسخ به سوالات Reading ممکن است با چالش‌های زیر روبه‌رو شوید:
  • کلمه‌ها و لغات ناآشنا
  • متن‌های سنگین و تخصصی
  • زمان کم و پاسخ‌گویی کُند
  • آشنایی کم با نوع متن‌هایی که در انتظارتان است
  • و…

در ورکشاپ آیلتس برای هر کدام از چالش‌های زیر، راهکار مناسب و فکرشده دریافت می‌کنید. استادان برجسته سفیر شما را با انواع متن‌های General و Academic آشنا می‌کنند، تفاوت‌ها و شباهت‌های بین این دو را برای‌تان باز می‌کنند و به‌ شما یاد می‌دهند چطور در کم‌ترین زمان به سوالات پاسخ بدهید.

کارگاه آموزشی آیلتس Uni-skills مهارت Speaking

در این کارگاه نکاتی به شما یاد داده می‌شود که با استفاده از آن‌ها بتوانید هرچه بهتر و کامل‌تر در مورد ایده‌هایتان صحبت کنید. استادان کاربلد سفیر هم‌چنین نکته‌هایی را در مورد ساختارهای گرامری که بهتر است استفاده کنید به شما یاد می‌دهند. به‌علاوه شما با شرکت در این کارگاه آیلتس می‌فهمید استفاده از چه نوع کلماتی می‌تواند نمره‌تان را بالاتر ببرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه آنلاین سفیرمال

فروشگاه اینترنتی سفیرمال عرضه کننده محصولات فرهنگی آموزشی بوده و تمرکز اصلی آن بر روی کتابها، ویدئوها و پادکستهای آموزش زبان انگلیسی و فرانسه است. علاوه بر این، بازیهای فکری که در تقویت هوش و یادگیری موثر هستند نیز در این فروشگاه به فروش میرسند.

اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش