اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139911134895315938

آموزش اصول طراحی لوگو

کد: 139911134895315938

https://bit.ly/3oJ7xTg

، (اخبار رسمی): هدف اصلی هر لوگو این است که به مخاطبان تجارت را نشان دهد و آن را از رقبا متمایز کند. شما باید اصول طراحی آرم را دنبال کنید. داشتن یک آرم خوش ساخت مورد توجه است و باعث جذابیت بیشتر برند می شود. اگر می خواهید یک آرم بسازید در این صورت، این بخش را بخوانید زیرا اصول طراحی آرم را به شما آموزش می دهد.

در اینجا 5 اصل طراحی آرم آورده شده است که شما برای کمک به ایجاد یک آرم موفق برای مشتریان یا یک پروژه شخصی نیاز دارید. آموزش های بیشتر را از https://maktabtv.com/Courses/logo-design/ دریافت نمایید.

1. به اصالت توجه کنید

باور کنید یا نکنید ، سادگی می تواند به آرم شما کمک کند تا در برابر زمان مقاومت کند. یکی از اصول اصلی این آرم این است که دلیل خوبی برای آن وجود دارد. لوگوی شما باید تا حد ممکن واضح و شفاف باشد. مهم است که به فلسفه و زیبایی شناسی خود فکر کنید.

یک نمونه خوب از این اصل در طراحی آرم خوب ، آرم نایک است. این تک رنگ مستقیم ممکن است چیزی جز براق نباشد ، اما هر کجا که نگاه کنید متفاوت است. هنگام کار با برنامه طراحی آرم ، گرافیک ، گزینه های رنگ و فونت ها را عاقلانه انتخاب کنید. حروف ، قلم ها ، تصاویر و تنظیمات کوچک در سایه ها می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند.

به یاد داشته باشید ، یک آرم خوب لازم نیست تعداد زیادی میله و عنصر داشته باشد. برعکس ، فکر کنید که برای ایجاد یک آرم کامل باید مرتباً این کار را انجام دهید.

2. آن را ابدی کنید

به تمام آرم های بزرگ نگاه کنید و به اشتراکات آنها نگاه کنید. در بیشتر موارد ، آنها بی نهایت و ده سال پیش مانند امروز هستند. ابدیت مفهوم اساسی طراحی آرم است و شما باید همه کارها را انجام دهید تا عمر آرم کوتاه نباشد. البته ، شما می توانید هزاران آرم با الهام از دهه 60 و 70 پیدا کنید ، اما در بیشتر موارد آنها نور خود را برای سالها و حتی ماهها از دست می دهند.

دلیل اهمیت اصول طراحی چنین آرم این است که با تغییر و رشد شرکت ، آرم آن بر ایده آل ها و اهداف اصلی آن تأکید می کند. همانطور که گفته شد ، لوگویی که ظاهری فعلی یا عجیب دارد ممکن است در آینده معنای خود را از دست بدهد. بنابراین ، سعی کنید لوگویی بسازید که در طول زمان مقاومت کند و قرن ها در بین مخاطبان خود طنین انداز شود.

3. تناسب اندام و تعادل

مقیاس ها یکی از موثرترین اصول طراحی آرم هستند. چرا؟ زیرا مردم نشان های جالب را تشخیص می دهند. آرم های متعادل می توانند تعادل کاملی بین عناصر مختلف آرم ایجاد کرده و آن را از هم متمایز کنند. عملی ، متناسب با آرم و جذب آن است. این عناصر خلاقانه طراحی لوگو را دنبال کنید و خواهید فهمید که چرا هر طراح مشهوری تعادل را رعایت می کند و بسیار جدی با آن مطابقت دارد.

4. تطبیق پذیری می تواند شما را طولانی کند

افراد آرم شما را در مکان های مختلف مانند تبلیغات دیجیتال ، علائم فروشگاه ، محصولات ، برچسب سپر و غیره مشاهده خواهند کرد. بنابراین حتماً یکی از آنها را طراحی کنید که به نظر هرکدام خوب باشد. ایجاد یک آرم همه کاره نباید مشکلی داشته باشد به شرطی که آرم شما اصلی باشد و به راحتی قابل تشخیص باشد. همچنین می توانید با ایجاد یک آرم پاسخگو که دارای تنوع ، پیچیدگی ، رنگ و اندازه متنوعی است ، متناسب و متناسب با هرجایی که شرکت آنها را قرار دهد ، به همه کاره بودن دست پیدا کنید.

قاعده کلی در مورد اصول طراحی آرم این است که یک آرم باید با هر زمینه یا رنگی خوب به نظر برسد. این بدان معنی است که لوگوی شما باید سفید و سیاه و بدون جلوه ای خوب جلوه کند.

5. آرم درست کنید

مقیاس پذیری یکی از مهمترین عناصر و اصول طراحی آرم است. هنگام طراحی آرم ، مطمئن شوید که متناسب با اندازه های مختلف باشد. مطمئناً ، ممکن است برندی که شما برای آن آرم طراحی می کنید ، قصد استفاده از آن را روی یک خودکار یا یک تخته کوچک داشته باشد ، اما ممکن است لازم باشد در تابلوی اعلانات نیز استفاده شود. بنابراین ، به یاد داشته باشید که لوگوی خود را قابل توسعه و همه کاره کنید تا بتواند در مکان های مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

با این حال ، آرم های مقیاس پذیر باید منطقی ، خوانا باقی بمانند و از همه مهمتر ، در اندازه های مختلف زیبا به نظر برسند. حذف جزئیات بیش از حد می تواند مشکلات زیادی ایجاد کند ، خصوصاً اگر می خواهید آن را روی اشیا کوچکتر چاپ کنید. استفاده از قالب بردار را هنگام طراحی یک آرم در نظر بگیرید زیرا به شما کمک می کند مقیاس را بدون ایجاد خطر در کیفیت تغییر دهید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش