کد: 139912074934116015

حضور غیاب و مدیریت پرسنل با نرم افزار حضور و غیاب

کد: 139912074934116015

https://bit.ly/3sv2urQ

، تهران , (اخبار رسمی): در شرایطی که ویروس کرونا در فراگیر شده است، سازمان‌ها ناچار به تغییر سیستم کاری خود شده‌اند. به طوری که در حال حاضر اغلب مشاغل از کار حضوری به دورکاری روی آورده‌اند. یکی از چالش‌های مدیران، مدیریت کارمندان در شرایط کار غیرحضوری است. این جاست که نرم افزارهای توانمند حضور غیاب به کمک مدیران می‌آیند.

حضور غیاب و مدیریت پرسنل با نرم افزار حضور و غیاب
حضور غیاب و مدیریت پرسنل با نرم افزار حضور و غیاب

در شرایطی که ویروس مرگبار کرونا در فراگیر شده است، سازمان‌ها ناچار به تغییر سیستم کاری خود شده‌اند. به طوری که در حال حاضر اغلب مشاغل از کار حضوری به دورکاری روی آورده‌اند. در این میان، یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های مدیران،نحوه‌ی مدیریت کارمندان در شرایط کار غیرحضوری است. اینجاست که نرم افزارهای توانمند حضور غیاب به کمک مدیران می‌آیند. اپلیکیشن‌های حضور غیاب با ردیابی زمان کارمندان، به درستی آنان را درشرایط دورکاری مدیریت می‌کنند. 

چرا مشاغل به نرم افزار حضورغیاب آنلاین نیاز دارند؟

سیستم حضورغیاب آنلاین نه تنها برای کارفرما که برای کارمندان هم مزیت‌های عمده‌ای به همراه دارد. اگر شما هم به دنبال راهی برای بهبود شرایط شغلی خود هستید، استفاده از نرم افزارهای حضور و غیاب را پیشنهاد می‌کنیم. از مهم ترین مزیت‌های این سامانه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 حذف خطاهای انسانی 

یک سامانه‌ی هوشمند حضور غیاب متمرکز است. دچار خستگی نمی‌شود و روزها و هفته‌ها بی وقفه کار می‌کند. در حالی که انسان احتمال اشتباه و خطای بیشتری دارد که منجر به اشتباهاتی در محاسبه حقوق و مرخصی کارمندان می‌شود. سازمان‌ها باید از سیستم‌های دقیق برای محاسبات استفاده کنند. تا اعتماد پرسنل را جلب کنند. زمانی که در کسب‌وکار خود با نارضایتی کارمندان روبرو شدید، باید بدانید که وقت آن است که از سیستم حضور غیاب پیشرفته‌تری استفاده کنید.

 کاهش غیبت و تاخیر پرسنل

سیستم حضورغیاب آنلاین کاملا هوشمند است و به سادگی فریب نمی‌خورد. با وجود این نرم افزارها دیگر بهانه‌ای برای غیبت و تاخیرهای گاه و بی گاه نمی‌ماند. برطرف شدن ناهنجاری‌های درون سازمانی و بهبود اوضاع مزیت دیگر این سیستم‌هاست. برای درک بهتر موضوع یک مقایسه کلی داشته باشید. سازمانی که از نرم افزار حضورغیاب بهره می‌برد و دومی که از سامانه سنتی استفاده می‌کند. بدیهی است که سازمان اول منظم‌تر و متعهدترند. در مقابل شرکت دوم با حجمی از بی‌نظمی‌ها روبروست. مشکلاتی که منجر به اتلاف زمان و منابع مالی شرکت می‌شود.

امنیت بیشتر

سامانه حضور و غیاب از تکنولوژی بیومتریک برای پیشبرد اهداف خود استفاده می‌کند. در این سیستم‌ها پرسنل با ثبت اثر انگشت یا تشخیص چهره حضور خود را اعلام می‌کنند. این سیستم امنیت بیشتر در سازمان را تضمین می‌کند. با کنترل تردد و محدود کردن دسترسی افراد به برخی اماکن و داده‌ها می‌توان این امنیت را ارتقاء داد. بنابراین با مقایسه سیستم‌ حضور غیاب هوشمند و سیستم‌های سنتی ضرورت وجود سیستم‌های دیجیتالی را بهتر درک می‌کنید.
چرا باید از سیستم حضور غیاب هوشمند استفاده کرد؟
پاسخ ساده است؛ با وجود نرم افزار حضور و غیاب، افراد کمتری وقت خود را به محاسبات ردیابی زمان و حقوق و مزایای کارمندان اختصاص می‌دهند. به عبارتی پرسنلی که پیش از این ثبت حضور و غیاب و محاسبات حقوقی را برعهده داشتند، اکنون کارهای مفیدتری انجام می‌دهند. نتیجه آنکه برای استخدام نیروی انسانی هزینه‌ی کمتری صرف می‌شود.

افزایش بازدهی سازمان ها

استفاده از سیستم حضور غیاب هوشمند و پیشرفته، باعث تقویت روحیه‌ی پرسنل می‌شود. زمانی که هر کارمندی وظایف خود را به درستی انجام دهد، سایر افراد هم انگیزه‌ی بیشتری برای انجام کارهای خود دارند. در مجموع اگر در جستجوی اسرار موفقیت برای کسب و کارتان هستید باید بدانید که چندان هم پیچیده نیست. مهم‌ترین کاری که باید انجام دهید، این است که بنیاد سازمان خود را به درستی بچینید. پرسنل اصلی ترین بخش پیکره‌ی کسب و کار شما هستند. پس اگر انتظار پیشرفت در تجارتتان را دارید، باید این افراد به بهترین شکل ممکن مدیریت شوند. در این راستا مجموعه‌ی طرح و پردازش غدیر همراه شما در جهت مدیریت هرچه بهتر پرسنل برای موفقیت در کسب و کارتان خواهد بود. 
 

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
منتشر شده در سرویس:

کار و استخدام