اطلاعات تماس
  • 021662*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139912195052715952

مهمترین دستاوردهای سبزآفرین در سال 99

کد: 139912195052715952

https://bit.ly/3byWZTk

، (اخبار رسمی): «سبزآفرین»، شرکت فعال در زمینه‌ی «خاک و کود - گل و گیاه»، در سال 99 توانست با همراهی شما عزیزان در زمینه تولید خاک مخصوص آماده کاشت با کیفیت و غنی پله های تولید و عرضه به بازار را یک به یک با قدم های استوار بردارد.

مهمترین دستاوردهای سبزآفرین در سال 99
سبز آفرین

سال نو مبارک 1400؛ مروری بر دستاورد ها و چالش های سالی که گذشت

به گزارش روابط عمومی سبزآفرین،ضمن تبریک سال 1400 خورشیدی و فرا رسیدن سال نو بر همه ایرانیان، این شرکت که در زمینه‌ی «خاک و کود - گل و گیاه» فعال است توانسته در سال 99 محصولات خود را از یک نوع خاک آماده کاشت به 50 تنوع محصول گسترش دهد. 

مدیر روابط عمومی استارت آپ سبزآفرین، در زمینه مهمترین موفقیت‌ها و دستاوردهای این شرکت در سال 99 گفت: علاوه بر گسترش فعالیت در زمینه خاک تخصصی آماده کاشت برای گیاهان آپارتمانی و زینتی، فرومول خاک نشاء و قلمه زنی توانستیم خاک های فوق تخصصی برای درختچه را تولید کنیم. شاشان ذکر است خاک های تخصصی کاکتوس ، خاک سانسوریا، خاک سبزیجات، خاک بنفشه آفریقایی نیز در روند تولید قرار گرفت. 

وی در زمینه چالش‌های این شرکت برای مقابله با مشکلات اقتصادی گریبانگیر اقتصاد جامعه و کسب‌وکارها در این سال و راه‌های برون‌رفت شرکت‌ها در این زمینه افزود: «عدم دانش فنی و علمی در زمینه خاک و کاشت انواع گیاهان سبب شده تا خاک های بی کیفیت و مملو از آلودگی، حشرات و آفات مضر برای گیاهان به قیمتهای مختلف به هم وطنان عزیز در بازار عرضه شود. سبزآفرین خاک با کیفیت و عاری از میکروب و قارچ و حشرات برای گیاهان تولید می کند. »

به گفته‌ی مدیرروابط عمومی، از عوامل موفقیت این شرکت در مقابله با چالش‌های فضای کسب‌وکار کشور، را تلاش کردیم تا با گسترش فعالیت در فضای مجازی و قدرت بخشیدن به سایت فروشگاه سبزآفرین، همچنین ارائه محصولات در سایت های فروشگاهی دیگر بر مشکلات پیش رو از جمله شرایط بحرانی کرونا برای مردم برشمرد و در این زمینه افزود: گرچه شرایط بسیار دشواری برای همه است. با این وجود ظرفیت های ارائه خدمات و فروش را افزایش دادیم و بهینه کردیم.

به گفته مدیرعامل، این شرکت در سال آینده قصد دارد با ارائه خدمات و محصولات بیشتر خانه های شما پر گل، دلهایتان شاد و لبهایتان را خندان کند و به اهدافی چون زندگی سبز و هوای پاک دست یابد و در این راستا اقدام به معرفی محصول یا امکانات جدید خواهد کرد.

گفتنی است علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌های سبزآفرین، از جمله خرید گل و گیاه، خاک و کود و همچنین مشاوره رایگان  و سایر محصولات و خدمات می‌توانند به سایت سبزآفرین به آدرس https://sabzafarin.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021662*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

شهر و جامعه | محیط زیست