اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 14000121508207214

چگونگی تبدیل سایت به اپلیکیشن

کد: 14000121508207214

https://bit.ly/3wNlCV2

، (اخبار رسمی): تبدیل انواع وب سایت به اپلیکیشن موبایل در کمتر از یک دقیقه

تبدیل سایت به اپلیکیشن
چگونگی تبدیل سایت به اپلیکیشن

برای ساخت اپلیکیشن روش های مختلفی وجود دارد.یکی از این روش ها استفاده از سامانه های اپلیکیشن ساز می باشد.سامانه های اپلیکیشن ساز به پنل کاربری ساده و کاربر پسند امکان ساخت انواع اپلیکیشن ها را برای کاربران فراهم میکنند.

ساخت سریع اپ و قیمت مناسب از ویژگی های اصلی سامانه اپلیکیشن ساز می باشد.از معایب این اپلیکیشن سازها این می باشد که امکان اتصال اپ به وب سایت شما وجود نخواهد داشت و شما علاوه بر بروزرسانی وب سایت باید اپلیکیشن را هم به روز نمایید.برای ساخت اپلیکیشن متصل به سایت شما می توانید با مراجعه به شرکت های طراحی اپلیکشن و سفارش اپلیکیشن خود اقدام نمایید.
استفاده از این روش علاوه بر زمان بر بودن هزینه ای بالایی نیز به شما تحمیل خواهد کرد.روش دیگر تبدیل سایت به اپلیکیشن استفاده از سامانه آنلاین http://www.website2app.ir می باشد.با استفاده از این سامانه می توانید وب سایت خودتان را در کمتر از 5 دقیقه تبدیل به اپلیکیشن موبایل نمایید.شما با استفاده از این سامانه می توانید انواع وب سایت های وردپرس , جوملا و .. و همچنین وبلاگ ها را تبدیل به اپلیکیشن آنلاین نمایید.ساخت سریع اپ و همچنین قیمت مناسب و امکان اتصال اپ به وب سایت از ویژگی های بارز این سامانه آنلاین می باشد. 

ویژگی اپ های ساخته شده با سامانه وب سایت تو اپ

 • تبدیل انواع سایت (ورپرس , جوملا , asp.net  و ..) به اپلیکیشن اندروید
 • صفحه اسپلش اسکرین (در زمان اجرا اپلیکیشن تصویری در هنگام راه اندازی اپلیکیشن به مدت چند ثانیه نمایش داده می‌شود که به آن صفحه آغازین یا اسپلش اسکرین (splash screen) نیز می‌گویند. بیشتر این صفحات شامل لوگو اپلیکیشن هستند. حتی در بعضی از اسپلش اسکرین ها نواری وجود دارد تا فرایند بازگذاری اپلیکیشن را نشان دهد. صفحه اسپلش اسکرین چند ثانیه بیشتر نمایش داده نمی شود و زمانی که اپلیکیشن لود شود صفحه اسپلش اسکرین ناپدید خواهد شذ ) 
 • امکان ارسال پیام (Notification) به کاربران
 • دارای قابلیت آپلود و دانلود فایل توسط کاربر (کاربر می تواند فایلی را در فرم های وب سایت شما، از داخل گوشی خود پیوست و آپلود و یا فایل های داخل اپلیکیشن را دانلود نماید. )
 • دارای خطای اختصاصی در دسترس نبودن اینترنت (offline page)
 • قابلیت ارجاع به درگاه پرداخت سایت شما در خود اپلیکیشن
 • قابلیت مدیریت لینک های خارجی داخل اپلیکیشن (مثلا در تنظیمات ساخت اپلیکیشن می توان لینک های خارجی مثل تلگرام و اینستاگرام را به صورت نمایش در مرورگر و یا نمایش داخل اپ قرار دهید.)
 • امکان انتشار در اپ استور ها مثل بازار , گوگل پلی و ... (البته در انتشار اپ در کافه بازار باید قالب وب سایت از کیفیت و زیبایی قابل قبولی برخوردار باشد.)
 • امکان نمایش منو شناور (منو شناور یک منو سفارشی شده می باشد که در پایین سمت راست و چپ اپلیکیشن نمایش داده می شود که می توان لینک های شبکه های اجتماعی , شماره تماس و .. را برای دسترسی سریع تر کاربر در ان قرار داد.)
 • باز شدن اپ با کلیک بر روی سایت (در صورتی که این مورد برای شما فعال شود کاربرانی که اپلیکیشن شما را نصب کرده باشند در هر جایی که بر روی آدرس سایت شما کلیک کنند سایت شما را از طریق اپلیکیشن  خواهند کرد.)
 • امکان فعال کردن حالت آفلاین (در حالت آفلاین cache اپلیکیشن فعال شده و صفحاتی که باز کرده اید ذخیره می شوند و در دفعه بعد بدون نیاز به اینترنت می توانید صفحات قبلا مشاهده شده را مجدد باز نمایید.)
 • بدون تبلیغات اضافه و یا نام و نشانی از ما

جهت ساخت اپلیکیشن وب سایت خودتان به صفحه ساخت اپلیکیشن وب ویو مراجعه نمایید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]