اطلاعات تماس
  • 021284***** - 021284*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140002255134414363

درباره پژوهشکده دانشگاهی برهان صالحین سامان و مهمترین رویکرد آن

کد: 140002255134414363

https://bit.ly/33LPYdj

، تهران , (اخبار رسمی): این مرکز با کادر فوق مجرب و زبده با بهترین و نوین ترین سیستم‌ اداری آماده برگزاری هر گونه کارگاه آموزشی میباشد. این مرکز دارای دپارتمان ها و کارگاه های آموزشی گروه مدیریت و مهندسی به صورت گروهی و نیمه گروهی و همچنین تدریس خصوصی میباشد تمامی دانش پذیران و مدرسان مرکز دارای کد کاربری و پرتال شخصی اند.

درباره پژوهشکده دانشگاهی برهان صالحین سامان و مهمترین رویکرد آن
درباره پژوهشکده دانشگاهی برهان صالحین سامان و مهمترین رویکرد آن

پژوهشکده دانشگاهی برهان صالحین سامان با بهره مندی از همکاری اساتید خبره کشور دارای تجارب علمی و اجرایی مرتبط با حیطه های تدریس در زمینه های مختلف ، همراه با ایده ها و افکار نو به جهت خدمت رسانی در عرصه آموزش به کارکنان شرکت ها و سازمان ها تاسیس گردید و همواره مدیران ارشد این شرکت سعی بر آن داشته اند که در طول مدت ها کسب تجربه آسیب هایی که درحین خدمت رسانی به مشتریان با آن مواجه بوده اند را شناسایی و در جهت بهبود و رفع آن قدمی برداشته و بتوانند خدمتی شایسته به مشتریان خود ارائه دهند.

بر همین اساس آموزش کیفی شرکت ها را سرلوحه کار خود قرار داده و هم اکنون در امر آموزش افتخار خدمت رسانی به شرکتها را در تهران و کلیه شهرستان های کشور دارد و بر این باورند که مشتریان بالاترین مقام را نزد ما داشته و رضایت آنان سرآمد اهداف این شرکت می باشد

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مجتمع آموزشی شایستگان

در باره ما: مرکز ما با کادر فوق مجرب و زبده با بهترین و نوین ترین سیستم‌ آموزشی آماده برگزاری هر گونه کلاس میباشد. این مرکز دارای دپارتمان ها و دوره های آموزشی گروه مدیریت و مهندسی به صورت گروهی و نیمه گروهی و همچنین تدریس خصوصی میباشد تمامی دانش پذیران و اساتید مرکز دارای کد کاربری و پرتال شخصی هستند که میتوانند از امکانات مهیج سایت بهره مند شوند. در این مرکز از تمامی متد های روز دنیا جهت بهبود کیفیت بهره برده ایم.

اطلاعات تماس
  • 021284***** - 021284*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش