اطلاعات تماس
  • 021669*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140003165164616597

دوره های آموزشی فنی با مدرک معتبر در آموزشگاه دکتر برد

تابستان 1400 چه دوره هایی بگذرانیم که وارد بازار کا شویم و مدرک هم بگیریم

کد: 140003165164616597

https://bit.ly/3cqOcmi

، (اخبار رسمی): معرفی دوره های آموزشگاه فنی دکتر برد و سایر آموزشگاه های مرتبط که در تابستان باعث افزایش علم عملی و ایجاد اشتغال میشوند.

تابستان 1400 چه دوره هایی بگذرانیم که وارد بازار کا شویم و مدرک هم بگیریم
تابستان 1400 چه دوره هایی بگذرانیم که وارد بازار کا شویم و مدرک هم بگیریم

بیش از سی دوره آموزشی تعمیرات تخصصی،زمینه های مختلف در آموزشگاه فنی دکتر برد تدریس میشود که اموزش دیدن بصورت عملی در کنار مدرک معتبر کمک شایانی به دانشجویانی که قصد ورود به بازار کار را دارند میکند.

هر ساله با نزدیک شدن به تابستان دغدغه بسیاری از جوانان وطن عزیزمان ایران این است که چه دوره ای بگذرانیم که بازار کار خوبی داشته باشد.

آموزشگاه های زیادی در تهران و دیگر شهرستان ها تلاش میکنند که کیفیت بالا و خروجی عالی داشته باشند و علاوه بر این در این ایام که کرونا شیوه زندگی ها را تغییر داده است آموزش های فنی هم به سمت برگزاری کلاس های آنلاین آمده اند.امروز قصد معرفی یکی از آموزشگاه های موفق را داریم که هم بصورت مجازی و هم بصورت خصوصی سالهاست که فعالیت خود را شروع کرده است و علاوه بر این مدارک معتبری هم به دانشجویان خود میدهد.

آموزشگاه فنی دکتر برد   توسط گروهی از متخصصین، کهنه کار بیش از پانزده سال تجربه همکاری با برند های مطرح اتوماسیون، الکترونیک، برق صنعتی و همچنین تجهیزات پزشکی تاسیس و با سرمایه گذاری در حوزه های مختلف تعمیرات قطعات الکترونیکی و تعمیر برد های کالاهای اختصاصی و نظر به سال حمایت از اشتغال زایی، هدف و چشم انداز اولیه ی متولیان با دوره تعمیرات بردهای تخصصی و جذب دانشجویان محقق گشت.

دوره های زیادی در این آموزشگاه تدریس میشود که از جمله آنها میتوان به:

  1. دوره آموزش تعمیرات موبایل
  2. دوره آموزش برق صنعتی
  3. دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی
  4. دوره آموزش تعمیرات مودم

  5. دوره آموزش تعمیرات ecu ایسیو خودرو

اشاره کرد که بیش از سی دوره آموزشی تعمیرات تخصصی در زمینه های مختلف در آموزشگاه فنی دکتر برد تدریس میشود که اموزش دیدن بصورت عملی در کنار مدرک معتبر کمک شایانی به دانشجویانی که قصد ورود به بازار کار را دارند میکند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021669*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش