اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140005045345016898

تیکا چیست؟

آموزشگاه آنلاین زبان تیکا

کد: 140005045345016898

https://bit.ly/3BIGX4h

، تهران , (اخبار رسمی): کلاس های آنلاین زبان تیکا به صورت خصوصی و گروهی با استاد دلخواه زبان آموز در روز و ساعتی که بخواهد برگزار می شوند. از جمله مزایای سایت آموزش آنلاین تیکا می توان به رنج قیمتی متفاوت اساتید مختلف اشاره کرد تا زبان آموز بتواند با هر بودجه ای استاد زبان مورد نظر خود را پیدا کند.

آموزشگاه آنلاین زبان تیکا
آموزشگاه آنلاین زبان تیکا امکان یادگیری هرزبانی را آسان کرده است.

در آموزشگاه آنلاین زبان تیکا شما می توانید با انتخاب استاد دلخواه، رایگان تعیین سطح شوید

تیکا، یک سامانه جستجو و انتخاب استاد زبان به همراه دروس و دوره های آموزشی فشرده و غیر فشرده مختلف برای یادگیری زبان آموزان است.

با استفاده از پلتفرم آموزش آنلاین زبان تیکا می توانید با اساتید مختلف آموزش زبان ارتباط بگیرید و روند پیشرفت خود را در هر مرحله از یادگیری زبان خواهید دید. هدف ما در تیکا آموزش مهارت های زبان شامل مکالمات انگلیسی، رایتینگ، مهارت شنیداری زبان های مختلف به صورت آنلاین با کمترین هزینه و بی نیاز از صرف زمان و هزینه ی رفت و آمد برای مدرسین و زبان آموزان می شود.

در کلاس های آنلاین زبان تمرکز بر روی مهارت های مورد نیاز زبان آموز ، و تمرین مکالمه زبان آنلاین ، و استفاده از بهترین منابع و کتب برای یادگیری زبان ، داستان های کوتاه انگلیسی و زبان های دیگر و استفاده از متدهای مختلف و جذاب آموزشی است.

در واقع تیکا تلاش می کند که پاسخی برای نیازهای هر نوع زبان آموزی داشته باشد و چه زبان آموزی دوست داشته باشد به تنهایی و از طریق خودآموز و بدون کمک مدرس زبان یادگیری را شروع کند و چه دوست داشته باشد که استاد زبان مسیر آموزش زبان را برای او مشخص کند، می تواند در تیکا پاسخی به سوالات زبان خود پیدا کند.

کلاس های آنلاین زبان تیکا به صورت خصوصی و گروهی با استاد دلخواه زبان آموز در روز و ساعتی که بخواهد برگزار می شوند.

از جمله مزایای سایت آموزش آنلاین تیکا می توان به رنج قیمتی متفاوت اساتید مختلف اشاره کرد تا زبان آموز بتواند با هر بودجه ای استاد زبان مورد نظر خود را پیدا کند.

از دیگر مزایای آموزش آنلاین زبان می توان به امکان انتخاب کلاس آزمایشی رایگان اشاره کرد و در این کلاس رایگان زبان آموز می تواند هر چه بیشتر با استاد زبان و متد آموزشی او آشنا شود و یک تعیین سطح آنلاین رایگان نیز توسط استاد زبان از زبان آموز انجام می شود.

در تیکا علاوه بر زبان انگلیسی برای زبان های فرانسه ، اسپانیایی ، ترکی استانبولی ، ایتالیایی ، روسی ، چینی ، کره ای ، ژاپنی ، آلمانی ، عربی و ... نیز مدرس زبان فعال در تیکا هستند.

این خدماتی که اسم بردیم فقط خدماتی است که ما توی آکادمی تیکا به شما ارائه میدیم و کلی امکانات دیگه هم داریم که توی اپلیکیشنمون قرار دادیم.

مثل دوره آموزشی خود آموز و دوره های مختلفی که اساتیدمون جدا از کالج تیکا برامون طراحی کردن٬ کلیپ های سرگرم کننده با زیرنویس دو زبانه و خیلی امکانات دیگه که توی لیست بالا آوردیم.

شما همین طور میتونید از طریق استفاده از اپلیکیشن آموزش زبان تیکا از کد تخفیف اختصاصی مون برای شرکت در آزمون تعیین سطح موسسه زبان سفیر استفاده کنید و مدرکتون رو از موسسه معتبر سفیر دریافت کنید.

امیدواریم بتونیم بهترین خدمات رو به شما ارائه کنیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تیکا

تیکا یک پلتفرم آموزش آنلاین زبان است که با برگزاری کلاس های آنلاین خصوصی و گروهی سعی دارد که یادگیری زبان را برای زبان آموزان آسان و لذت بخش کند، همچنین زبان آموزان به وسیله آن می توانند با اساتید مختلف زبان ارتباط بگیرند و اساتید مورد نظر خود را برای یادگیری زبان انتخاب کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش