اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140005135362616954

حالت دادن به موهای بلند

کد: 140005135362616954

https://bit.ly/3jxlint

، تهران , (اخبار رسمی): موی بلند ظاهر زیبایی به خانم ها می دهد و موهای بلند همیشه آرزوی هر دختری بوده است ، اما ممکن است حالت دادن به موهای بلند برای برخی از افراد کاری دشوار باشد

حالت دادن به موهای بلند
حالت دادن به موهای بلند

موی بلند

موی بلند ظاهر زیبایی به خانم ها می دهد و موهای بلند همیشه آرزوی هر دختری بوده است ، اما ممکن است حالت دادن به موهای بلند برای برخی از افراد کاری دشوار باشد ، بنابراین خانم ها ممکن است احساس کند که بلند شدن موهای سر خسته کننده است زیرا خستگی روزانه و آلودگی های محیطی می تواند مشکل بزرگی از نظر نحوه نگهداری برای خانمها ایجاد کند. در مقاله با مهمترین راههای مدل دادن به موهای بلند آشنا خواهیم شد.

حالت دادن به موهای بلند

موهای بلند را می توان به روش های مختلفی شکل داد که مهمترین آنها عبارتند از: گره زدن موها به صورت دم اسبی که یکی از رایج ترین مدل های موی بلند است و هنگام بلند شدن مو  زیبایی به مو می دهد و البته این مدل مو را می توان در وسط یا زیر مو انجام داد و با جمع آوری و گره زدن مو از این طریق مدل می شود و اگر مو ضخیم باشد می توان آن را درست کرد یک ظاهر طراحی شده با گیره های مو.

کل موها را جمع کنید ، و سپس آنها را به دو قسمت بالا و پایین تقسیم کنید و هر قسمت را جداگانه گره بزنید ، و سپس با استفاده از شانه موها را از پایین به بالا شانه کنید تا حجم موها را بزرگتر کنید و یک مدل موی زیبا و مشخص ایجاد کنید ، می توانید از اسپری مخصوص استفاده کنید ، و مقدار بسیار کمی از آن را اسپری کنید تا موها براق شوند. این حالت زیبایی به مدل مو می دهد.

 با گره زدن موها ، نوارهای گره ای درست کنید و شروع به ساختن یک نوار بافتنی به شکل نوارهای کشیده ، تا پایین مو کنید ، که یکی از مدل های زیبایی سنتی برای موهای بلند است .

موها را به صورت یک نان کار کنید ، به طوری که کل مو جمع شده و در قسمت زیر سر بسته شود ، موها قابل انعطاف باقی بمانند و سپس موها بافته شود و با استفاده از گیره ها به صورت یک نان در زیر موها بپیچید ، می توانید با همان مراحل انجام دهید تا یک نان در قسمت بالایی یا میانی مو ایجاد کنید.

نکاتی برای حفظ موهای بلند

برای داشتن موهای بلند ، برخی نکات را می توان رعایت کرد که باعث رشد و بلند شدن مو می شود

و مهمترین این دستورالعمل ها عبارتند از:

برنامه مراقبت از مو را تغییر دهید: بهتر است موها را به آرامی با برس مسواک بزنید و در هنگام حالت دادن موها را به زور نکشید تا شکستگی آنها کاهش یابد.

 روزانه پوست سر را با انگشتان به آرامی ماساژ دهید ، و حرکت های دورانی برای آرام کردن پوست سر و افزایش جریان خون در آن انجام دهید ، که رشد سریع مو را تحریک می کند.

مسواک زدن موها سه بار در هفته کافی است هر بار که از شامپو استفاده می شود ، موها در معرض خشکی قرار می گیرند. هر زمان موها با شامپو شسته می شوند از نرم کننده مو استفاده کنید ، تا زمانی که روغن های از دست رفته در هنگام استفاده از شامپو جایگزین شوند و این به منظور تقویت مو است که باعث رشد آن می شود.

 هفته ای دو بار از نرم کننده عمیق مو استفاده کنید و یکی از بهترین مرطوب کننده ها ماسک عسل و نارگیل است.

 از بندهای موی ساخته شده از پلاستیک یا بسته های پلاستیکی استفاده کنید و این به این دلیل است که موها از ریشه بیرون نمی آیند و موها را حفظ نمی کنید.

 سشوار را برای مو در دمای کم تنظیم کنید ، هنگام استفاده از سشوار یا اتو برای خشک کردن مو ، درجه حرارت باید پایین بیاید و باید از کرم یا روغنی استفاده شود که قبل از خشک شدن مو از گرما محافظت کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی